Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

trulinka
27. okt 2013

dorotka66
ahoj, dakujem 😉 . Ja som mala ET 11.10.....

zelenagw
27. okt 2013

@catherin12 asi cez vykend zajtra idem na kontrolu... uvidim co povedia a ako rastu a dnes si si urobila test ?? a chodis do MT Heliosu ja tam zajtra idem... drzim palce... Bola si na ET?

minis
28. okt 2013

@catherin12 no ja sa necitim uz vobec nijako....podbrusko ma uz nebolieva, to tak prvych 5 dni a cim dalej tak to ustupovalo, tak isto aj prsia. a fakt necitim nic, uplne nic. pred tyzdnom v nedelu som bola na ten ET a dnes si chcem kupit test. ak by tam uz nieco bolo, tak aspon duch by mal byt...ale pravdu ti poviem, som presvedcena ...zial...ze to nevyslo... :( . nevim preco, ale viem to 🙂a na krv idem v stredu. ty daj vediet co a ako 🙂

magdus999
28. okt 2013

Och jaj, baby moje ☹ tak som sa cez víkend stretla s kolegyňami, že ako sa tam majú, keď som ich opustila a predstavte si, 3 sú tehotné!!!!!!! Keď videli, ako sa mi nedarí a čo to obnáša, len tak vynechali ochranu a hop, všetky sú tehotné.... mňa asi ...... 😠 ☹ 😢

viki127
28. okt 2013

@magdus999 Neboj moja ved aj mi budeme a mi si to aspon krasne vychutname, lebo po tom tužime 😉

magdus999
28. okt 2013

@viki127 veď ja viem, len ma to tak dorazilo, tento svet je tak nespravodlivý a hnusný, že až hrôza..... 🙄

magdus999
28. okt 2013

Takže kočky, objednaná na kontrolu pred KET - hurá budúci týždeň idem na to 🙂 kto sa pridáva 😀 neviem prečo, ale veľmi sa na tento vklad teším 😀 aby som nakoniec horké slzy neprehĺtala 😠

minis
28. okt 2013

@magdus999 presne to poznam....vsetci ma uz v robote predbiehaju....a nas je tu teda v kancelariach moc.... ☹

magdus999
28. okt 2013

@minis no mňa hlavne dorazilo, že sme boli 4 v rovnakom veku (ostatní boli chlapi, alebo staršie kolegyne), z tých 4 som sa snažila iba ja a teraz sú tie ostatné všetky tehotné....no skoro ma ..... normálne som si dala doma červené víno, aby som to zo seba dostala- teda hlavne ten hnev ...... ja im to prajem, sú to zlaté baby, ktoré ma dokonca veľmi podporovali a veľa krát aj za mňa robili, keď som musela ísť do CAR, veľmi mi fandili a vidíš ako to dopadlo.....

netilka
28. okt 2013

@magdus999 Ahoj, tak ja idem na kontrolu pred KET uz tento tyzden v piatok. Sucasne sa tesim, ale mam aj strach z dalsej negativnej spravy. Avsak bez skusania to asi nepojde.....
Poznam tie pocity, kt. opisujes pri tehotnych kamoskach. Mne je tak velmi smutno a luto, ked rozpravaju o svojich detoch, o tom, aku kasicku jedli ci ake oblecko kupili, ako objavili prvy zubok a pod. A to tiez sa nejako zvlast nesnazili, sup, do 2 mesiacov boli tehotne. Je to naozaj nespravodlive!!!!! Vzdy sa potom musim vyplakat a polutovat 😝, aby sa mi ulavilo.

magdus999
28. okt 2013

@netilka super, to budeme mať pár dní rozdiel 🙂
kašlime na negatívne pocity, ideme hurá do toho, bohužiaľ, nepomôžeme si..... ja už som sa zo všetkého vyplakala, vybehala a bude len a len dobre 🙂

netilka
28. okt 2013

@magdus999 Ano, tiez hovorim, ze co bolo, uz neovplyvnime. Musime mysliet dopredu a pozitivne. Vsetko sa deje pre nejaku pricinu, ktoru pochopime asi az neskor. Bude tak, ako ma byt. 😉

minis
28. okt 2013

prave som si urobila test (women secret) , som 9 den ( vratane dna vkladu) po ET a jedna kraaaasna sama palicka, jak lusk :D.

magdus999
28. okt 2013

@minis ahoj, deň vkladu sa neráta a tento tt je skôr nespoľahlivý. Nechcem ti dať falošnú nádej, skús ešte počkať, ešte to nemusí nič znamenať 😉

minis
28. okt 2013

@magdus999 hej, az ked som si tento test kupila, tak som si precitala ne moc pozitivne diskusie 🙂 . ale sak uvidime v stredu 🙂 , ale aspon sa pripravim za dva dni na neg.vysledok 🙂 co uz 🙂

magdus999
28. okt 2013

@minis je dobré, že to berieš s nadhľadom, asi je lepšie, keď vieš dopredu neg.výsledok, sa lepšie človek psychicky pripraví, ale o to väčšie prekvapenie, keď ti zavolajú pozitívnu správu 🙂

minis
28. okt 2013

@magdus999 kedy potom budem moct ist na KET, mame 6 mrazacikov krpatych...nevies mi povedat, to aj hned nasledujuci mesiac, ci tam musi byt nejaky odstup, ci? 🙂 lebo toto este neviem 🙂 dikes

magdus999
28. okt 2013

@minis môžeš ísť hneď ďalší cyklus, ja idem na tretí KET a nemala som žiadnu prestávku, proste ako ty chceš, keď sa na to cítiš, môžeš ísť

dorotka66
28. okt 2013

@minis ahoj minis, ja som bola na KET v septembri - nevyšlo, a tak sme sa rozhodli pokračovať hneď teraz v októbri. V centre s tým nemali žiadny problém. Pri KEte berieme menej hormónov ako pri IVF a telo nepotrebuje toľko na regeneráciu. my sme končili s mrazáčikmi, a ak to nevyjde tak meníme aj centrum. preto sme to chceli stihnúť do konca roka. kámoške sa napríklad pri takejto opakovačke podarilo otehnotnieť 🙂

minis
28. okt 2013

@dorotka66 no, ja som sa tiez rozhodla, ze ak minieme tych 6 mrazacikov aj, tak ideme do brna....

minis
28. okt 2013

@dorotka66 a ty kedy ides na krv? 🙂

dorotka66
28. okt 2013

@minis a kam teraz chodíš? mi do SPLNu KE a zmena bude Helios MT. Brno si nechávam na koniec, aj keď som včera uvažovala, či nečakám zbytočne. nie som mladá a času mám málo....ale je to pre nás ďaleko

dorotka66
28. okt 2013

@minis minis a mala si nejaké pocity teraz po KEtku? ja som minule mala silné predmenštruačné bolesti, teraz začali neskôr, len mierne. ale som na nervy....

dorotka66
28. okt 2013

@minis no minulý mesiac som si nerobila ani test, keďže som tu čítala, že sa môže zahniezdiť aj neskôr a test nemusí byť reálny. a teraz možno opäť pôjdem až na krv. ešte som sa nerozhodla. 4.1. KET som mala 22.10.

minis
28. okt 2013

@dorotka66 ja som bola prvy krat na ET 20.10. o dva dni skor ako ty 🙂 ale v gynfive v BA. min. tyzden v nedelu sme boli na ET teda, v pon. a v ut som bola doma, som oddychovala, a asi tak do stvrtku som mala sem tam take pobolievanie v podbrusku, aj v piatok, ze som hovorila muzovi, ze ak som teraz uz nedostala kramy, tak ja uz nevim :D. a nic :D. a strasne ma boleli prsia, na bruchu spat nehrozilo, ale cim dalej a viac dni od ET, tak podbrusko skoro vobec neboli, prsa skoro tez ne, len trochu bradavky a vcera a dnes som si vsimla, na pri cikani na papieri take nieco male asi 2mm 🙂 take ako krv, alebo co ja vim co to je 🙂 neviem to opisat 🙂 🙂 . v stredu ta krv a ked nic, tak hned sa spytam na ten KET.
ty si asi nejako z vychodu, ci? 🙂 tak to brno je ozaj daleko od vas, ja som z NR, to sa este da. a tu mi baby pisali, ze kazde ET aj KET, ze maju uplne ine "priznaky", ze sa neda podla toho riadit, ze raz ta boli brucho, inokedy nie a tak... a ako dlho sa snazite?

dorotka66
28. okt 2013

@minis ja viem, že tie pocity sú naozaj rôzne, ja som len desne nahnevaná, lebo sme ich mali zmrazené skoro 3 roky, po IVF som mala vážne zdravotné problémy a musela som to dostať pod kontrolu. Keď som ako tak OK a mám posledné kus, ktoré sa mimochodom krásne rozmrazili a delili, tak ma chytí chrípka, nádcha a všetko ostatné. a k tomu ma začne bolieť brucho ako pred mesiacom. no včera som mala ťažký večer a to zvyčajne psychiku zvládam v pohode. no a pred 3 rokmi som bola aj ja o 3 roky mladšia a teda aj moje vajíčka boli v lepšej kondícii. teraz mám 37 a už to bude len horšie 😢inak v ke ich mrazili aj po 3 ks, a tak sme mohli absolvovať len 1 ET a 3 KET, čo bolo naviac sa spláchlo ☹((((

linn32
28. okt 2013

@magdus999 byt tak ako oni,ze vysadime tabletky a sup sup a sme tehotne..my si to odrieme..nezufaj,coskoro sa k nim pripojis!

minis
28. okt 2013

@magdus999
@dorotka66 dievcence moje, moja predtucha ze to nevyslo, sa u mna asi naplna...od poobedia sa mi zda, ze mam nejaky ruzovkasty malilinky vytok a teraz mam uz silnejsi trochu a nejako ma pobolieva brucho...kramovo....a to mam dostat za cca tyzden... mozno v stredu ani na krv nepojdem, ak sa riadne spustia... No co vam poviem...este ze mame 6 "odlozenych"...

minis
28. okt 2013

@dorotka66 tak ty si si tiez dost presla ☹ . Este mas mrazacikov, neboj, este to vyjde 😉 a ze " co bolo navuse, sa splachlo....ty kokos.... ☹

nancsy
28. okt 2013

Ahojte, koľko dni po ET ste začali spinit a potom dostali ms? Ja som 7dni po ET zacala spinit,teraz čakám ms a nikde....naposledy som mala pred 43dnami...neviete mi poradiť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre