• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

10. decembra 2017 
@monca2013 ahoj no včera to bolo strašné :confounded: náladová som strašne. A aj bruško ma pobolieva. Už som taká zvedavá čo bude asi z celého je to čakanie najhoršie :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bojím sa tešiť a vžiť sa do toho že by sa to podarilo no popritom si hladkám bruško a rozprávam im :grinning: A Ty sa ako cítiš? si doma ? alebo pracuješ?
25. máj 2015 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grece s tým testom súhlasím, iba čo sa clovek vystresuje. Krv je najistejsia. A ty keď si nemala predĺženú kultivaciu tak by bolo aj tak skoro. Treba pozitívne myslieť a veriť :slight_smile:
25. máj 2015 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana231 Snažím sa :grinning: sem tam vidím že ty máš už dieťatko to je strašne super :slight_smile: teraz si na mat dovolenke?
25. máj 2015 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grece ahoj tak mas pravdu to čakanie je najhorsie ja som doma akurat ta teplota ma stve a nevladzem nic robit to asi stej teploty :unamused: a na krv kedy ides?
25. máj 2015 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monca2013 Na krv idem vo štvrtok neviem sa dočkať :sweat_smile: Nemala by si im zavolať že máš tie teploty len pre istotu. A to že nevládzeš to ti verím veľa tekutín pi :wink: a oddychuj pospi si kukni si nejaký dobrý film. Ty kedy ideš na krv?
25. máj 2015 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolajka2 Ako sa máš? :slight_smile:
25. máj 2015 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grece este počkam do zajtra ak ešte budem mat tak zavolam. Ja idem na krv 1.6 drzim ti silno palce :slight_smile:
25. máj 2015 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alinaxx - ahoj, nemam ziadne priznaky a prave preto sa obavam vysledku,zajtra budem vediet viac :wink:
To si akosi rychlo robila test uz an 6ty den. Jedine ze si mala predlzenu kultivaciu 5 dni, alebo nie? a do akeho centra chodis?
25. máj 2015 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grece hej, mame synčeka z prveho IVF, bude mať 2roky. Som s nim doma na materskej. Ty chodíš teraz do práce alebo si doma?
25. máj 2015 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....aaaahojte vsetky,babenky,mamenky....
my sme este celkom na zaciatku,mame hotove len krvne testy,caka nas to vsetkoooo :slight_smile: no mam obrovsky strach,po troch cis.+vek? :wink:
vsetkym vam drzim palce,nech uz ste v akom kolvek ,,stadiu" :slight_smile:
25. máj 2015 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 ahoj nič neboj bude to ok :slight_smile:hlavne som pila veľa vody :slight_smile:a tie pocity na mrchu mávam občas ešte aj teraz :wink: potom napíš čo a ako :slight_smile:držím palce..a koľko vkladáte?
25. máj 2015 o 13:42  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alinaxx ...no vkladat ideme len jedno,vzhladom nato,ze som po 3och cis.
25. máj 2015 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolajka2 nebojj ani ja som nemala vlastne ani nemám až na tú moju žravosť :slight_smile:chutí mi viac ako pri prvom malom :grinning: :grinning: hej mala som pk inak som ani nechcela..a lekár tak odporučil.mne povedal lekár že mi to ukáže ak sa má ujať a fakt mal pravdu bol to síce iba duch ale bol :wink: aale zase sú tu ženy čo mali testy negatívne a krv pozitívnu..každá sme iná musíš to brať tak. :wink: potom mi čiarky tmavli :wink: a na 10 deň po som mala hcg 246 na 15 už 1066 ..a už sme videli minulý týždeň aj srdiečko...fakt je to u kažej iné.takže hlavne klud.a chodím do gyn fivu všetko mi robil Harbulák len vklad Behúňová:slight_smile: :wink: potom prosííím napíš výýsledok :slight_smile:bude to dobrééé ver tomu :wink: držíím palce :wink:
25. máj 2015 o 13:55  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babenky potrebujem pomoc.a to.,
praca v AT,,na zivnost. IVT v Brne,a ako je to s poberanim materskej z AT.kto z vas ma s tym skusenost,? :wink:
25. máj 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manana5 neboj to jedno bude bojovať :wink: musííš tomu veriť :slight_smile:a ja ti držím palce :wink: a hlavne POZITÍVNE MYSLENIE prosím :dizzy_face:
25. máj 2015 o 13:59  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alinaxx no ja som ti len na uuuuplnom zaciatku,no moje hormony uz teraz lietajuuuu. :slight_smile: ,som strasne citliva,uz si mysliiiim ,ze nie som normalna :grinning:
25. máj 2015 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alinaxx DAAAAKOVAAAM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2015 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolajka2 ahoj :slight_smile: aj ja som sa tak presne cítila pred krvnými testami ... Išla som tam uz zmierena s tým ze to bude neg. Pretože tiez žiadne náznaky ... A nakoniec pozit. :slight_smile: držím palce zajtra :slight_smile:
25. máj 2015 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monca2013 Aj ja tebe drž sa :wink:
25. máj 2015 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana231 Som doma moja práca je náročná pracujem aj s chemikáliami tak nič nechcem riskovať :wink: To je super že sa ti podarilo IVF si pre mňa príklad :grinning: ako to má dopadnúť aj so mnou :dizzy_face:
25. máj 2015 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grece :slight_smile: musime veriť :slight_smile: a s tými chemikáliami by som to ani ja neriskovala.
25. máj 2015 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabella22 mne to robi z utrogestanu...cele obdobie ked ho beriem mam taky pocit.. ty beries ake lieky?drzim palce nech nam to uz vyjde
25. máj 2015 o 14:49  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alinaxx vody pijem vela aj ja :slight_smile: snazim sa a potom utrogestane mam brucho jak balon :unamused: no chcela by som si dat 2 vlozit no urcite ma budu odhovarat....
25. máj 2015 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alison758 utrogestan tiez a citim sa na vybuch hroza...a vkladas ci ich pijes??
25. máj 2015 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 skusala som aj zapijat vtedy to lepsie zbasam ale mrcha sa dostavila skor tak predpokladam ze to ma mensi ucinok ale ked vkladam tak mam hrozne pocity a kazdych 10 minut wcko...
25. máj 2015 o 15:50  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alison758 ani nevrav...ja zase som cela biela z toho :unamused: som zvedava ako to vsetko zajtra dopadne...ty si mala na ktory den vklad/y???
25. máj 2015 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 na 18 den cyklu ale nepacilo sa mi ze aj ked som mala ovulku skor tak mi vklad spravili na 18 den...teraz pojdem buduci mesiac aj s fraxiparinom uz nevedia co maju somnou robit vsetko mam v poriadku a aj tak sa nic ani nechy
25. máj 2015 o 16:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alison758 a davas si 2 vlozit??mas predlzenu kultivaciu??
25. máj 2015 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 ma PK prvy krat som si dala 1 mala som ohhs, druhy krat tiez 1, treti 2, a teraz si dam 1 lebo mam uz iba 2 mraziacikov nabuduce uz nedam na odporucenia centra povedali ze staci zamrazit 3 ze vacsinou stacia 3 vklady a to som mala 16 oplodnenych a 11 vhodnych na mrazenie 100% bunkove ukazkove blastocisty...nejdem sa rozculovat mam z sebou den debil este som nestihla ani obed :D
jedna kocka tu pisala ze aj v prirodzenom cykle sa uchyti v priemere kazde stvrte(v priemere) len treba natrafit na to spravene :wink:
25. máj 2015 o 17:33  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 inak mna ten utros svrby drazdi ma to som z toho cela nervozna ale ze by mi to zmenili na ten duch...neviem presne tak to nie :D
25. máj 2015 o 17:36  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok