Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzina1881
18. júl 2014

@veronka88 tak mozno tebe daju nieco na utlmenie tvojich vlastnych hormonov, ja som uplne zdrava, problem je v spermoskach, takze ja som brala len utros. Vzdy sme vkladali len jedno, uspesnost rastie nie poctom vlozenych embryi ale poctom transferov. A vkladali sme blastocystu po predlz.kultivacii. Sklamana som bola, poplakala som si dva dni a potom so6 sa nejako vzdy nabila zas pozitivnou energiou a sla do dalsieho pokusu 🙂

maxilienka
18. júl 2014

@katka17044 druhykrat na 14. den som mala hcg 11. No a dnes rano o tretej prisla mrcha - zobudila som sa na brutale krce...ale hlavne ze sa to rozbehlo.
@zuzina1881 to fakt sa chodi na KET tak hned skoro? To som prekvapena...No uvidime. My mame este 3 mrazacikov, tak musim vybavit konzultaciu u lekara, aby sme mohli ist na to!

zuzina1881
18. júl 2014

@maxilienka no, ja som po ET nebola tehotna, hcg bolo 0, takze som mohla ist hned.. ale kvoli rodinnym problemom a stresom som sla az o mesiac. Ale inak sa da hned po neuspesnom pokuse.

katka17044
18. júl 2014

@maxilienka super ze si dostala fakt v takomto prípade to mohlo velmi zle dopadnut tak aspon ze telo si s tym spravne poradilo

chorucka
19. júl 2014

Baby prosim vas vkladam si utros doteraz co zomna vyšlo bolo bielej konz. a zrazu ide von utros zafarbení trosku do zlta a vodnatý Nema niekto skusenost cim to je som 8den po ket

zuzina1881
19. júl 2014

@chorucka aj ja som to mala asi dva dni, tiez tak okolo 10dna, nebolo to nic zle, kedze uz som v 11tt 😉 drzim palce, robila si test? Ja som na 8.my den uz mala dusika 🙂

chorucka
19. júl 2014

@zuzina1881 ahoj zajtra chcem skusim 1et nic 1ket nic 2ket tiez nic a 3ket na cakacke Vzdy som zacala na 5den po vklade spin. a na dalsi den mrcha a teraz stale nic tak dufam ze to budu //

zuzina1881
19. júl 2014

@chorucka nam vysiel 2.ket, tak snad uz aj vam bude dopriate a budete sa tesit z tehulkovania, drzim palce! 🙂

mima66
20. júl 2014

@sipka87 Ahoj sipka,ako si na tom? Myslim na teba a drzim palce nech sa ti to cim skor podari ;)

ivetahe
21. júl 2014

ja som po neuspesnom ET v Martine ,na 9 den som zacala spinit,bolelo ma velmi podbrusko,na 10 den som dostala mens.krvacanie cerv.krv a obrovske bolesti v podbrusi a bol koniec nic sa nemrazilo mala som iba tri embrya,na druhy den ostali iba dve, jedno stopli slabo sa delilo a to co vlozili som vykrvacala...

gaganka81
21. júl 2014

Ahojte baby, na koľký DC vám robili transfer embryí?

karkana
21. júl 2014

@gaganka81 približne 20dc, plus mínus, 🙂

gaganka81
21. júl 2014

@karkana mne by mali robiť vklad na 26 DC nie je to eskoro?

karkana
21. júl 2014

@gaganka81 nie, neni, ja som mala už aj v 16dc vklad aj v 25dc., to sa vždy podla sliznice aj určuje,,,,,

kukulienka77
22. júl 2014

Baby,tej ktorej nevyšiel KET dostali ste mrchu normálne,aj napriek tomu,že ste užívali Lutinus s Estrimax? Alebo až po vysadení?

zuzina1881
22. júl 2014

@kukulienka77 ja som brala utrogestan, raz som dostala pred vysadenim, raz az po. A na treti pokus som uz nedostala vobec 😀

kukulienka77
22. júl 2014

@zuzina1881 bo ja čakám a mrchy nikde,iba brutálne bolesti v podbrušku a bolestivé prsia ☹ A prvý krát som menzes dostala počas brania 🙂

zuzina1881
22. júl 2014

@kukulienka77 bolesti ako na ms a napate prsia mam doteraz, ale to moze byt aj tym utrosom, mam ho brat este 2t. Kedy ides na krv?

kukulienka77
22. júl 2014

@zuzina1881 v piatok,ale na 9.a 10.deň po KEt testy negatívne ☹

zuzina1881
22. júl 2014

@kukulienka77 ja som mala na 8den uz ducha. Ale u teba mohlo dojst k uhniezdneniu neskor a tak aj test moze druhu ciarku ukazat neskor. Drzim palce! 🙂

kukulienka77
22. júl 2014

@zuzina1881 ďakujem 🙂

santeema
22. júl 2014

@kukulienka77 ja az po vysadeni a trvalo to skoro 5 dni, co mi je divne, lebo predtým som dostala menzes napriek utrosu po tyzdni a hned normalne krvacanie a teraz nie

angel74
23. júl 2014

Ahojte kocany, po neuspesnom ivf mam absolvovat vysetrenia na imunologii a hysteroskopii co to obnasa a neviete cenu? Ja chodim do Brna dakujeeem😀

angel74
23. júl 2014

@radina ahoj tak nakoniec mi koudelka navrhol imonologiu a hysteroskopiu tak som zvedava co to bude stat a ci vlastne nieco zistia :'(

radina
23. júl 2014

@angel74 a kde ti ju spravia, u nich? ja som platila v prahe 7tis czk, v medirexe to slo cez poistovnu. drzim palce, urcite je dobre to mat vysetrene. 😉

babo78
23. júl 2014

Ahojte baby, chcem sa opytat ked som mala neuspesne umele oplodnenie ako prebieha dalsi postup? Zatial som si dala pauzu mesiac od toho vsetkeho, liekov a pod. Ale chcem v tom v auguste pokracovat a neviem co ma caka. Mam 8 mrazacikov🙂
Dakujem

angel74
23. júl 2014

@radina idem na konzultaciu do brna a koudelka mi povie kde mozno to robia aj oni

casperka1980
23. júl 2014

a v piatok si idem po tehotenskú knižku.. HCG zo včera nad 2.000 😀 😀 😀 😀 😉

lucusik33
23. júl 2014

@babo78 v mojom car som im oznamila v 1dc a objednala sa pri kratsom mms cykle k nim na kont roku sliznice. Zial 1.raz bola sliznica nizka tak sme sa dohodli ze od dalsej mrchy od 1dc budem brat estrimax na ski nicu a opat 12dc kontrola.tentokrat ok a ket som mala 18dc a teraz uz len cakat.ak mavas 28dnovy cyklus tak kontrola byva 14dc.ale zalezi aj od caru kam chodis.ja byt tebou tak si tam priamo zavolam

wanda1986
23. júl 2014

@katka17044 nam genetiku robili hned inak. ale nič nezistili,teda ziadnu pričinu neplodnosti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre