• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. januára 2017 
@fantinka A ešte, že keď sa vložia dve, je opäť vyššia šanca, že to vyjde aspoň u jedného, keďže idem do normálneho cyklu na vklad. Takže neviem, čo spravím - 1 alebo 2?
22. mar 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka hmmmmm :frowning2: škoda,preškoda...tak teda v máji ideme na to znova spolu...a psychika je doležitá,to je pravda,ale asi nie uplne rozhodujúca..teraz som bola úplne v pohode,ako nikdy predtým,vobec som tak na to nemyslela a j tak to nevyšlo..takže je to skor asi osud,ked to bude mať výsť,tak to výde..ja už neviem..Takže nevzdávame a ideme dalej!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: máj lásky čas :wink:
22. mar 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka mne napríklad dve vobec neodporúčali,tak neviem čo je lepšie..všade hovoria niečo iné..
22. mar 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskamimi no mňa sa pýtala teraz, že koľko mám rokov a povedala, že som "mladunká" :slight_smile: ale že mám dať dve haha. Len nechcem stratiť šance, keď budem dávať po dve, mám ich len 5. Vidíš, je to osud, ja to furt hovorím. Ale kukni si môj status, tam mi jedna baba píše o vitamínoch a čaji, tak skúsim určite všetko.
22. mar 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27 to je v tom,že čo nechceme,tak priťahujeme...zákon príťažlivosti :slight_smile: a mi strašne chceme a to má opačný efekt..na hlavu,ale je to tak..
22. mar 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka a ak sa smiem spýtať,kolko máš vlastne rokov??no pozriem to,ja som tiež ochotná vyskúšať hoci čo..
22. mar 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskamimi tento rok 27. Ja tiež vyskúšam všetko, keď nič, tak budem zdravá ako ryba.
22. mar 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka tak to si ročník mojho muža :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby ja som teraz volala do centra ze to nevyslo a oni ze to je priroda....potom som sa pytala na tie protilatky na trofoblast a ze uz moc studujem...ale ved to by malo byt jedno zo zakl.vysetr.ja mam vsetko uplne ok jedine co nemam je trofoblast.....a co ked je to prave to ?teda okrem toho saktosapligu.
22. mar 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskamimi no tak som to čítala,ale myslím si,že možno nie pre každú je dobré to isté,takže ak chceš z toho niečo vyskúšať,mala by si asi tú pani navštíviť a poradiť sa..ja chodím do Detvy k jednej pani a tá nedáva nič,ona lieči iba svojou energiou..
22. mar 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka no tak som to čítala,ale myslím si,že možno nie pre každú je dobré to isté,takže ak chceš z toho niečo vyskúšať,mala by si asi tú pani navštíviť a poradiť sa..ja chodím do Detvy k jednej pani a tá nedáva nič,ona lieči iba svojou energiou..
22. mar 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už píšem sama sebe :grinning: :grinning: šibe mi!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leontinka27 ja neviem ci mi robili nieco ohladom toho. A mozno az moc studujeme niekedy. Oni musia najlepsie vediet co treba...ja si dam teraz iba genetiku a posilnim maternicu.
22. mar 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskamimi tak a ona bude ako vediet co akurat mne treba? Ved nie je guru ci? :grinning:
22. mar 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby ja vobec nejem zeleninu, ovocie tiez len sem-tam...aj to je asi pruser.
22. mar 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka no to neviem..ale myslím si,že ja každý individuálny..no ved sa ty rozhodni.
22. mar 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskamimi na 1 preplatenie cca 4 mesiace a na 2 ani nie mesiac :o)
22. mar 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo tomu nerozumiem,na jedno tak dlho??????
22. mar 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskamimi hej lebo to islo na posudenie a schvalovala to akasi komisia ci kto, no a ked odsuhlasili to 1IVF, tak to druhe uz nemuseli, to uz bola bleskovka :grinning:
22. mar 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo tak to si ma nepotešila...to budeme tak dlho čakať?
22. mar 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka tak skús jedno, :wink: ja som si davala po dve aj po tri vložiť, akurát čo som si všetko rýchlo minula,ak sa má podariť, tak aj z jedného :wink:
23. mar 2013 o 16:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@karkana tiež si myslím a môže sa stať, že akurát ten cyklus bude nejaký "divný" a nevýjde to a druhý bude super a tam to vyjde :wink:
23. mar 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak ked som mala pozit.krv mrcha prisla este skor ako son bola na krv a teraz ked ju mam negativnu utros aj ostatne som vysadila mrcha nie a nie prist.keby neviem ze je krv negativna este si myslim ze som tehu:slight_smile:
24. mar 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27 tiež som to tak mala,ale neboj,ona dorazí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Moj muž stále dúfal,že som tehu a povedal,že pokial neuvidí,že to zo mna vyslo,tak bude stale dufať...no nieje zlatý???skoro ma presvečil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leontinka27 je mi to luto dievcata hovoria ze ked vysadis lieky tak do 4 dni dostanes urcite........
24. mar 2013 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskamimi
@sudabe. no ved urcite dorazi....ved uz co ideme bojovat dalej.....musime pozitivne mysliet..
24. mar 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27 tak,tak...treba sa s tým zmieriť a ísť dalej...mne už konečne aj skončila mrcha jedna..
24. mar 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, mam otazku.... boli ste niektora pocas stimulacie PN? nemam fyzicky narocnu pracu ale za to velmi stresujucu... idem na druhe IVF soft, cize stimulujem len clostylom.... dakujem za kazdu odpoved :slight_smile:
24. mar 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ja som bola,pretože som mala dosť velké bolesti,rýchlo sa mi tvorili vajíčka :slight_smile:
24. mar 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskamimi to mam aj ja, od vcera ma hrozne boli prava strana, teda picha ma na pravej strane... obcas sa pozabudnem a z vyssia si sadnem a to potom dost boli... len ja som bola v septembri na LPS - kontrola priechodnosti vajickovodov, to som bola 2 mesiace PN, lebo som potom dostala do krvi zapal... v januari som bola chora, ale to som nebola na PN ale som si zobrala dovolenku a teraz mam obavy, co mi povedia v praci, ked zostanem zas na PN...
24. mar 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok