• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. januára 2017 
@wanda1986 ja neviem co je lepsie, ja som mala 8 oplodnenych vajok 2 hned zmrazili, 1 vlozili a 2 este zmrazili. V den vkladu sa este vyvijali vsetky a na druhy den uz zmrazili len 2 . Tak neviem kde je problem. Urcite sa budem pytat pred KETom lebo ma to velmi zaujima a nechcem sa sklamat zas. A mas mrazacikov?
16. máj 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renitr predlzena kultivacia. vklad robia po 5. dnoch :slight_smile:
16. máj 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky chcem sa spytat,po ET ked nebolo uspesne vam dalsi menzes prisiel normalne alebo meskal?lebo mne este meska test je negativny(robila som si 2x) :frowning2: ..len by som chcela vediet ci to nejako neovplyvni dalsi pokus idem uz na KET tak ma to velmi zaujima
16. máj 2014 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 raz prisiel skor a druhy raz meskal a dosiel az ked som vysadila lieky.
18. máj 2014 o 17:04  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanushka dakujem za info uz je to v pohode uz som objednana na ulz a potom skusime KET dufam ze druhy pokus bude uspesny :slight_smile:
19. máj 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 drzim palce, uz teraz to musi vyjst :slight_smile:
19. máj 2014 o 09:43  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanushka dakujem,moc si to prajem :slight_smile:...ze som tak zvedava,tebe to uz vyslo?
19. máj 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 ahoj, ja mam v stredu 4-ty vklad :slight_smile:
19. máj 2014 o 11:25  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanushka-ty??? tak drzim palceky mooooc :wink: :slight_smile: :slight_smile:
19. máj 2014 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 dakujem dakujem
a ty sa kedy chystas na KET ? kolko mas mraziacikov ?
19. máj 2014 o 11:39  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este nemam zatial presny termin 26 idem na ultrazvuk a potom asi na 10.den,mam len dvoch mraziacikov,tak teraz skusime jedno a potom sa uvidi :slight_smile:
19. máj 2014 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 suuuper !!!! jej tesim sa spolu s tebou :slight_smile: ja budem davat dve embryjka, som zvedava
19. máj 2014 o 12:01  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ides si davat prvy krat dve ?:slight_smile:
19. máj 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dnes som 5den po ET a som taka bolava ako pred menzesom...a navise veeelmi placliva...aj vy?
19. máj 2014 o 17:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 nie, uz druhy krat :slight_smile: ja davam uz len po 2 :slight_smile:
19. máj 2014 o 18:59  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanushka tak vela stastia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. máj 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 dakujem to budem potrebovat,aj tebe takisto :slight_smile:
19. máj 2014 o 21:37  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj wanda pk je predlzena kultivacia embria ja som ich tam mala 5dni a potom ich zamrazili a jedno mi dali:slight_smile:
20. máj 2014 o 21:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby...citam a citam...no a neviem sa rozhodnut do ktoreho centra ist:frowning2:bude to moje prve ifv,takze nemam ziadne skusenosti nic:frowning2:neviete ako to funguje u samoplatcov?????zail nie som poistena na sk..takze si musim vsetko sama hradit.Budem Vam vdacna za kazdu vasu informaciu:slight_smile:Dakujem :slight_smile:
21. máj 2014 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, chcem sa opytat, ci te niektora po ET mala zimnicu.....Ja som bola na ET vcera a tuto noc som sa zobudila spotena ako mys a triasla som sa od zimy.:frowning2: Dufam, ze to nie je nic zle. Rano som bola uz v pohode...teplotu som nemala, ani teraz nemam zatial, uvidim co bude vecer. Mali ste aj vy nieco podobne? Mna to vystrasilo, neviem co si mam o tom mysliet, budem vdacna za kazdu reakciu. Dakujem
21. máj 2014 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 Ahoj,takze ak ti mozem poradit ja chodim do Brna do reprofitu a tiez som samoplatca.Je tam velmi ochotny pesonal ,prvy krat musis ist na konzultaciu(ja som bola u Dr,Koudelku) a potom on ti povie postup a pribliznu cenu :slight_smile:)
21. máj 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shanis ahoj ,ja som tiez mala divne stavy ale myslim si ze je to vsetko z tych hormonov co do nas podavaju :slight_smile:) mysli len pozitivne a ziadny stres...drzim palceky na pozitivny test :slight_smile:)
21. máj 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wanda1986 aha dakujem))
21. máj 2014 o 19:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 ahoj ja som bola v ba v iscare a bola som velmi spokojna...mam odtial 16 mesacneho synceka. Na nete si mozes pozret aj ich cennik
23. máj 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella1303 Ahoj ...tak to je skvela a hlavne gratulujem :slight_smile:no ja som sa rozhodla per Iscare budem u pana doktora Valkyho:slight_smile: prvy Termin je 11.7.nakolko v Tom case budem na sk a budem mat dovolenku:slight_smile:az do polky Augusta:slight_smile:inak mozes mi povedt ako to vsetko prebieha?A ako dlho sa caka???budem ti velmi vdacna :slight_smile:
24. máj 2014 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 Ahoj,rozhodla som sa pre Iscare Bratislava nakolko som z BA a do Brna by som to mala velmi komplikovane nakolko zijem vo Svajci.... keby som zila na Sk tak by som sla do Brna.ale aj tak ti dakujem velmi pekne :slight_smile:
24. máj 2014 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Pomaly sa pridavam ku skupine. V pondelok idem na OPU a transfer bude najneskor buducu sobotu :slight_smile: tak sa tesim a myslim pozitivne.
24. máj 2014 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviete ci je u nas uz mozne kupit utrogestan v Brne mi povedali aby som si to zistila...pred 2 mesiacmi este nebol ...tak az niektora z vas vie poradit...moc dakujem
26. máj 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 ahoj, ja som kupila pred tyzdnom v lekarni pri sanatoriu Helios v Martine.
26. máj 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzina1881 dakujem velmi pekne za info :slight_smile:
26. máj 2014 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok