Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bettypo
5. apr 2013

@cuculik1 ahoj, jej no vidíš. už netestuj. mňa testy hrozne sklamali.19 deň po Et mi obidva mamatesty z krabičky ukázali úplne slabú čiaročku. Ešte som k tomu aj špinila. Skoro ma do druhého dňa vystrelo

bettypo
5. apr 2013

@cuculik1 takže 6 deň - 0 a 9 deň 195? Ktovie či na ten 6 deň nepoplietli výsledky

sarasota
5. apr 2013

cuculik1 neboj teraz to uz bude iba stupat ja som mala na 14 den 164 po 5 dnovej kultivacii a postupne rastlo.Bohuzial dopadlo to tak ako to dopadlo ale ideme dalej.Takze mysliet pozitivne. 🙂 🙂 🙂

mirica
5. apr 2013

@cuculik1 HCG 195 na deviaty den je vysoké ...a to sa každé dva dni zdvojnásobí ....ja som pri dvojkách mala 748
na 14 deň. Tak že si tehu , a kašli na testy . Je to tak ako písali už ostatné .....koncentrácia moču je iná dokonca aj vtedy, keby si testovala v rovnaký čas každý deň. Ak by odchádzalo , tak by si zrejme aspoň špinila alebo rovno mrchovala....a aj tam by to moho byť ešte niečoho iného .....mne sa stalo po potvrdení , že som normálne krvácala - a bola to len cysta. Tak že kľud a hladkaj fazuľku/y , nech sa jej/im u teba páči 😵

cuculik1
5. apr 2013

Dievcata dakujem moc. Budem len cakat. Inak aspon sestricka mi dnes povedala ze sa urcite museli s mojou krvou pomylit, ze nie je mizne mat na 6 den nulu a o tri dni 195. V pondelok konttola. Baby ste super.

jajka1980
5. apr 2013

@cuculik1 Super správička...tak hurááá...a už sa zbitočne nestresuj testovaním...jednoducho netestuj vôbec...lebo teraz musíš myslieť len pozitívne, byť pozitívne naladená, aby si zbytočne neškodila sebe a miminku...Teraz len vydržať do úspešného konca ...držím moc moc palce...no fakt krásna správička...ja som vedela,že testovanie krvou 6.deň od vkladu je priskoro...Držte sa obaja : ty a miminko v brušku.. 😉

jajka1980
5. apr 2013

@cuculik1 A ešte som chcela napísať...neboj sa, HCG bude krásne stúpať...tak bud v kľude a NETESTUJ SA Už... 🙂

karkana
7. apr 2013

@cuculik1 ja som Prednison rano pol a večer celu,asi dva týždne pred KET začala užívať,moc držíííím palce,čiaročky sú kraásne, určite si tehotná 😉

jassminx
7. apr 2013

@cuculik1 drzim palce na zajtrajsiu krvicku. Cely vikend som na teba myslela a dufam, ze budes zajtra najstastnejsia na svete 😀

jajka1980
7. apr 2013

@cuculik1 Ahoj..Pripájam sa k jassminx..držím moc moc palce, aby bolo HCG vysoko- pozitívne.. 😉 😵

annamary27
8. apr 2013

@cuculik1 držím palce na dnes 😵

cuculik1
8. apr 2013

548. Hcg sa zdvojnasobilo presne za 48 hodin. Ideme dalej zo dna na den. 🙂

jassminx
8. apr 2013

@cuculik1 Wuaaaa, super, gratulujem. Určite si konečene aspoň trochu kľudnejšia 😉

annamary27
8. apr 2013

@cuculik1 gratulujem 🙂

katka117
8. apr 2013

gratulujem, krasne hcg 🙂

sudabe
8. apr 2013

@cuculik1 gratulujem super

gombicka
8. apr 2013

@cuculik1 super, gratulujem! a ktory den si to teraz?

cuculik1
8. apr 2013

@gombicka dnes 12 den po transfere.

mina85
8. apr 2013

@cuculik1 gratulujem a prajem už len a len rastúce hcg :D

cuculik1
8. apr 2013

dievcata dakujem za priania.... v stredu mam dalsiu kontrolu hcg aj vzhladom na to, ze u mna v poslednych troch tehu bol priebeh , že medzi prvymi dvomi hcg bol primerany narast a pri tretom merani to slo dole vodou. na druhu stranu to boli vzdy nozsie hodnoty hcg. drzkajte sa, pa.

kukulik30
8. apr 2013

@cuculik1 teraz to uz dobre dopadne, drzim palce !!!!

rusalka22
8. apr 2013

Ahojte dievčatá.. dnes som bola na KET-ku, asi mi harasi ale cely den sa pozorujem.. ako to vydrzim 14 dni?? :D
Prajem Vam vsetkym nech to vyjde 🙂

karkana
9. apr 2013

@cuculik1 tak 🙂 a dalšia tehulka, gratulujem a na kolký pokus?

jajka1980
9. apr 2013

@cuculik1 Ahoj..Super správička..Tak teraz len vydržať do úspešného konca..A neboj..tento krát HCG nebude klesať...
Tak sa držte..ty aj bábo v brušku..a v stredu držím moc moc palce.. 😉

katulienocka11
9. apr 2013

Ahojte snazilky a novopecene tehulky.....Vsetkym prajem uspesne otehotnenie a gratulujem dievcatam, ktorym sa to podarilo 🙂 Chcela by som sa poradit. Dnes som 12. den po ET a zacala som uplne minimalne spinit take ruzovkaste spinenie. NI eje to neskoro na uhniezdenie?....10. den som mala negat. TT, takze sa desim ze to mam zaciatok MS :( Nemate tu nejaka takuto skusenost? a ako to dopadlo? .....vo stvrtok idem na krv, ale nemam odvahu si spravit dalsi test. :(
Vsetky sa drzte!!! 🙂

summer_103
9. apr 2013

@katulienocka11 ahoj, ja som dnes presne ako ty 12 den po ET a tiez som testovala v nedelu a bolo to negativne. Ja zatial nespinim, ale zajtra by som mala termin ms, takze cakam. Spinenie nemusi este nic znamenat, hlavne ber dalej utrogestan.

katulienocka11
9. apr 2013

Ja som rano este nic nemala, az teraz okolo obeda som zacala spinit, termin MS som mala uz pred 5. dnami, tak neviem....zacinam byt negativisticka...:( Beriem beriem, poctivo!!! 🙂
Aj Ty si bola nervozna celu dobu?

katulienocka11
9. apr 2013

@summer_103 Ja som rano este nic nemala, az teraz okolo obeda som zacala spinit, termin MS som mala uz pred 5. dnami, tak neviem....zacinam byt negativisticka...:( Beriem beriem, poctivo!!! emoticon
Aj Ty si bola nervozna celu dobu?

loriana
9. apr 2013

@katulienocka11
@summer_103 Dievčatá, špinenie neriešte, ja som tu známy prípad - silné 10 dní trvajúce krvácanie už na 5.deň po ET a napriek tomu tehu vyšlo, dnes má krpec už takmer 8 mesiačikov 🙂 Držte sa, veľmi vám držím palce!!!

katulienocka11
9. apr 2013

@loriana dakujeme a zaroven gratulujem, to je parada 🙂 dufam ze krv vyjde vo stvrtok OK....je to moje prve IVF a zataz na psychiku je strasna!!! ale musime byt pozitivne :D aj ked je to tazke....mne len prislo divne 12. den zacat spinit....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre