Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michelitta
6. máj 2013

@cora41 Ahoooj,bola som mimo🙂 ako sa citis? uz sa Ti to blizi : 😉 )) mna strasne bolia vajecniky :(( teda ani neviem,co to je proste brucho mam nafuknute jak v piatom mesiaci..dneska som behala riadne..aj ked neviem,ale ked soferujem a narazim na nejaku jamu,myslis ze to je v pohode?vsak kolko krat som dneska sada do auta ani nepamatam..ja si myslim,ze ked sa to ma uchytit tak sa to uchyti,nie?
tu mrkvicku papaj,najlepsie varenu a s olivovym olejom,ale moc to neprehanaj s vitaminom A🙂 ja som dneska spravila salat z baby spenatu,no uz som momentalne v siestom 😀 😀 😀

makovicka53
6. máj 2013

@izzie27 ahooj...dakujeeem krasne...sama tomu neverim, treba ma postiiipat 🙂)) ...poslem ked bude srdiecko 😉

michelitta
6. máj 2013

@jankaknm ahoj Janka,tie si po vklade?a ako sa citis,uz mam blizko terminu,teda testovania,drzim palce moc!!🙂 ked to vyjde aj inym hned clovek vidi sancu,ze sa to da 🙂)

makovicka53
6. máj 2013

@jankaknm tak mna bolia vajecniky stale...pockaj na krvicku...drziim palce 😉

michelitta
6. máj 2013

@melisska @alibabaa ahooj Melis,Alibaba,no to som tu fakt 3/4 roka nebola,ze ani neviem ze ste tehule!!moc moc gratulujem,zdravicka!!!! Alibaba,ja mam tiez neskutocne tlaky a bolesti,vsak som sa ani nestihla vyliecit a uz volali na vklad 😖 aj si nieco citila?pochybujem ze sa da citim uhniezdenie,ci?? ma boli straaasne prsia,ale to je len z tych hormonov este..

michelitta
6. máj 2013

@makovicka53 ahooojj,srdecne gratulujem!!!to strasne tesi same poztivne spravy,vidiet ze ja jar a vsetko tu prekvita!!🙂))

michelitta
6. máj 2013

@lucyfromuk lucy paraaadaa,gratulacia,to su dvojky jak vysite nie?🙂 nemyslim kozy 😀 😀

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisi13
6. máj 2013

@lucyfromuk ďakujem 🙂 🙂 🙂 testovala som sa, mám tam //, som 14. deň po ET, menzes mám dostať v stredu....ale končí mi zajtra utroš, preto som sa objednala...🙂 dnes asi tá moja bodka v bruchu cítila moje nervy, lebo som mala riadne kŕče....vraj sa tehotenstvo počíta od prvého dňa posledného menzesu, lebo máme každá inak ovuláciu a preto aj termín pôrodu je s presnosťou na 2 týždne hore dole...odhadne to aj doktor na uzv podľa veľkosti embryjka...

sisi13
6. máj 2013

@jankaknm neboj sa, určite to dobre dopadne....upozorňovali ma na to aj v centre, že testy nemusia hovoriť pravdu...určite si natrafila na zlú sériu.... 😉 držím palce 🙂

lucyfromuk
6. máj 2013

@michelitta dakujem ale dvojky to hadam nebudu. 😀 😀 😅 😅 😵 A ty? Kolky den si po vklade? 🙂

lucyfromuk
6. máj 2013

@sisi13 Supeeeer! Potichucky gratulujem a drzim palce na vysoke hcg 😉 A brucho nemas nafuknute z toho utrogestanu? lebo ja mam teda riadne 🙂 To viem ze sa to normalne rata od prveho dna posledneho menzesu ale minule na nejakom fore som citala ze ked je IVF tak sa to pocita inak, ale mozno nie vzdy, neviem preto sa pytam. A ty ides teda zajtra na krv? a aky CAR navstevujes? 🙂

michelitta
6. máj 2013

@lucyfromuk no vklad som mala piatok,cize 3.den..ale brucho mam jak 30 tyzden vazne 😅 😀 😀 😖 aj ty si mala nejake bolesti,ci to iba ja som taka ubolena..uz to ani drahemu nehovorim,aby som ho stale nezatazovala 🙂

michelitta
6. máj 2013

@sisi13 jeeej gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmm,dalsia tehula!!!jak sa to tu rozbieha pekne a ja budem ta vynimka co potvrdzuje pravidlo 🙂

sisi13
6. máj 2013

@lucyfromuk ďakujem 🙂 brucho mám ako balón, mám problém zapnúť nohavice, dnes som sa musela uchýliť k elasťákom 😀 zajtra sa v centre skúsim na výpočet opýtať, idem na krv aj na sono.....chodím do iscare... 😉

sisi13
6. máj 2013

@michelitta ďakujem....určite sa pridáš k dvojčiarkovým...už cca o týždeň 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

lucyfromuk
6. máj 2013

@michelitta ja som do 4. dna po et nemala uplne nic, ziadne priznaky (boleli ma iba prsia ale to kvoli utrogestanu). No na ten 4. den sme sa vracali z navstevy okolo polnoci a prvykrat som mala take zvlastne krce akoby ma niekto tahal za maternicu (myslim ze to bolo uhniezdenie) ale spinenie ziadne. No a potom uz iba sem-tam cez den take ako keby mrchovske bolesti. Inak nic extra. Aj som stresovala ze to nevyslo ked nic necitim a vidis 😀 a ty sa ako citis?

lucyfromuk
6. máj 2013

@sisi13 och to som rada ze nie som jedina s bruchom ako v 5-tom mesiaci. Ide ma porazit z toho 😀 a este ma aj boli ani dotknut sa ho nemozem, nejako to picha. 🙂

alibabaa
6. máj 2013

@michelitta no ja som tiez MK trosku zanedbavala.. a aj zanedbavam.. teraz zistujem pomalicky co vsetko vlastne potrebujem, mam a nemam...
necitila som ziadne uhniezdovanie, a z utrosu ma vzdy boleli prsia, tak som si to tiez nevsimala.. vlastne som sa snazila tento posledny raz nesledovat a vydrzala som aj netestovat a cakala som na telefonat z GF co mi povedia.. a ta veta bola: "mate to tam" ja ze co? "no ste tehotna" ticho... este v tom soku som sa opytala na vysku hcg a polozila som... a do dnes som z toho vsetkeho zmatena... tesim sa, bojim sa.. ale to je normalne.. mala ma akurat stikutku. TAAAAK silno ti drzim palceky aby ti to tentokrat vyslo. ved si to kazda z nas bojovnic zasluzi.. fakt.... preventivne si nasad vitamin E 400. je to na udrzanie plodu.. ja som ju tiez brala..

michelitta
6. máj 2013

@lucyfromuk tak okrem toho ze mam brucho ako balon,tak ked sa hybem neviem ci ma boli vajecniky ci maternica a strasne ma tam pali (v maternici) je to normalne :D a prsia proste naliate,ale ako vravim to ztych vitaminov 😀 😀 nesledujem sa vobec ale toto vsetko citim..hehe..zatial ak cucim,lebo nemozem na bycikel na korcule nejak sa odregovat..samoska ked to vyjde tak obetujem aj let balonom,ale to cakanie je priserne..a normalne si fungovala,akoze robota nakupy a tak?lebo ja uz som aj neter ucila korculovat,co som vedla nej ju drzala..ajak mi pekne den ubehol 😀 Aj si testoval a kory den?prepac,necitala som nic dozadu..to bolo tvoje 1ivf 😉

michelitta
6. máj 2013

@alibabaa wuaaw boze Alenka gratulujem este raz!! som normalne prisla o vela haha,take pozitivne spravy 🙂)) si dobra ked si to odlozila za 14 dni,ja tiez pockam na ten 11 den,to uz bude jasno 🙂) aj si pocula nieco o ovu testoch ze mozu ukazat ci to je len blobst?
aaaa,,pokrocila tehulaaa,uz sa gulas co??:D uz mas aj kupenu vybavicku ?🙂)) dakujem moc za oplutie na blogu ,normalne som neni uchylna,ale teraz si to uzivam 😀 😀 ZDRAVIE,ZDRAVIE!! 🙂

michelitta
6. máj 2013

Bože devy, pardon za chyby, píšem jak hotentot, ale ja nerada píšem do compu, radšej volám🙂 pre istotu,Vám píšem aj s diakritikou,nech si nemyslíte,že som úplná osobitka🙂))(rýpať,výjsť,koryto,mýto)nie som až taká blbá🙂))))pekný večer🙂

alibabaa
6. máj 2013

@michelitta ja som bola po ET. takze som vydrzala len do toho 10 dna.. zasa az taka hrdinka nie som ze 14 dni.. ale asi by som aj vydrzala. ale ver tomu, ze by ma mrle zrali... dakujem moc, za gratulaciu. zajtra idem do poradne. tak som zvedava co sa dozviem.. ale skor sa dozviem ze cisarsky a mohol by uz naskrtnut aj termin, ... gulat sa gulam to hej. ked rastiem uz to vidim skor na veciach. velmi to uz nevnimam, vidim sa kazdy den 😀 😀 kolega ked ma po tyzdni vidi, tak ma obzera a hovori, ci som znova narastla 😀 a co sa tyka vybavicky, stale je to tak pol na pol. tak pevne verim ze ta nasa mala prdelka pekne pocka na termin. aby som to stihla vsetko dokupit pripadne doobjednat. ale skor sedim za PC a tak nakupujem. daju sa tu vymaknut vselijake zlavy.. aj kocik sme tak kupovali, v zlave.
k tomu ovulacnemu, mne neukazal, lebo som nebola nakoniec tehu. ale ten dalsi cyklus to vyslo. tak to bolo mozno take plodnejsie obdobie.. ovulacny ti moze zachytit aj pregnyl.. vydrz a ak nevydrzis, tak test rob najskor 6 den.. tak som tu citala. kedze ja som vydrzala do krvi, tak s tym osobnu skusenost nemam... ale poviem ti, ze hned dalsie rano som si robila test, no musela som to vidiet na vlastne oci.. a kazdy druhy den som testovala kym nebola ta druha ciarka silnejsia ako testovacia.. no blazon, co ti budem hovorit.. 😀

ria191
7. máj 2013

@makovicka53 gratulujem ti 😀 veľmi. Včera som sa ťa nevedela dočkať, aj keď som vedela, že to teraz bude pozitívne 😀 . Krásne tehuľkovanie ti prajem 😀

sisi13
7. máj 2013

tehuľkovanie potvrdené, HCG 2600, foto zo sona založené.... 😀 😀 😀 😀 😀

cookienka
7. máj 2013

@jankaknm ahoj , no u mna je to nejak rovnako, som 12. deň po ET , a 2 testy negat., ale dr. mi pisala že si mam aj tak dať odobrat HCG, aj ked ja neviem neviem......aj zazraky sa deju, takže teraz cakam na vysledok. držim ti palce nech sa to podari.

makovicka53
7. máj 2013

@michelitta dakujeem 🙂

makovicka53
7. máj 2013

@ria191 dakujem ti velmi pekne 🙂 🙂

makovicka53
7. máj 2013

@jankaknm neboj, hlavne ver...budem drzat palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre