Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
3. apr 2013

@cuculik1 Ahoj..krásna koľajnička, tak nechápem, ako je možné, že krv je negatívna..
Mne sa to nejak nezdá..A krvné testy na 6 deň sú podla mna veľmi skoro.
Tak nevzdávaj to, mysli pozitívne a hlavne nevysad lieky...užívaj ich nadalej.. 😉
Držím palce, aby to bolo pozitívne...

mirica
3. apr 2013

stať sa to môže , v labáku s krvičkou pracujú tiež len ľudia...môže sa stať , že sa zamení krv , alebo sa zle zapíšu výsledky ( pracovala som v labáku jeden čas), stane sa to väčšinou , keď prída krv pacientiek s rovnakým menom......preto sa čudujem lekárovi a jeho prístupu 😕

mne osobne sa stalo , že keď som bola prvý krát tehu určili mi pri prvotnom vyšetrení krvi krvnú skupinu A2+ .....na prepúšťacej správe z pôrodnice mám A1+......je to síce drobná chybička ale predsa je. 😉

cuculik1
3. apr 2013

@mirica dakujem dufam ze je to moj pripad. Inak si to vysvetlit neviem. Aj dnes som mala pozitivny test este silnejsi nez vcera. Uz som aj rozmyslala ze ci to nie je chemicke tehu a krv je uz nulva a v moci su ostatky....no uvidime....

katka117
3. apr 2013

ahoj. ako pisala jajka1980 na krv je este velmi skoro na 6den po et.vacsinou to robi na 13-14.den po et.a ked na testy mas stale silnejsiu ciarku, tak to znamena, ze tam hcg je a krv nemoze byt urcite negativny ;).prve dieta som mala pomocou ivf a pozitivny test som mala iba na 11den po et.🙂 drzim palce aby krv nakoniec bol
o pozitivne.

mirica
4. apr 2013

@cuculik1 ....to by ale čiarka nesilnela, ale opačne slabla.....

cuculik1
4. apr 2013

@katka117
@mirica dakujem za pozitivne spravy. Dnes som 8 den po 5 dnovom transfete. Ciarka dnes opat silnejsia uz takmer taka ako kontrolna. Nechapem ako ked som mala test pozitivny krv bola negativna , ale dufam , ze zajtra sa to na kontrolnom odbere vyriesi.

kukulik30
4. apr 2013

@cuculik1 to jednoznacne nebude negativne....mala by si sa zacat tesit 😵
nehodis nam sem test?

ja som mala biochemicke tehotenstvo a ciarka slabla, urcite by nesilnela!!!

cuculik1
4. apr 2013
cuculik1
4. apr 2013

Dnesny vysledok. 8 den po transfere. Bojim sa zajtrajska a ked mi zase povedia ze krv negativna tak neviem....

kukulik30
4. apr 2013

tak toto nebude negativne !!! 🙂 🙂 🙂

cuculik1
4. apr 2013

@kukulik30 tak ale aj 6 den po bola celkom pekna ciarocka.....a v krvi nic. Doktor ma uplne zdeptal ze sa vzdy drzia krvi a nie tehu testov.....doslova tak mi to povedal...

kukulik30
4. apr 2013

@cuculik1 podla mna sa stala niekde chyba ...je chyba uz to ze vobec tak skoro testoval krv, ked vtedy su este velmi nizke hodnoty hcg,....a nechapem, ze ta tak odbil, uvidis, kontrolny odber bude uz ovela jasnejsi 😉
zalezi aj od toho, aky maju limit labaky, ja by som pockala na krv aj na 11 den po et este...nech skontroluje stupanie hcg..
nenechaj sa odbit 🙂

natali225
4. apr 2013

@cuculik1 jednoznačne je test pozitívny, neboj krv bude dobrá, určite poplietli výsledky 😉

prinzesz
4. apr 2013

@cuculik1 waw krasny testik! drzim ti palce ja som mala takyto 9. den po transfere a dnes mam doma Misiacika takze nic neboj vsetko bude ok! mne inac krv vobec nebrali povedali mi ze naco? ze to zbytocne maminky znervoznuje! tak som to prijala a bolo ale zas mi robili utz ale az tak 14 dni po transfere alebo mozno aj neskor!

mirica
4. apr 2013

@cuculik1 nuž podla tej čiaročky , by som skôr dvojičky tipovala.. 😀 ..však ten test už pozitívnejší ani byť nemôže.....

cuculik1
4. apr 2013

@mirica juuj dakujem . Len jednu blastocystu mi zaviedli... 😉

kukulik30
4. apr 2013

@cuculik1 aj ta sa mohla rozdelit 😉

jassminx
4. apr 2013

@cuculik1 pripájam sa, tak toto už ozaj nemôže byť viac pozitívne. Len nechápem, prečo ti v centre brali krv na 6. deň od transferu. To je priskoro a bolo viac ako pravdepodobné, že to bude negatívne. Veď vajko potrebuje nejaký čas, kým sa uhniezdi. Veľmi ti na zajtra držím palce, ale hlavne sa nestresuj, daj sa do kľudu a počkaj si na tú zajtrajšiu krvičku. Stres nerobí dobre ani tebe, ani malej fazuľke 🙂

katka117
4. apr 2013

pfuj pfuj krasne ciarocky! 🙂 🙂 🙂

mirica
4. apr 2013

@cuculik1 tiež sa pripájam ku kukulik .......aj jednovaječné dvojčiatka existujú 😀

jajka1980
4. apr 2013

@cuculik1 Tak čiarka pekne zosilnela.Podla mňa to negatívne nemôže byť..Je to jasne pozitívne..a môj názor je tak isto taký, že to budú dvojičky, kedže si len 8.deň po transfere a koľajnice sú krásne silné..
Niekde sa musela stať chyba pri krvných testoch..Tak držím moc moc palce, aby to bola pre teba zajtra tá najkrajšia správička...

cuculik1
4. apr 2013

Dievcata dakujem. Zajtra poobede budem vediet vysledok. Ci uz bude + - nic nie je vyhrate. Mam velmi vysoke nk bunky co sposobuje potraty bohuzial tu na slovensku to nikto nechce riesit. Mam doslova vydupanu tu najnizsiu davku prednisonu avsak liecba bola nasadena neskoro....uvidime, verime, dufame 😉

jajka1980
4. apr 2013

@cuculik1 Tak ti držím veľmi palce, aby to bolo pozitívne a následne aby si to dotiahla do úspešného konca.. 😉

cuculik1
5. apr 2013

Dievcata testik dnes slabsi.... ☹ . Boze len nech sa to nedeje uz piaty krat. ☹

kajka39
5. apr 2013

@cuculik1 robila si si dnesny test rovnakej znacky ako vcera? Ak testujes odporucam robit testy od jedneho vyrobcu, najlepsie rovnaky druh....
Aj mne sa stalo, ze ked som 4ty test spravila od ineho vyrobcu bola ovela,ovela slabsia ciarka, tak som bola 2dni z toho zbytocne na nervy... drzim palceky. HCG tiez nestupa kazdy den, ale obden, moze ta ciarka byt rovnaka dokonca malinko slabsia, zalezi aj od koncentracie mocu.... drzim palceky 😉 🙂

cuculik1
5. apr 2013

@kajka39 ano rovnaka znacka. Dokonca dva....

jassminx
5. apr 2013

@cuculik1 Bože moja, prečo sa takto týraš ☹ ? Ja viem že strašne moc túžiš po dieťatku ( veď to každá z nás ), ale takto sama sebe robiť zle, tým testovaním . Ako napísla @kajka39 , tak HCG nestúpa každý deň, ale obdeň. Skús sa trošku ukľudniť a počkaj si na krvičku. Veľmi ti to prajem, aby to dopadlo čo najlepšie a aby si bola konečne šťastná. Kedy budeš vedieť výsledky ?

cuculik1
5. apr 2013

Baby hcg 9dpo 5 transfere 195. Kontrola v pondelok s malo dusou.

summer_103
5. apr 2013

@cuculik1 drzim ti palce, nech ta v pondelok ukludni krasne rastuce hcg 😉

jassminx
5. apr 2013

@cuculik1 no vidíš 🙂 a teraz už vážne kľud a mysli len na pekné veci. Lebo pozitívne myslenie, je polovica úspechu. A hlavne už NETESTUJ 😀 . Teším sa s tebou 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre