Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ria191
7. máj 2013

@makovicka53 zaslúžiš si to veľmi po tom všetkom 😀 😀 😀 . Každopádne kto pozná tvoj príbeh, tak vie že netreba sa vzdávať a ty si sa veru nevzdala ani po toľkých KET-och. Išla si hrdo ďalej a mne to bolo veľmi sympatické a o tom, že ma to poháňa ďalej ani nehovorím. Fakt klobúk dole 😀 . Veľa šťastia tehuľka 😀 😀 😀

makovicka53
7. máj 2013

@ria191 ked po niecom velmi tuzis, tak sa nesmies vzdavat...a to som robila aj ja...i ked som mala tiez uz niekedy dost, ale vyplatilo sa.....DAKUJEM TI a prajem aby to vyslo coskoro aj tebe a vsetkym ostatnym snazilkam 😉 😉 😉 😉 😉

jankaknm
8. máj 2013

Tak nic, koncim, vcera vysledok hcg z krvi 0. Nevzdavam to, pojdeme na 2. IVF, ale az tak o pol roka. Majte sa, drzte sa, snazilkujte, tehulkujte. 🙂

michelitta
8. máj 2013

@jankaknm ahoj Janka,mrzi ma to☹☹ zivot nas niekedy bije aby nam potom spravil radost..ak Ta mozem potesit,toto je moj 5.pokus aj s Corou,vidis a stale bojujeme..ja uz som viac menej taka,ze kaslem na vsecko,vyjde nevyjde,ale mala som z posld.ivf len 1 emb,cize ziadne na mrazenie..o to viac som na nohach,lebo ked si predstavim,znova pichat,a narkoza a stavy,tak neviem☹ nech ta nepusta optimizmus,pozri vonku je krasne,ja si hovorim,ze keby to nemalo vyjst,tak hura na korcule,bedminton,na skaly na lozenie,yoga,plavky,volejbal,plaazz,drinky,party ides😀😀😀😀 a osud to tak zariadi,ako to ma byt..mas aj nejakych mraziacikov??a prosim Ta ty si mala prefuk,Janka..boli to velmi??mne to robili pocas laparky,ale chcela by som aj rontgenom,myslis,ze to pomoze spriechodnit,ci to je len informacia,ze to nejde..dakujem,drz sa!!

mabumi
8. máj 2013

@makovicka53 ahoj, pamatas si ma? Zacinali sme v rovnakom obdobi s ivf. Velmi ma potesilo, ze ti to vyslo 🙂 🙂 🙂 . Gratulujem 🙂 🙂 🙂 .Kolky to bol vlastne vklad? Ja som dnes testovala po dalsom ivf, zial beloba 😠
Tak drz sa a este raz gratulujem 🙂

sisi13
8. máj 2013

@jankaknm och, to ma mrzí.... 😢 ale nestrácaj nádej, vieru a optimizmus....určite sa to podarí nabudúce...veľmi ti držím palce...

makovicka53
8. máj 2013

@mabumi ahoj jasne, ze si ta pamätam 😉 ja som bola uz na 2.IVF a z neho boli 3 vklady....dakujem ti 🙂 🙂 🙂 ....neboj raz to vyjde a ty uz mas kolko za sebou?

kathrin17
8. máj 2013

ahojte baby...ja som bola na IVF vo februari....bohuzial som potratila.....krvacala som iba pri potrate a dnes som koooonecne dostala ms.....mame 4 mrazacikov....co myslite, mam pockat este na jednu ms, alebo sa mame na to vrhnut uz tento cyklus?Neviem co mam spravit, ale uvazujem nad tym,ze este pockam jeden cyklus. Co by ste spravili na mojom mieste? Dakujem za akukolvek reakciu 🙂

mabumi
8. máj 2013

@makovicka53 ja som po 3. IVF a 6. vklade 😒 caka ma 4. IVF.
Ale na 7. vklad to snad uz vyjde aj nam 😵

michelitta
8. máj 2013

babulee,to uz som tu zostala iba sama na cakacke??poteste ma niecim,nejaky vtip alebo taaakk🙂 som 5.den po ET,ak neratam den vkladu,ale necitim nic..prsia uz bolia menej,len citim kostrc a nejak sa potim v noci,jak den pred mnzs..uz by som najradsej cez weekend testla,to su nervy,to su nervy😉@cora41 mojaaa,ides!!zajtra budu este tucnejsie,posli foto😉

michelitta
8. máj 2013

@mabumi moja do kelu,6.vklad??mrzi ma to☹ aj si mala nejake testy pozitivne?ze by troska nadeje..drzka sa!!

mabumi
9. máj 2013

@michelitta ahoj, nie, nikdy som nemala pozitivny test, iba na chvilku po 5 vklade, ale to bol chybny test ☹
Neboj, ty mysli pozitivne, teraz je nejaka stastna vlna, vsetci zostavaju tehotni a ja som ta vynimka co ptvrdzuje pravidlo 😝
Ale nabuduce to uz vyjde aj nam, len sa nemozem vzdat 😉
Drzim palce

jankaknm
9. máj 2013

@michelitta ahoj, ja som bola na laparke, ale nie cez rontgen, normalne operaciou, doteraz mam jazvy na pupku a po bochoch, kde su vajecniky. 😒 a su to uz 3 roky. Neviem, niekomu to pomoze, ja ani nechcem vediet, ci sa to znovu neupchalo. Ved pri IVF je to jedno. Nemam uz mrazacikov, mali sme 4 blastocysty, takze 3x bol vklad. Ale mas pravdu, podari sa, ked budeme najmenej cakat.

lucyfromuk
9. máj 2013

@sisi13 Gratulujeeeeeeeeeeem 🙂 Super ze to vyslo, kedy mas ist na dalsie sono? Uz bolo vidiet aj gestacny vak na sone ci nie?

sisi13
9. máj 2013

@lucyfromuk ďakujem, áno už ho bolo vidieť 🙂 o dva týždne mám ísť na ďalšie na kontrolu srdiečka...a ty?

lucyfromuk
9. máj 2013

@sisi13 Aj nam uz bolo vidno gestacny vacok ( vtedy som bola v 5.tyzdni) a povedali ze mame prist znovu za 7-10 dni tak pojdeme vo stvrtok to mi akurat dojde utrogestan tak pojdem po druhy. 🙂 Dufam ze vo stvrtok uz bude aj srdiecko, to by som mala byt v polke 7. tyzdna. (6+4tt). A ty sa ako citis?

makovicka53
9. máj 2013

@mabumi budem na teba mysliet...mas toho za sebou az az...uz by sa patrilo, aby vam to vyslo 😉

mabumi
9. máj 2013

@makovicka53 dakujem 🙂 aj ja ti drzim palce a daj o sebe vediet. prijemne tehulkovanie 🙂

sisi13
9. máj 2013

@lucyfromuk ako sa cítim? no, plní sa mi podprsenka 😀 a začalo mi bývať zle...nevraciam, ale dvíha sa mi žalúdok...po raňajkách....a potom zostanem naraz hladná.... 🙂

lucyfromuk
9. máj 2013

@sisi13 Hm, no prsia mam aj ja trochu vacsie a s tymi nevolnostami je to u mna tak divne, ze sem-tam mam taky blby pocit na zaludku, ale nie je mi vyslovene zle. A potom sa mi grga 😒 A najcastejsie mam ten divny pocit hned rano, ked sa zobudim a na obed, ked sa najem 🙂 Ale nepride mi to ako ranna nevolnost. Mozno sa mi to spusti neskor, ktovie! 🙂 A teba neboli podbrusko, nemas take krce ako pred mrchou?

cora41
9. máj 2013

@michelitta poslem moja 🙂 robila som dnes rano, tak boli o kusok lepsie ako vcera, mam ich doma, urobim foto a poslem🙂 neboj nic, vsetko bude dobre a NETESTUJ🙂 ja som testovala na 5 den a mala som este pregnyl a 6 den biely test..nastastie 7 tam uz zase nieco bolo a teraz uvidime 🙂

michelitta
9. máj 2013

@cora41 testovala si uz na 7.den? 😕 😕 😀 no tak diik za chrobaka🙂) zajtra ho tu mas :D

makovicka53
9. máj 2013

@mabumi zlata si urcite sa ozvem a dakujem 😉

sisi13
9. máj 2013

@lucyfromuk nie, nebolí, naposledy ma bolelo v pondelok a poriadne....skôr mám teraz také divné pocity ako keby v črevách....

cora41
9. máj 2013

@michelitta tesiiiim sa a drzim prsty velmi velmi 🙂

cora41
9. máj 2013

@michelitta TAK MOJA POSIELAM MOJ PROGRES, ZAJTRA TEDA UVIDIME, CI JE NEBO S NAMI🙂

jajka1980
9. máj 2013

@cora41 Krása..gratulujem...nádherné koľajnice...takže prajem krásne tehulkovanie..a malinke nech rastie...

rous
9. máj 2013

Ahoj stastne tehulky. 🙂 Tak rada by som vas nasledovala. Chcem sa opytat... 3.5.2013 sme mali ET vysku endometria 6,7mm. Je to asi dost malo, co? Kolko ste mali pri ET vysku endometria vy??? Nepozorujem na sebe ziadne tehu priznaky.
@cora41 ty mas nejake tehu priznaky?

cora41
9. máj 2013

@rous ja som mala sliznicu 9mm, takze mozno to nie je vela co mas, ale nikto nikdy nevie, ako sa babo zahryzne.. aj keby si mala sliznicu nad 12, tak to este nic negarantuje.. ver mu!!🙂 moje tehu priznaky su bolenie podbruska a zacina mi byt tazko na zaludok a pachy ani nehovorim.. ani cistu vodu ☹

michelitta
9. máj 2013

@cora41 moja paraannnee,no ale ked to bolo take blede na 10den,nechapem a 11 jake supy😀 neda sa mi dat like na mobile,takze like!! drzkaj sa!!a testovala si aj skor ze 7? @rous ahoj,mne to ani nemerali po Et ked mi to vkladali,len sestricka povedala ze pekne endo..to bolo vsetko🙂 ja tiez nic necitim,som 6.den po Et,len motyle v bruchu a mrle v zadku😀😀 drzkaj sa!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre