• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

25. marca 2017 
@cuculik1 ahoj, jej no vidíš. už netestuj. mňa testy hrozne sklamali.19 deň po Et mi obidva mamatesty z krabičky ukázali úplne slabú čiaročku. Ešte som k tomu aj špinila. Skoro ma do druhého dňa vystrelo
5. apr 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cuculik1 takže 6 deň - 0 a 9 deň 195? Ktovie či na ten 6 deň nepoplietli výsledky
5. apr 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuculik1 neboj teraz to uz bude iba stupat ja som mala na 14 den 164 po 5 dnovej kultivacii a postupne rastlo.Bohuzial dopadlo to tak ako to dopadlo ale ideme dalej.Takze mysliet pozitivne. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. apr 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cuculik1 HCG 195 na deviaty den je vysoké ...a to sa každé dva dni zdvojnásobí ....ja som pri dvojkách mala 748
na 14 deň. Tak že si tehu , a kašli na testy . Je to tak ako písali už ostatné .....koncentrácia moču je iná dokonca aj vtedy, keby si testovala v rovnaký čas každý deň. Ak by odchádzalo , tak by si zrejme aspoň špinila alebo rovno mrchovala....a aj tam by to moho byť ešte niečoho iného .....mne sa stalo po potvrdení , že som normálne krvácala - a bola to len cysta. Tak že kľud a hladkaj fazuľku/y , nech sa jej/im u teba páči :dizzy_face:
5. apr 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata dakujem moc. Budem len cakat. Inak aspon sestricka mi dnes povedala ze sa urcite museli s mojou krvou pomylit, ze nie je mizne mat na 6 den nulu a o tri dni 195. V pondelok konttola. Baby ste super.
5. apr 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@cuculik1 Super správička...tak hurááá...a už sa zbitočne nestresuj testovaním...jednoducho netestuj vôbec...lebo teraz musíš myslieť len pozitívne, byť pozitívne naladená, aby si zbytočne neškodila sebe a miminku...Teraz len vydržať do úspešného konca ...držím moc moc palce...no fakt krásna správička...ja som vedela,že testovanie krvou 6.deň od vkladu je priskoro...Držte sa obaja : ty a miminko v brušku.. :wink:
5. apr 2013 o 15:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cuculik1 A ešte som chcela napísať...neboj sa, HCG bude krásne stúpať...tak bud v kľude a NETESTUJ SA Už... :slight_smile:
5. apr 2013 o 15:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cuculik1 ja som Prednison rano pol a večer celu,asi dva týždne pred KET začala užívať,moc držíííím palce,čiaročky sú kraásne, určite si tehotná :wink:
7. apr 2013 o 13:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuculik1 drzim palce na zajtrajsiu krvicku. Cely vikend som na teba myslela a dufam, ze budes zajtra najstastnejsia na svete :grinning:
7. apr 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cuculik1 Ahoj..Pripájam sa k jassminx..držím moc moc palce, aby bolo HCG vysoko- pozitívne.. :wink: :dizzy_face:
7. apr 2013 o 23:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cuculik1 držím palce na dnes :dizzy_face:
8. apr 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
548. Hcg sa zdvojnasobilo presne za 48 hodin. Ideme dalej zo dna na den. :slight_smile:
8. apr 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@cuculik1 Wuaaaa, super, gratulujem. Určite si konečene aspoň trochu kľudnejšia :wink:
8. apr 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cuculik1 gratulujem :slight_smile:
8. apr 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
gratulujem, krasne hcg :slight_smile:
8. apr 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cuculik1 gratulujem super
8. apr 2013 o 14:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuculik1 super, gratulujem! a ktory den si to teraz?
8. apr 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka dnes 12 den po transfere.
8. apr 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuculik1 gratulujem a prajem už len a len rastúce hcg :D
8. apr 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata dakujem za priania.... v stredu mam dalsiu kontrolu hcg aj vzhladom na to, ze u mna v poslednych troch tehu bol priebeh , že medzi prvymi dvomi hcg bol primerany narast a pri tretom merani to slo dole vodou. na druhu stranu to boli vzdy nozsie hodnoty hcg. drzkajte sa, pa.
8. apr 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuculik1 teraz to uz dobre dopadne, drzim palce !!!!
8. apr 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčatá.. dnes som bola na KET-ku, asi mi harasi ale cely den sa pozorujem.. ako to vydrzim 14 dni?? :D
Prajem Vam vsetkym nech to vyjde :slight_smile:
8. apr 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cuculik1 tak :slight_smile: a dalšia tehulka, gratulujem a na kolký pokus?
9. apr 2013 o 12:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuculik1 Ahoj..Super správička..Tak teraz len vydržať do úspešného konca..A neboj..tento krát HCG nebude klesať...
Tak sa držte..ty aj bábo v brušku..a v stredu držím moc moc palce.. :wink:
9. apr 2013 o 13:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte snazilky a novopecene tehulky.....Vsetkym prajem uspesne otehotnenie a gratulujem dievcatam, ktorym sa to podarilo :slight_smile: Chcela by som sa poradit. Dnes som 12. den po ET a zacala som uplne minimalne spinit take ruzovkaste spinenie. NI eje to neskoro na uhniezdenie?....10. den som mala negat. TT, takze sa desim ze to mam zaciatok MS :( Nemate tu nejaka takuto skusenost? a ako to dopadlo? .....vo stvrtok idem na krv, ale nemam odvahu si spravit dalsi test. :(
Vsetky sa drzte!!! :slight_smile:
9. apr 2013 o 14:08  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulienocka11 ahoj, ja som dnes presne ako ty 12 den po ET a tiez som testovala v nedelu a bolo to negativne. Ja zatial nespinim, ale zajtra by som mala termin ms, takze cakam. Spinenie nemusi este nic znamenat, hlavne ber dalej utrogestan.
9. apr 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som rano este nic nemala, az teraz okolo obeda som zacala spinit, termin MS som mala uz pred 5. dnami, tak neviem....zacinam byt negativisticka...:( Beriem beriem, poctivo!!! :slight_smile:
Aj Ty si bola nervozna celu dobu?
9. apr 2013 o 14:19  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@summer_103 Ja som rano este nic nemala, az teraz okolo obeda som zacala spinit, termin MS som mala uz pred 5. dnami, tak neviem....zacinam byt negativisticka...:( Beriem beriem, poctivo!!! emoticon
Aj Ty si bola nervozna celu dobu?
9. apr 2013 o 14:20  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulienocka11
@summer_103 Dievčatá, špinenie neriešte, ja som tu známy prípad - silné 10 dní trvajúce krvácanie už na 5.deň po ET a napriek tomu tehu vyšlo, dnes má krpec už takmer 8 mesiačikov :slight_smile: Držte sa, veľmi vám držím palce!!!
9. apr 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@loriana dakujeme a zaroven gratulujem, to je parada :slight_smile: dufam ze krv vyjde vo stvrtok OK....je to moje prve IVF a zataz na psychiku je strasna!!! ale musime byt pozitivne :D aj ked je to tazke....mne len prislo divne 12. den zacat spinit....
9. apr 2013 o 14:55  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok