Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

grece
25. máj 2015

@monca2013 ahoj no včera to bolo strašné 😖 náladová som strašne. A aj bruško ma pobolieva. Už som taká zvedavá čo bude asi z celého je to čakanie najhoršie 😝 Bojím sa tešiť a vžiť sa do toho že by sa to podarilo no popritom si hladkám bruško a rozprávam im 😀 A Ty sa ako cítiš? si doma ? alebo pracuješ?

zuzana231
25. máj 2015

@grece s tým testom súhlasím, iba čo sa clovek vystresuje. Krv je najistejsia. A ty keď si nemala predĺženú kultivaciu tak by bolo aj tak skoro. Treba pozitívne myslieť a veriť 🙂

grece
25. máj 2015

@zuzana231 Snažím sa 😀 sem tam vidím že ty máš už dieťatko to je strašne super 🙂 teraz si na mat dovolenke?

monca2013
25. máj 2015

@grece ahoj tak mas pravdu to čakanie je najhorsie ja som doma akurat ta teplota ma stve a nevladzem nic robit to asi stej teploty 😒 a na krv kedy ides?

grece
25. máj 2015

@monca2013 Na krv idem vo štvrtok neviem sa dočkať 😅 Nemala by si im zavolať že máš tie teploty len pre istotu. A to že nevládzeš to ti verím veľa tekutín pi 😉 a oddychuj pospi si kukni si nejaký dobrý film. Ty kedy ideš na krv?

grece
25. máj 2015

@nikolajka2 Ako sa máš? 🙂

monca2013
25. máj 2015

@grece este počkam do zajtra ak ešte budem mat tak zavolam. Ja idem na krv 1.6 drzim ti silno palce 🙂

nikolajka2
25. máj 2015

@alinaxx - ahoj, nemam ziadne priznaky a prave preto sa obavam vysledku,zajtra budem vediet viac 😉
To si akosi rychlo robila test uz an 6ty den. Jedine ze si mala predlzenu kultivaciu 5 dni, alebo nie? a do akeho centra chodis?

zuzana231
25. máj 2015

@grece hej, mame synčeka z prveho IVF, bude mať 2roky. Som s nim doma na materskej. Ty chodíš teraz do práce alebo si doma?

manana5
25. máj 2015

....aaaahojte vsetky,babenky,mamenky....
my sme este celkom na zaciatku,mame hotove len krvne testy,caka nas to vsetkoooo 🙂 no mam obrovsky strach,po troch cis.+vek? 😉
vsetkym vam drzim palce,nech uz ste v akom kolvek ,,stadiu" 🙂

alinaxx
25. máj 2015

@isabella22 ahoj nič neboj bude to ok 🙂hlavne som pila veľa vody 🙂a tie pocity na mrchu mávam občas ešte aj teraz 😉 potom napíš čo a ako 🙂držím palce..a koľko vkladáte?

manana5
25. máj 2015

@alinaxx ...no vkladat ideme len jedno,vzhladom nato,ze som po 3och cis.

alinaxx
25. máj 2015

@nikolajka2 nebojj ani ja som nemala vlastne ani nemám až na tú moju žravosť 🙂chutí mi viac ako pri prvom malom 😀 😀 hej mala som pk inak som ani nechcela..a lekár tak odporučil.mne povedal lekár že mi to ukáže ak sa má ujať a fakt mal pravdu bol to síce iba duch ale bol 😉 aale zase sú tu ženy čo mali testy negatívne a krv pozitívnu..každá sme iná musíš to brať tak. 😉 potom mi čiarky tmavli 😉 a na 10 deň po som mala hcg 246 na 15 už 1066 ..a už sme videli minulý týždeň aj srdiečko...fakt je to u kažej iné.takže hlavne klud.a chodím do gyn fivu všetko mi robil Harbulák len vklad Behúňová🙂 😉 potom prosííím napíš výýsledok 🙂bude to dobrééé ver tomu 😉 držíím palce 😉

manana5
25. máj 2015

babenky potrebujem pomoc.a to.,
praca v AT,,na zivnost. IVT v Brne,a ako je to s poberanim materskej z AT.kto z vas ma s tym skusenost,? 😉

alinaxx
25. máj 2015

@manana5 neboj to jedno bude bojovať 😉 musííš tomu veriť 🙂a ja ti držím palce 😉 a hlavne POZITÍVNE MYSLENIE prosím 😵

manana5
25. máj 2015

@alinaxx no ja som ti len na uuuuplnom zaciatku,no moje hormony uz teraz lietajuuuu. 🙂 ,som strasne citliva,uz si mysliiiim ,ze nie som normalna 😀

manana5
25. máj 2015

@alinaxx DAAAAKOVAAAM 🙂 🙂 🙂

lenocka171
25. máj 2015

@nikolajka2 ahoj 🙂 aj ja som sa tak presne cítila pred krvnými testami ... Išla som tam uz zmierena s tým ze to bude neg. Pretože tiez žiadne náznaky ... A nakoniec pozit. 🙂 držím palce zajtra 🙂

grece
25. máj 2015

@monca2013 Aj ja tebe drž sa 😉

grece
25. máj 2015

@zuzana231 Som doma moja práca je náročná pracujem aj s chemikáliami tak nič nechcem riskovať 😉 To je super že sa ti podarilo IVF si pre mňa príklad 😀 ako to má dopadnúť aj so mnou 😵

zuzana231
25. máj 2015

@grece 🙂 musime veriť 🙂 a s tými chemikáliami by som to ani ja neriskovala.

alison758
25. máj 2015

@isabella22 mne to robi z utrogestanu...cele obdobie ked ho beriem mam taky pocit.. ty beries ake lieky?drzim palce nech nam to uz vyjde

isabella22
25. máj 2015

@alinaxx vody pijem vela aj ja 🙂 snazim sa a potom utrogestane mam brucho jak balon 😒 no chcela by som si dat 2 vlozit no urcite ma budu odhovarat....

isabella22
25. máj 2015

@alison758 utrogestan tiez a citim sa na vybuch hroza...a vkladas ci ich pijes??

alison758
25. máj 2015

@isabella22 skusala som aj zapijat vtedy to lepsie zbasam ale mrcha sa dostavila skor tak predpokladam ze to ma mensi ucinok ale ked vkladam tak mam hrozne pocity a kazdych 10 minut wcko...

isabella22
25. máj 2015

@alison758 ani nevrav...ja zase som cela biela z toho 😒 som zvedava ako to vsetko zajtra dopadne...ty si mala na ktory den vklad/y???

alison758
25. máj 2015

@isabella22 na 18 den cyklu ale nepacilo sa mi ze aj ked som mala ovulku skor tak mi vklad spravili na 18 den...teraz pojdem buduci mesiac aj s fraxiparinom uz nevedia co maju somnou robit vsetko mam v poriadku a aj tak sa nic ani nechy

isabella22
25. máj 2015

@alison758 a davas si 2 vlozit??mas predlzenu kultivaciu??

alison758
25. máj 2015

@isabella22 ma PK prvy krat som si dala 1 mala som ohhs, druhy krat tiez 1, treti 2, a teraz si dam 1 lebo mam uz iba 2 mraziacikov nabuduce uz nedam na odporucenia centra povedali ze staci zamrazit 3 ze vacsinou stacia 3 vklady a to som mala 16 oplodnenych a 11 vhodnych na mrazenie 100% bunkove ukazkove blastocisty...nejdem sa rozculovat mam z sebou den debil este som nestihla ani obed :D
jedna kocka tu pisala ze aj v prirodzenom cykle sa uchyti v priemere kazde stvrte(v priemere) len treba natrafit na to spravene 😉

alison758
25. máj 2015

@isabella22 inak mna ten utros svrby drazdi ma to som z toho cela nervozna ale ze by mi to zmenili na ten duch...neviem presne tak to nie :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre