Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gombicka
1. apr 2013

@cuculik1 za kazdym mrakom sa skryva slnko...neboj, hoc to mozno teraz nevyzera ruzovo, urcite vysledok, na ktory musis par dni pockat bude stat za to. no to cakanie je najhorse, aj viem...no musime najst v sebe silu, ved nase deturence potrebuju silne maminy!

gombicka
1. apr 2013

@annamary27
@mistisa
hlasim, ze nakoniec z toho je 12 vajicok. Joj, aka som stastna!

mistisa
1. apr 2013

@gombicka jeeeej moja supeeeeeer.gratulujeeeeem.kedy si to bola? Ja mam zajtra kontrolu uz poslednu a stvrtok max piatok odber ale vraj stvrtok mam byt nachystana.😉😉

sudabe
1. apr 2013

@lafia
@cuculik1 moja skusenost nå krv som isla na 11 den po et som tehotna. pred tun som si test nespravila a na 15 den po et som uz neodolala å testla som a ta 2 ciarka bola ale slabucka len må to znervoznilo a myslela som na zle veci zr co to je å coked sa nieco stalo. viem cakanie je najhorsie ale treba si pockat a mysliet pozitivne, testy su nespolahlive.

gombicka
1. apr 2013

@mistisa som bola dnes 🙂 ved je Velka noc, tak sa rozdavaju vajicka, nie? 🙂

mistisa
2. apr 2013

@gombicka veru ano chichichi.dufam ze aj mne nadelia 😉 dnes idem na kontrolu tak nervozita stupa 😉 zachvilu z domu.uf.drzkaj palceky nech su uz velike 😉

summer_103
2. apr 2013

@mistisa Drzim palce 😉

mistisa
2. apr 2013

@summer_103 dakujeeeem zlatiik 😉

cuculik1
2. apr 2013

Baby moje ciarky na teste si nenahovaram dnes pekny duch 6dp 5 dt a hcg z krvi negativne. Neverim. Uz som mala slabsie testy a hcg bolo....nechapem.

cuculik1
2. apr 2013
cuculik1
2. apr 2013

na fotke to nie je tak dobre vidno ako v skutocnosti... toto je z dnes, ani nie prvy ranny moc a krv negativna.... vcera rano bol test biely ale vecer som skusila este dva rozne a na oboch bol duch trosku slabsi ako na tychto dvoch... dnes tiez dve rozne znacky testov....

cuculik1
2. apr 2013

tak nedalo mi to a skusila som este jeden teraz podvecer.... nechapem, ako moze byt hcg z krvi negativne....

cuculik1
2. apr 2013

este jedna.... baby co si o tom myslite? je to mozne? skusila som aj mamatest aj rapid clear aj tento.... na vsetkych mam takych duchov..... niekde som citala, ze ked tehu odchadza, tak ze najprv to mizne z krvi a v moci ostava dlhsie.... mozno to je moj pripad....

bettypo
2. apr 2013

@cuculik1 ahoj krv negativna znamena 0? z vlastnej skusenosti viem ze mamatest ukaze aj na 20jednotiek slabsiu ciarku.taky test som mala na siesty den po Et.aky si dnes den?

cuculik1
2. apr 2013

@bettypo dnes som 6 den po transfere... a krv 0,001, takze negativne

bettypo
2. apr 2013

@cuculik1 tak to nechapem.podla testu tak 10

cuculik1
2. apr 2013

@bettypo no ved. a mam ich z dnes 6 takychto....vcera rano este nic a vecer uz bol duch.... a dnes takto.... minule biochemicke tehu som bola prvý krat na krv ked som mala duchov a mala som hodnotu 20 a testy boli slabsie....

bettypo
2. apr 2013

@cuculik1 daj si aspon 2dni pauzu.ziadne testy ani krv. to je fak pekny test.ja som mala taky a na zaciatku boli dvojicky

cuculik1
2. apr 2013

@bettypo mam ist znovu na krv o dva dni, ale dr,. mi povedal, ze ked dnes je nula tak o dva dni ziadnu zmenu necaka....

bettypo
2. apr 2013

@cuculik1 a to v centre ci tvoj gynekolog.to je velmi skoro na testovanie.ake hcg mala na 5-6 den zienka ktora mala na 11den hodnotu 50? a bolo to uspesne tehotenstvo

cuculik1
2. apr 2013

baby toto je este vecerny mamatest.....ja viem ze je skoro, ale mna trapi preco mam dnes krv nulovu....a testy taketo.... 😒 😒 😒

kukulik30
2. apr 2013

@cuculik1 toto sa mi vobec nezda na nulovu krv...este len teraz ti zacne narastat hcg ..pockaj a otestuj, ako radi bettypo, o dva dni.... 😉
ja som tiez cakala dvojicky a takyto som mala prvy test 6. den po ET
sa cudujem, co za lekar ta takto odbil, ak vedel, ze si este len 6 den po transfere

cuculik1
2. apr 2013

@kukulik30 volala som lekarovi a len mi povedal, ze krv je presnejsia ako testy, co samozrejme viem, ale toto sa mi nezda....

kukulik30
2. apr 2013

@cuculik1 tak pekne pockaj a otestuj este neskor... 😉 drzim palce,
6 . den po ET je skoro aj na krv 😉

a volala si lekarovi v centre? ci svojmu gynekologovi?

lafia
2. apr 2013

@cuculik1 máš pekný ten test., až sa mi nezdá, že krv negatívna...a to ti už na 6. deň robili krv? ...mne to nevyšlo...

cuculik1
2. apr 2013

@lafia hm, lenze krv je negativna...test pozitivny...

lafia
2. apr 2013

@cuculik1 hej je to divné

absti
2. apr 2013

@cuculik1
jako ta čárka je krásná

cuculik1
2. apr 2013

@absti dakujem, ale vidis, hcg je nulové

absti
2. apr 2013

@cuculik1
nechápu! píši ti do zpráviček 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre