• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

19. novembra 2017 
@lenmajka to je individualne, kazda moze mat ine problemy, co ti tu odpisu, a rozne davky liekov a druhy, a vsetko sa dohaduje na mieste v CAR, ci bude aj nieco na zamrazenie, ci budete davat predlzenu kultivaciu vajicok, atd. Myslim, ze uplne len fakt cca so vsetkym co som pisala 1000€. A to este cestovanie, cas, pripadne ist aj na PN.
2. máj 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankaknm robím si od utorka každý deň.....takže 3...a ty?
2. máj 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi13 ja som vcera a dnes, ale 1. nic, a dnes, neviem to opisat, ale ked som cakala na vysledok a hypnotizovala test ocami :slight_smile: , tak tam stale v ramci prvych minut preblikovala ta druha slabulinka duchovska ciarka, akoby bol digitalny :grinning: obycajny pasikovy test. Ach, uz chcem vediet. Zajtra urcite znovu, ja si uz privolavam pocit na vracanie, tou neurozou z toho cakania.
2. máj 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenmajka ahoj,cca 1000-1300eur,ale závisí to od typu stimulácie,centra a čo všetko využiješ z ich ponuky.
2. máj 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankaknm neboj sa...postupne bude tmavší a tmavší... :wink: :slight_smile: mne z nervozity krúti črevá... :grinning: test s akou citlivosťou si robíš?
2. máj 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi13 desiatkovy, myslim, ze uz malokde predavaju ten 20. A ja som do toho nechcela moc investovat, myslela som, ze vydrzim do krvi, no tak som len tu od jednej predavajucej kupila obycajne One step pregnancy test, urcite ich cez ebay nakupila. Ale jeden mam Rapid Clear a ten si urobim az v stredu. :slight_smile:
2. máj 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm ja som mala jeden 25-kový, ten som použila v utorok a bol tam veeeeeľmi slabučký duch...včera a dnes som mala desiatkové a tie boli podstatne silnejšie, aj keď nie úplne také ako tá kontrolná čiarka...cca 1/3....(to je odhad, čo? :grinning: :grinning: :grinning: )
2. máj 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisi13 a ukazovala si ho aj muzovi? ak to videl aj on, tak to nebol len duch... :slight_smile:
2. máj 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm ukazovala, videl ho...išiel si síce oči vyočiť, ale videl..... :slight_smile: držím ti palce, určite to vyjde...inak to ani nemôže byť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. máj 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisi13 a si na PN?
2. máj 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika2012 ahojte chcem sa vas spytat kolko bunkove embria vam vkladali ja mam zatial pred vkladom a 2 sa my vyvyjaju pomalsie a 2 dobre mala by som mat vklad v nedelu ale sa bojim aby prezili ked ich je tak malo
3. máj 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky moje tak výsledek z krve je jasnej pozitivní 340 hcg .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@jankaknm ahoj, nie som...len prvé dva dni som mala dovolenku, inak pracujem...ale mám sedavé zamestnanie, tak sa to dá..... :wink:
3. máj 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, takže zázraky sa naozaj dejú nikdy som nechcela veriť príbehom že keď sa ukludní myseľ tak žena otehotnie a tu je ten môj :wink: : po dvoch rokoch snaženia sme absolvovali 2 krát insemináciu a 1 krát IVF ktoré sa podarilo na 1. krát a máme krásne zdravé 4 mesačné dievčatko :slight_smile: ja som bola v poriadku ale manžel mal príšerný spermiogram morfologia 99,5 % takmer nulová šanca na prirodzené tehu :slight_smile: v sobotu ráno len tak náhodou som si spravila test lebo MS dákosi nechodila a boli tam velmi silné // a čo je na tom najlepšie termín pôrodu mi vychádza presne po roku o dva dni neskôr ako s Ellinkou :slight_smile: je to šok ktorý ešte stále neviem spracovať lebo naozaj netuším ako a kedy :slight_smile: malá má len 4 mesiace je to velmi skôro a ked sa toto narodí tak bude mať len rok, no budem to musieť zvládnuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: naozaj som tomu nikdy neverila ale teraz už viem že je to všetko o psychike a nie len mojej ale aj manželovej ked sme sa obidvaja ukludnili tak to prišlo za dva mesiace a naozaj netušíme ani kedy :wink: všetkým vám velmi silno držím palce...
3. máj 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@mufyxa super sprava :grinning: :grinning: :grinning: velmi silno gratulujem :slight_smile:
3. máj 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mufyxa blahoželám!!! :slight_smile:
3. máj 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katttusa TO JE KRÁSA moc blahopřeji užívej si to vidíš tady jak je to těžké když to nejde blahopřeji hodně štěstíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. máj 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenmajka Ja idem zajtra na vklad, takze ti presne poviem - vsetko komplet nas vyslo na 1350€ /s tym, ze sme mali aj poistovnu/
3. máj 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kocky ahojte,ako sa mate?su tu aj nejake cerstve cakatelky??baby ako sa maaateee?? niektore ste v ocakavani,niektore uz aj hadam porodili,niektore neriesia,ci???:slight_smile:)))@krisbar @tariah @bibi11 @cora41 @linda 81 @bettypo @karkana @alibabaa @hencidlo @timmka urcite som zabudla aj na par byvalych spoluplodniciek,tak prepaacte..dneska som bola na 5.vklade,haha,ze piaty,tento uz urcite vyjde,to je take pekne okruhle cislo jak prvy,treti,alebo desiaty:slight_smile:)) som mala asi najhorsiu stimulaciu,uz moje telo nereaguje asi na hormony,ma v pecku:slight_smile: na jednej strane ze obrovska 25mm folikula,prazdna jak novy kos,a 4 folikuly na druhej..mala som len 2 velkonocne vajcia,a jedno sa oplodnilo a pre istotu ho tam supli na druhy den,aby samo neodislo:confounded: no a dneska sme si boli pon,este chudatko ani vopchat sa nechcel a nejake catetre mi museli menit,co som mala vsetko stiahnute ze nazdar:slight_smile:)) no takze tak..ze pozitivna som,jasneee,vsak toto uz je ten right one:wink:)) hehe,drzte sa kocky!!!!zdravim srdecne,vela dobrej nalady:wink:pardon za chyby
3. máj 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krisbar Barbie aj teba zdravim!!:slight_smile:)))
3. máj 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta :wink: držíííím palce, určite sa to už podarí :slight_smile:
3. máj 2013 o 19:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauerka ,jankaknm ,annamary27 ..dievčatá ďakujem za odpovede,je to dosť nákladne,ale tak nejak som aj rátala.. :unamused:
3. máj 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta moja caves!!!! no konecne sa ozyvas!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj nic, si uplne v norme:slight_smile: ja som bola v nedelu tiez na 5 vklade, davali mi 2 dnove 4 bunkace, lebo ich viac nebolo:slight_smile: tak cakam ako na trnoch, co z toho:slight_smile: ty si bola kedy na vklade a kde? drzim straaaasne prsty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karkana moja caves :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ako stojite s vasimi adopciatkami?? este nic?
3. máj 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta moja drzim palce, urcite si to zasluzis, tolko si si musela prejst, ten svet je ozaj velmi nespravodlivy :unamused: , vela pozitivnej nalady a treba verit, ze sa ti to podari a vyjde to...drzim moc, moc palce :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja uz som dvojnasobna mamicka, neviem kde mi hlava stoji, nepredstavovala som si, ze to bude take tazke...., ale odratavam mesiace aby drobci vyrastli a bolo to lahsie :grinning:
potom daj vediet ako si dopadla, pevne verim, ze nam napises, ze si tehula :dizzy_face:
3. máj 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mufyxa Viem aké je to veľmi ťažké pretože pred rokom som prežívala všetko to čo tu prežívajú baby :( to neuveritelné čakanie po ET a do toho som ešte aj po ET začala krvácať a myslela som že sa zbláznim :frowning2: všetky vás chápem a všetkým to neskutočne prajem :slight_smile:
3. máj 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michelitta drzim palce :hearts:.Vysledok mojho 8.pokusu prave zaspinkal v postielke.

Pozdravujem vsetky statocne zienky ktore bojuju dalej
3. máj 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobré ráno ....nemůžu spát tak jsem tady , holky včera jsme si s manžou dali sexík po 14 dnech půstu bylo to super ale strašně jsem se bála abychom něčemu neuškodily naštěstí to vypadá že vše je ok a doktor mi říkal že pokud se to má udržet tak se to udrží a že styk není problém když to nebude nějak razantní tak jsme to riskly a musím říct že mě to dost pomohlo takové to vnitřní napětí se uvolnilo a dnes jsem taková dobře naložená jak se říká.A taky ty včerejší výsledky z krve .....všechno je nádherný já si to tak užívám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: všem vám to moc přeju aby těch // tady bylo co nejvíc ze srdce bych vám všem přála aby to už bylo ...nejlépe ted hned. :grinning: když se to povedlo mě povede se to i vám :wink:
4. máj 2013 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cora41 tiez mas 5vklad Cori??boze to je strasnee..ked som isla 1x,ze to vyjde,jasne,vsetko bude a pritom to vobec nie je take lahke..a caka tu este niekto po transfere,nevies??:slight_smile:))) drzim palce Kori,viac Ip..
4. máj 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettypo fuu moja obdivujem Ta 8.pokus,ja neviem kde mam medze v tomto..nechcem si znicit vajecniky na dobro:frowning2: strasne gratulujem k babuuu!!uz ani neviem kolky rok to je co sa snazime..ale tak ide leto cloveku sa lepsie zije aj to cakanie lepsie znasa:wink:aj si po transfere fungovala normalne?lebo ja neoblezim,neobsedim,chce sa mi v zahrade trosku s bylinkami hrabat:confounded: drzkaj sa!!
4. máj 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok