Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meaningful
11. okt 2013

@nancsy ak pojdes na konzultaciu, budes na tom podobne ako ja.

nancsy
12. okt 2013

@meaningful ako to mysllis? ty teraz cakas na ket, ci som si to zle zapamatala? prepac, stale riesim
en samu seba, ani som sa ta neopytala, ako si na tom ty....

nancsy
12. okt 2013

@meaningful ahoj,ty si mi pisala, ze prvy protokol si mala dlhy a terazskusis nieco ine.ono jeviac moznisti ako stimulvat? ja som nad tym tiez rozmyslala, ze ked som mala dlhy protokol, ci mi teraz meda nieco kratsie... uz by som chcela ist na dalsi vklad🙂 a samozeejme v co najkratsom case.

meaningful
12. okt 2013

@nancsy mne teraz doki predpisal nejaku injekciu, kt.si dam pichnúť 2 DC,potom pockame cca 5 tyz. a poziadam o 2 ivfko. aku potom dostanem stimulku este presne neviem. Este mi odsaje nejaku tekutinu z podbruska, asi ta ma zly vplyv na vajicka. Tak dufam ze do konca roka bude aj transfer, uvidíme.

nancsy
12. okt 2013

@meaningful urcite bude, uvidis. na sviatky uz budes mat v brusku jedneho alebo dvoch drobcov. 😉

meaningful
12. okt 2013

@nancsy ;) juj to by bolo supis

trulinka
13. okt 2013

ahojte, pridavam sa ku vam - cakatelkam. V piatok, 11.10. som mala vklad embryjka, takze ma caka dlheee cakanie na vysledok. 😉

linn32
13. okt 2013

@trulinka drzim ti velmi paste..dufajme,ze to nejako dobojujeme do uspesneho konca..si na tom podobne ako ja..ja som mala v stredu..

trulinka
13. okt 2013

@linn32
jeej, ahoj, veru sme na to podobne, ako sa citis po vklade? Ja mam brucho ako balon, ale to som mala este pocas stimulacie a stale je to tak. Snad nam to rychlo ubehne a budeme sa tesit z 2 ciarok 😉 .

linn32
13. okt 2013

@trulinka to mas od stimulky..neboj to prejde,len pi vela vodicky..a oddychuj..ja tak isto robim..

trulinka
13. okt 2013

@linn32
Ano snazim sa oddychovat, som na PN. Aj ja ti drzim palce nech sa to podari 🙂 ...Mate aj nejake zamrazene embryjka?

linn32
13. okt 2013

@trulinka bohuzial nemame zmrazene..vsak to mi je velmi luto..a vy?

trulinka
13. okt 2013

@linn32
Tak o to viacej ti drzim palce nech tento pokus vyjde. .. My mame zamrazenych 6 bojovnikov, ale snad sa zadari este na tento pokus.....Kde chodis do Car-u? Ja iscare v Martine...

linn32
13. okt 2013

@trulinka ja tiez martin,ale helios 🙂 tak vy ste na tom skvělé,to musí vyjst!

trulinka
13. okt 2013

@linn32
jej, sranda, ze tiez Martin 😉 . Toto je vase 1 IVF? Mala si dlhy ci kratky protokol? Ja dlhy a je to moje 1 IVF po troch neuspesnych IUI.

linn32
13. okt 2013

@trulinka mala som dlhy protokol a uz druhé IVF..drž sa babula..

trulinka
13. okt 2013

@linn32
dakujem, aj ty sa drz....

natalie78
13. okt 2013

@kathrin17 ako dopadlo sono srdiecka???? ;)

kathrin17
13. okt 2013

@natalie78 najlepsie ako len mohlo 🙂 mame krasne bijuce srdiecko a babatko je velke 8mm...presne zodpovedame 🙂 a termin porodu mame 1.6.2014 na den deti 😀

natalie78
13. okt 2013

@kathrin17 ako krasne sa to cita 🙂 🙂 🙂. myslim na teba uz asi tri dni..konecne som sa spytala . Blahozelam!! a velmi sa s vami tesim. nech to takto krasne pokracuje az do toho dna deti 🙂

trulinka
14. okt 2013

ahojte baby, chcem sa vas spytat, ci by ste mi nevedeli pomoct. Som treti den po transfere embryjka a vcera vecer ma dost pobolievalo podbrusko, aj do krizov mi to zachadzalo. Mali ste podobnu skusenost? Bojim sa co to bolo. Dakujem za odpoved.....

natalie78
14. okt 2013

@trulinka ahoj. bolesti su normalne. pokial nie su prilis velke. to mozu byt este aj bolesti po odbere vajicok. a predsa, nieco sa tam vnutri deje 🙂. takze len klud, relax a pozitivne myslenie 🙂. drzim palce ;)

trulinka
14. okt 2013

@natalie78
dakujem, si zlata 😉

linn32
14. okt 2013

@trulinka mna to tiez tak pobolievalo..este je skoro na predmrchovske bolesti,tak to moze byt iba nieco pozitivne..hlavne sa neobavaj..relaxuj,zamestnaj si hlavu niecim-ja som čítala..

trulinka
14. okt 2013

@linn32
tak fajn, ze nie som sama. Verme, ze tie bolesti su predzvestou pozitivneho vysledku. Veru musim sa niecim zamestnat 😉

linn32
14. okt 2013

@trulinka veru zamestnaj sa niecim..tie minuty su teraz ako hodiny ak si hlavu s niecim inym neoblbnes..

zelenagw
14. okt 2013

Ahojte ja uz tiež cakam na mrchu a zacnem s Menopurom a tiez to bude moje prve IVF

trulinka
15. okt 2013

Baby chcem sa spytat, kolko dnove embryjko vam transferovali? V akom stadiu vyvoja uz bolo? Jaj kebyze sa da prestat mysliet na vysledok 😝 . Este som len 4-ty den po transfere, ten cas sa strasne vlecie......

magdus999
15. okt 2013

@trulinka ahoj, v štádiu expandovanej blastocysty, malo by mať 5 dní. Nájdi si nejakú činnosť, inak sa zblázniš, viem o čom hovorím 🙂 Ja som 8 deň po KET a robím všetko pre to, aby som na to nemyslela, tak hodinu denne si prečítam čo to na MK, inak vôbec neriešim

trulinka
15. okt 2013

@magdus999
jeej, tak to si uz mala pekne vyvinute embryjko 😉 . Mne vlozili embryo v stadiu skorej blastocysty na 5-ty den po odbere. Uz sa ti to cakanie krati, tak drzim palce, ahoj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre