• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

21. júla 2017 
@mariajuraj a aké máš lán? zostaneš doma pár dní? :sunglasses:
6. nov 2014 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasneee, budem 3 dni domka sunky vyvalovať... :slight_smile:
6. nov 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka66 a ako bolo? Som normalne zasla, nic necitila, doc sa vykecal, par minut a bolo. V klinike som este polezkala taku hodinku, popila kavicku a isla domov. A o ca. 2 hodky uz som s muzikom spazirovala ppo meste, boli sme na veceri, ziadne vylyhovanie. Aj doc aj dokina vraveli, kludne mozes zit ako doteraz. Sport, samozrejme neprehanat, praca, nerobit si z nicoho hlavu. Aj tak to neovplyvnime.
Takze ja sa toho drzim. Zapcha pomaly ustupuje, a keby to nebolo, tak ani neviem, ze nieco bolo. Dnes uz normalka v office, co budem sama doma trcat. V telke nic nedavaju, a spat tiez nemozem cely den. A ked som doma tak ma strasne pritahuje chladnicka :grinning:
Inak ja som dostala tip tiez tie chilli ale no tak dracik zo mna byt nemusi, ale na uhniezdenie je vraj dobre aj mlieko, pohar nalacno a ten ananas. Tak som si kupila ananasovu 100%tnu stavu. Ale miesam to s jablkovou, lebo ananas je bleee. Ale takto sa to celkom da. :grinning:
6. nov 2014 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariajuraj to po ET budes normalne na PN?
6. nov 2014 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka2015 my sme zašli na dobrý obed a tentokrát som sa rozhodla stráviť 3 dni doma. Už mám za sebou kopec pokusov, tak teraz ideme na to pokojom :grinning: No aj ja jem ananás, ale čerstvý, ten stred, ktorý zvyčajne vyhadzuješ, vraj obsahuje látky , ktoré sú momentálne pre nás vhodné. Ono skôr ide o to, že chilli prekrvuje a podporuje imunitu a lieči zápaly. Ale je to vo hviezdach,. Vzhľadom na našu slabú úrodu verím, bojovníkovi, ktorý je vo mne :grinning:

PS: ale skôr zastávam názor, že keď je blastocyta schopná ďalšieho vývoja uchytí sa, ak nie , tak nie
6. nov 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 no ved presne tak. Ak sa ma uchytit tak sa uchyti, ak nie, tak nie. My to fakt neuvplyvnime, je jedno, co budeme robit.
A blastocyta tiez nie je zaruka, ze sa to dalej vyvinie pozitivne. Mne dali dve, jedneho 6bunkaca a jedneho 8 bunkaca. A to uz boli fakt super delene, kedze v PU som bola v pondelok. Cize vlastne len za dva dni mam uz 8bunkaca. :wink: :confused:
6. nov 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, ja som od utorka po ET krize ma vcera prestali boliet boleli ma priblizne dva tyzdne asi z liekov, no vcera vecer som mala bodave bolesti v okoli laveho vajecnika v podbrusku a tak isto to bodavo picha boli aj teraz... Co myslite je to normalne? Vkladali mi dve embrijka v ten den som ostala doma lezat a od stredy som uz v praci. Dakujem za odpovede :slight_smile:
7. nov 2014 o 09:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foteniedeticiek ahoj, ja som mala ET v stredu a od včera ma dosť bolí pravý vaječník a ráno som mala také menzesové pocity :unamused: Ale u mňa to môže byť aj tým, že som mala predpoklad na OHSS a brala injekcie. inak ja som ešte doma :wink:
7. nov 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@foteniedeticiek
u mňa bolo takým prvým príznakom, že to vyšlo, že ma začali dosť bolieť kríže ... nikdy ma neboleli.
Podbruško ma bolelo tiež ako pred menzesom ....
Ja som mala vklad v sobotu a do práce som nastúpila v stredu. Nemám náročnú prácu (skorej sedavú v kancelárii), ale tak bála som sa. Prvý deň som celý preležala (deň vkladu plus nedela), ale potom som ako tak fungovala :slight_smile: Držím moc palce ....
7. nov 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@foteniedeticiek ano to je dobre znamenie.držím palce!!
7. nov 2014 o 11:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alcinkap podbruško ta kolky den po et zacalo bolieť?
7. nov 2014 o 14:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foteniedeticiek ja som mala ET v stredu. Mna tiez obcas "pobolieva" pravy vajecnik, ale to bude asi preto, ze som mala mierneho hypaka. Krize ma bolia ale to ma bolievaju casto, kedze ja cely den sedim v office. Ja som toto kompenzovala behom, ale kedze teraz sa velmi koli tym zväcsenym vajecnikom nemozem natriasat, tak asi to dam len lezanim. A ja lezat neviem. Doc a dokina mi povedali, ze mozem ist plavat, pokym mi bude behanie neprijemne. Tak pojdem plavat :wink: Ja som vcera normalne uz isla do roboty.Ale inak nemam ziadne ine potiaze. Obcas ma niekde pichne, ale to je aj za normalnych okolnosti.
7. nov 2014 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ja mám teraz pocit, ako pred mrchou. teda dosť silne ma občas pichá v bruchu a mám pocti, že mi horí celé brucho. aká smola, že nevieme identifikovať či je to dobré alebo zlé :angry:
7. nov 2014 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a prsia ma boleli počas celej stimulky, teraz už nie :angry:
7. nov 2014 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf
No v den vkladu tiez trocha bolelo a potom asi tak v stredu (vklad v sobotu) zacalo boliet podbrusko a tie krize. A priznavam' za vtedy mi zacalo byt aj trsoska nevolno, ale to som pripisovala tym vsetkym hormonom. Mne potom sestricka v centre povedala, ze na mne je uplne vidiet, ze som tehotna a potom o dvanastej som to mala aj krvou potvrdene :slight_smile: a nevolno mi bolo potom dalsie tri mesiace. Kam chdis do centra? Moc drzim palce
7. nov 2014 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka66
Mna prsia neboleli skoro vobec, len malinko. Ale tak ma bolievali vzdy pred menzesom
7. nov 2014 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alcinkap dakujem a geatulujem.Kolkate ivf?ja chodim do iscare ba
7. nov 2014 o 18:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf
Hned prve nam nastastie vyslo :slight_smile:. Chodili sme do ferticent blava.
Ty kolko mas za sebou?
Moc dakujeme
7. nov 2014 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alcinkap toto je moje 2.
8. nov 2014 o 08:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf
tak to držím moc palce, nech je aj posledné :slight_smile:
8. nov 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42
@lenka54321happy
@haimi
@radina
@ivka3901
@wanda1986
@babo78
@blcha76
@katka17044
@angel74
a ostatne spolubojovnicky :slight_smile: dnes zaciname drzte palce nech je to nse posledne IVF :slight_smile:
8. nov 2014 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@ingrid0105 moja moc ti držím palčeky,už sa to musi podariť :wink:
8. nov 2014 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 pevne verííím, že bude poslednééé a kedy sa chystáš na stimuláciu?
8. nov 2014 o 17:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby je tu niektora ktorej sa skoro dva dni rozbiehala ms po et?
8. nov 2014 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 ja budem velmi:slight_smile:
8. nov 2014 o 17:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angel74 dakujem verim tomu :slight_smile:
8. nov 2014 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka17044 no dnes vecer 1 injekcia :slight_smile: ak preziju embryjka PK dame ich vysetrit - genetika- takze snad to pomoze :grinning: dakujem
8. nov 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@santeema dakujem bol by to ten najkrajsi vianocny darcek :slight_smile:
8. nov 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ingrid0105 takže ešte si nebola na odber vajíčok ?
8. nov 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 jeeeeeeeeej tak to je paráda, aj ja už chcem začať... a ta genetika to myslíš to vyšetrenie čo stojí 300 eur.? lebo to si chceme aj my už dať vyšetriť.
8. nov 2014 o 22:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok