Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zu_zi
27. feb 2014

@moncibubu
@smoulinka13
@vanushka kocky, tak ja som dnes volala do Heliosu, chcela som vediet, ci si mozem znizit davku utrogestanu, lebo som z neho hrozne unavena a musim sa pri tom starat o male dieta, okrem toho testy boli az do vcera snehobiele (dnes som pre istotu uz ani netestovala, usetrim si ich na dalsi cyklus), tak nech aspon mrcha pride cim skor. Dr. ma potesila tym, ze ak tam nieco je, uz to bude zajtra vidiet v krvi, takze som sa hned objednala na krv k mojmu gyndovi a nebudem v pondelok zase musiet cestovat do MT. Aspon nebudem zbytocne musiet do seba pchat tie hormony tri dni navyse. Zajtra budem 11 den po transfere, pri malom som mala pozitivny test uz na osmy den, mozno aj skor, ale to som netestovala... Taka som bola vcera z toho znicena, furt som len behala do kupelne a kontrolovala test, ci sa na nom nieco neobjavilo, ked sa mi mihol nejaky tien, bola som na chvilu stastna prestastna a ked som ho tam zase nevedela nijako najst, utapala som sa v smutku, ved to je uz chore 😀 Tak som dnes od rana taaaakaaaa kludnaaa, ze keby som to vedela, vobec netestujem a urcite nie kazdy den...

jarika22
27. feb 2014

@smoulinka13 U mňa to bolo rovnako, a ráno o piatej som mala aj pevrátený žalúdok. Tak som z toho bola celá happy, a nakoniec nič.

jarika22
27. feb 2014

@anuska30 Ja som chodila do práce, pri každom IVF (4x) a bolo všetko OK. Radšej si nechaj PN na obdobie po OPU a ET.

basha070
27. feb 2014

@matulka2314 idem v stredu. Citala som o jednej babe tu na konikovi, ona mala 15 den po ET hcg 99 a ma dvojicky.

matulka2314
27. feb 2014

@basha070 tak toto ma aspon trosku upokojilo ze ked mame take nizke to nemusi byt zle uvidime 😉

smoulinka13
27. feb 2014

ahojte, takze dnes som dostala mms, aj ked beriem utros. na krv som mala ist pondelok ale volala som do CARu a povedali ze mozem ist aj zajtra, tak tam zajtra ideme a dohodneme sa aj rovno na KET...

basha070
27. feb 2014

@smoulinka13 ja moja to mi je luto... daj vediet ako pokracujes.

smoulinka13
27. feb 2014

@basha070 dakujem zajtra dam vediet

anuska30
27. feb 2014

@jarika22 dakujem,ale mozes mi napisat co je to po OPU a ET? Este o ivf moc toho neviem dakujem

vanushka
27. feb 2014

@anuska30 OPU - ovarialna punkcia,- cize kedy vajicka odoberaju a ET je embryotransfer - prenos embrya do maternice

mozes sa ma kludne pytat, ja som profi v ivf 🙂

smoulinka13
27. feb 2014

@vanushka tak sa pytam, preco mi dosla mms ked som brala utros? Je to znak niecoho?

dukokatka
27. feb 2014

@smoulinka13 niekto dostane aj ked este uziva utros a niekto nie.ja som nedostala az ked som vysadila.Aj ja sa chystam na KET v aprili,je to nase posledne Ketko tak verim ze vide.Na ET som bola v novembri no aj vyslo ale som mala 14 den len 65hcg na 16 den 150 hcg a nakoniec v 9 tyzdni zistili ze nebije srdiecko tam isla som na cistenie.

jarika22
27. feb 2014

@anuska30 OPU je odber vajíčok, a ET je embryotransfer.

jarika22
27. feb 2014

@smoulinka13 No mne došla tiež dnes :( ale ja som ho vysadila pred 4 dňami. Pánečku, neviem či sa odhodlať na 5. IVF. Manžel už pokúpil milión vitamínov, on je nejak hore a ja úplne na dne. Budúci týždeň návšteva andrológa, neviem, čo od toho očakávam, asi nejaký verdikt, ale ten ti nikto nepovie...

vanushka
27. feb 2014

@smoulinka13 u mna dosla tiez ked som brala utros. pokial neni silne krvacanie moze to byt ok, mne potom kazal doktor zvysit davku, ale nevysadzovat do krvneho testa.

dostala si mms ?

moncibubu
28. feb 2014

ahojte babenky tak ja som si robila dnes test a su tam // ciarky, takaaaaaaaa som stastna, nemozem tomu uverit, musim sa asi zobudit, a to napriek tomu, ze mna bolia krize 😀

lucinda17
28. feb 2014

@moncibubu gratulujem 🙂 ktory si dnes den po et??

vanushka
28. feb 2014

@moncibubu super, gratulujem ti a drzkaj sa 🙂

u mna zasa nic ☹ dnes 10 den po ET a test negativny,,,

zuzzi08
28. feb 2014

@anuska30 iba jedno. 🙂 Hovorili mi, že keď už jedno dieťa mám, bola by väčšia pravdepodobnosť mať dvojičky. A tak som sa rozhodla pre jedno. Bola som na KET v novembri - 1 embryo ten bol negatívny a o mesiac v decembri tiež 1 embryo a pozitívne 😀 .

vanushka
28. feb 2014

@smoulinka13 kde si ??? vsetko ok ? ozvi sa prosim 🙂

basha070
28. feb 2014

@vanushka ja som mala az 11 den aj to len mini dusika, neboj, dockas sa...

basha070
28. feb 2014

@moncibubu jeeeej gratulujeeeeeem tehullaaaa !!!

vanushka
28. feb 2014

@basha070 11 den po transfere blastocysty ?

smoulinka13
28. feb 2014

@basha070
@vanushka ahojte, tak uz sme doma u caru, takze je to potvrdene ze nic :( mms mam od vcera, objednali nas na 14.DC to je 12.3 na kontrolu pred KET a tam sa dohodneme na presnom termine. Bola som si kupit cervene vinko, chili papricky, grepove dzusiky a cajik alchemiklu a uz to musi vyjst!!!!!!!!!

basha070
28. feb 2014

@vanushka nie. Mala som len 48 hod. Embrya. Takze tebe uz by to malo ukazovat?

salwusa
28. feb 2014

ahojte snazilky, mozno ze somarina.. ale neda mi to, kedze som bola tiez na dvoch umelych vdaka endometrioze... teraz som v 21.tt a kedze som bola chora a moj lekar mi chcel nechat povyberat doslova a dopismena vsetko, co ma robilo zenou a v nemocnici so mnou nerobili nic... hladala som iny sposob , ako sa liecit. brala som rozne bylinkove kvapky, gynex, bylinne vina, homeopat uz len pri vysloveni diagnozy zlozil telefon.. na koniec som natrafila na doktora, kt. lieci vdaka ayurvede ! ci tomu niekto veri, alebo nie.. zacala som brat kapsule ! z dvoch obrovskych cyst sa zmensili iba na 1 a 1,5 cm ! moj lekar na kontrole nechapal, ze mi chcel vsetko vyberat a pytal sa ma, preco ma vobec chcel operovat !!! kazdej jednej, kt. sa snazi, potrebuje sa niecoho chytit a bezne lieky nezaberaju... vrelo odporucam - shatavari !!! ja ich mam v kapsulach ale v bio obchodoch cca za 4 euro predavaju cajik. chut vraj nic moc, ale aj sesternici pomahal prave tento caj s cystami, bolestami pri menzese, dokonca nemala menzes a teraz jej prisiel presne ! nemozem nikomu pocarovat, aby sa podarilo.. ale kedze mna ziadnym inym sposobom neliecili, pretoze sa mna moj lekar vykaslal a za 5 rokov som bola prvy raz fit a umele sa podarilo... mozem len vrelo odporucat to, v co sama verim !!! kazdej jednej z vas drzim palceky aj s mojou bublinou a prajeme vam vela, vela sil !!! a inak, tehotensky test som ja mala negativny stale.. vlastne ani neviem, ako vyzera pozitivny.. nastastie v krvi sa bublina ukazala !! takze nestracajte nadej !

vanushka
28. feb 2014

@basha070 no ved, a ja som mala 5 dnove embrya....

takze nic.... ☹

vanushka
28. feb 2014

@smoulinka13 ok, tak nic sa nedeje,,,, pojdes na KET 🙂 suuuper, tesim sa na marcove kolajnicky od teba 🙂

smoulinka13
28. feb 2014

@vanushka a ty ako? utorok ides na krv? este stale mas nadej 🙂

vanushka
28. feb 2014

@smoulinka13 tak ako.... testy su biele 😢 ale menzes nemam, neviem sama co mam mysliet o tom...ani to nevyzera na menzes
az v utorok mam krv, hmmmm ... poblaznim sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre