Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

misaelka
30. jún 2015

@alison758 ani u mna to nie je stale, ale citim az take ako krce

isabella22
30. jún 2015

@misaelka ja krvacat budem urcite lebo mam ranu na krcku a ked sexujem alebo mi robia gyn.vysetrenie tak mi to tak akoby rozdrazia....a to mas prve ivf??

isabella22
30. jún 2015

@misaelka no lenze u teba to moze byt tehu ked si 10 den po ket...lenze ja som len dnes prvy den....

misaelka
30. jún 2015

@isabella22 2.ivf vsak uvidime... jejda take podrazdene to teda nemam ako ty, auky 😨

alison758
30. jún 2015

@misaelka a ides testovat alebo cakas na krv?

isabella22
30. jún 2015

@misaelka ja to mam uz roky...kazdy gyndos mi vravel nech si to nedavam operovat ale je to fakt otrava a ked teraz nevyjde ket tak kaslem nato...nehodamm stale chodit s intimkou a hnedym vytokom....

misaelka
30. jún 2015

@isabella22 cakam na krv... nechcem kukat na biele testy, ak nahodou ☹

isabella22
30. jún 2015

@misaelka a kde chodis do car?

lilitela
30. jún 2015

@eifel1979 Drzim palce a dojdite sa sem pochvalit.

misaelka
30. jún 2015

@isabella22 reprofit brno

isabella22
30. jún 2015

@misaelka tak tam su dobre ohlasy....

stanulka30
30. jún 2015

Ahojte, som 7 dni po KET, mali ste niektorá priznaky? Ja nemam ze vobec ziadne 😥 myslite, ze je to este skoro?

evita246
30. jún 2015

@stanulka30 ahoj. Ja som 11. den po ket. Od druheho dna ma bolelo brusko a prsia.

eifel1979
30. jún 2015

@lilitela určite áno 🙂

chmurkaxy
30. jún 2015

Baby,čo ste už mali viac et/ket, krvacali ste s kúskami sliznice,aj keď ste mali stále pozitívne testy a bolo všetko OK?

nony6
30. jún 2015

@stanulka30 ahoj, ja som zatiaľ len 3. deň po ET. Už si aj skúšala test? Držím palce, nech to vyjde.

alinaxx
1. júl 2015

@chmurkaxy ahoj ja som síce po et 1x dufam že aj posledný..áno zo začiatku som špinila potom krvácala s veľmi veľkým množstvom krvi a sliznice...bola som 3 týždne v nemocnici a babatko žije..včera sme mali utz v ba u dr DITTEnašli nám rážštep brušnej dutiny..mám ísť na odber choriových klkov ale odmietla som.davam babatk ušancu...ked vyjdú zle krvné testy potom pojdem na amnio ale teraz som rada že som prestala krvácať a babatko ma v brušku pokoj..máme omfalokélu veľkého rozsahu ale nejaké iné poškodenie si nepripúšťam...neverím tomu..a omfalokéla je operovatelná..sami doktori mi vravia že nevedia čo to tam babatko má..keď nevedia tak ja odmietam dať so sebou robiť pokusy...preto sa ničoho neboj krvácanie neznamená že je koniec...ja som krvácala dokopy 5x a to fakt moc že sám lekar ma musel niesť na sono na rukách a zabalenu v osuške lebo som to mala fakt silné..preto myslieť pozitívne zavolať lekarovi oznamiť mu situáciu a čakať,veriť a dufať že všetko bude tak ako byť má.psychika je mocný čarodej ..pozitívne myslenie spraví veľa 😉 viem je to na nervy ale to nám nepomôže...babatká to cítia..držím palce nech je všetko v poriadku 😉

isabella22
1. júl 2015

@alinaxx ja som dnes 2 den po ket ale spinim uz v podstate od transferu....mylsim si ze to uz nevylso..ale ako tak citam teba tak snad mam nadej 😉

candour
1. júl 2015

@alinaxx Velmi Ti drzim palce, si statocna!!!

candour
1. júl 2015

@chmurkaxy moja kamoska, mala totalne silnu menzes po ET a uz je pred porodom..ja som mala po dvoch vkladoch najprv spinenie a potom silnu men ale bohuzial to nevyslo..je to individualne, nevzdavat a to a pockat na krvne testy

stanulka30
1. júl 2015

@evita246 ahoj, no ja stale nic a uz zacinam premyslat ☹, po ET som mala hned priznaky a teraz po KET nemam vobec nic a prezídia obávam ci je to normalne ...😔

stanulka30
1. júl 2015

@nony6 ahoj, nerobila som este ziadny test, skusim vydrzat az do krvy 😉 ...prvy krat po ET mi ukázalo aj na 15 den len slabulinký tieň na teste a hcg som uz mala okolo 370, takze testom moc neverim ...ty uz si testovala? Mas nejake priznaky?

nony6
1. júl 2015

@stanulka30 ja som len 4. deň po ET, takže testovať este nemá vyznam. Ale do krvi to asi nevydržím a nejaký test vyskúšam. A to ET vám vtedy vyšlo?

nony6
1. júl 2015

@stanulka30 príznaky zatiaľ nemám ziadne. Mala si aj PK?

lucia2505
1. júl 2015

@isabella22 ahoj ja som dnes tiez druhy den po ket,rovnako ako ty. Ket bol v pondelok. Kam chodis do centra a aké embryjka ti vkladali?

stanulka30
1. júl 2015

@nony6 ano, mas pravdu, 4 ty den je este skoro, som si to neuvedomila ☹... Ano, ET vyšlo na prvy krat, ale v 12 tt nebola akcia srdiečka ☹... Nemala som PK a ani teraz nie... Vkladali mi vzdy len po jednom , ale doktor ma presviedčal vzdy na dve, ale nechcela som...chcela som aj PK tento druhy krat, ale vraj sa to neda, ked uz boli zmrazené bez PK, niekde som ale citala, ze na požiadanie sa to da, ale nie vsade to robia ...tak to je asi dovod, preco sa to v mojom pripade nedalo ☹
To čakanie je na nervy, však? Ja sa snazim zamestnať hlavu, ako sa len da, ale posledne dva dni dovidenia ☹(((

chmurkaxy
1. júl 2015

Tak baby,som ja záhada. V pondelok hcg 14,0, dnes 13,9. Krvacam silno,no je to príliš malý pokles.

isabella22
1. júl 2015

@lucia2505 chodim do heliosu v mt..vkladali mi 5 dnove embryjka ale nevidim mkc velku nadej...ktory dc ti vkladali???.

lucia2505
1. júl 2015

@isabella22 mne tiez blastocysty vkladali 18 dc. Preco tomu neveris? Kolkaty bol toto vklad?

isabella22
1. júl 2015

@lucia2505 no 1.ket...ale jamsom spinila uz pred ket a teraz stale.....takze neviem pochybujem....mne az 24dc vkladali

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre