Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
9. aug 2015

@isabella22 aha tak to si si dost vytrpela :( v tvojom veku... ja som zase nechcela tak skoro neviem si to ani predstavit v tom veku este som studovala ani manzel nebol na obzore a proste celý svet sa točil uplne o niecom inom pripravena som sa zacala citit v 29 kedy sme sa zacali snazit veru kazdy to citi inak. Aj tak myslim, ze kazdemu sa narodi babo v ten jeho spravny cas

megan5
9. aug 2015

@katka17044 ja som tiež zvedavá,kedy sa už aj nám podarí..tebe držím veľmi palce,nech ti to výjde.ja som cítila minulý mesiac tiež ťahanie na pravej strane a dosť a potom som mala aj bolesť ako pri menštr.ale o 2týždne normálne prišla menštr.ja neviem v čom to je,že sa nám nedarí.som už objednaná na prvu konzultáciu do brna.som zvedavá čo poradia..držím palce aby tmavol testík..

isabella22
9. aug 2015

@katka17044 presne kazda sa inak na to citime...teraz nech je halvne vsetko v poriadku a budeme.
Pokojne

katka17044
9. aug 2015

@isabella22 to ano naj by som bola ked bude uz stvrtok a budem uz vediet toto cakanie... ty pojdes v piatok na krv alebo az v pondelok?

katka17044
9. aug 2015

@megan5 dakujem velmi krasne... snad bude tmavnut lebo uz niekedy nevladzem vsetko to absolvovat i ked este mam jedno embryjko ale neviem ci by to bolo o niecom inom... my sme uz v Brne na konzultacii boli su tam super a hned dali riesenia... takze potom urcite uz len Brno. Ja som celych 9 dni po vklade vobec nic ale uplne necitila tak som myslela ze test bude biely vobec som neverila a dnes 10 den taka ciarka sice nic moc ale teda nebol biely no a dnes prvy krat som mala to tahanie alebo ako to nazvat cela lava polka dole trvalo to asi nejake 2 hodiny ani neviem a teraz uz nic a mozno trochu prsia citim, tak som fakt zvedava

isabella22
10. aug 2015

@katka17044 ja musim ist v utorok gyndosovi lebo nemam lieky..tak to mu poviem nech ma rovno pozrie....a hlavne tu cystu

zuzul87
10. aug 2015

@isabella22 zatial len prvy

isabella22
10. aug 2015

@zuzul87 neboj dalsi uz vyjde...ale poznam to sklamanie... 😒

zuzul87
10. aug 2015

@isabella22 preco ti pridavalai fraxik a este nieco ak sidobre pametam?

katka17044
10. aug 2015

@isabella22 mas aj cystu? tak to ano radsej nech ta pozrie. Robila si si dnes test?

isabella22
10. aug 2015

@katka17044 ano robila som si tak je pozitivny stale...

isabella22
10. aug 2015

@katka17044 a co sa tyka cysty......taaaaak no v prvom rade ,,ochota´´ u nas v nemocnici nula bodov...ale to len okrajovo...tak sliznicu mam peknu vysoku,povedal ze cysta no moze byt ale podla neho to vrja moze byt zlte teliesko vraj co bude vyzivovat plod....mala len 3 cm. Pytala som sa ci ma moze tka pichat ten vajecnik vraj moze nemusi to znamenat nic. Mala by som len lezat nerobit prudke pohyby. Vidiet nevidel nic vraj je to straaaasne skoro ked mi ani nemeska. A nemam si robit testy len vraj len zblbnem

katka17044
10. aug 2015

@isabella22 tak to je super musim nam tmavnut a bude to dobre 🙂 ja si spravim zajtra

katka17044
10. aug 2015

@isabella22 aha ano na to aby bolo nieco vidiet je velmi skoro u nas sa chodi na utrazvuk od pozitivnej krvi na 21 den. A kedy ides na krv?

martuska00
10. aug 2015

@zuzul87 nevadi

isabella22
10. aug 2015

@katka17044 na krv by som mala ist v piatok ale nepojdem este...pojdem az najskorej o tyzden a pol aby uz bolo aj nieco vidiet... 🙂 aj aj si urobim zajtra len musim kupit hlavne 😀

katka17044
10. aug 2015

@isabella22 to fakt? U nas sa chodi na 10 den po et a na 14 den po ket a je dobre ist presne tak aby si si vedela potom porovnat vysku hcg ci je to ok zaroven to aj kontrolovat ak by sa to pravidelne nenasobilo to nie je dobre ked mas tmave ciarky urcite bude krasne hcg a uz v piatok by si mala super a v pondelok urcite. Ja idem vo stvrtok idem presne na 14 den dlhsie nevydrzim cakat a viem cca kolko by malo byt v ten den tak to budem vediet porovnat booooze daj nech mam aspon 100 🙂nech je uz stvrtok lebo toto cakanie... Uz zajtra budem mudrejsia ked spravim rano test lebo obden sa meni cize zajtra musi byt tmavsi ako z nedele a ak bude tak viem ze to stupa dvojnasobne a budem spokojnejsia

katka17044
10. aug 2015

@isabella22 mne muz kupil take 2 v 1 tak mam 4 testy tak este tri mi ostali

isabella22
10. aug 2015

@katka17044 u nas sa chodi na 14.den po ET aj po kete. No mala by som ist ale nemozem ist z prace bohuzial nema ma kto zastupit. A budem robit testy. Cize ak budu pekne tmavnut tak budem pokojna. Ja robim kazdy den testik 🙂

katka17044
10. aug 2015

@isabella22 aha tak to jasne ked musis byt v praci tak podla testiku si to budes sledovat 😉 😉 😉 vyraznejsiu zmenu vidis asi az na dalsi den ze? tie testy co su den po sebe su cca rovnake ci ako to mas? a uz mas uplne druhu ciarku tmavu?

katka17044
10. aug 2015

@isabella22 a ako sa citis? ja dnes zatial vobec nic

isabella22
10. aug 2015

@katka17044 nooo obcas mavam vlci hlad inak nic...príznaky zatial ziadne...nie co si vôbec nemam druhu ciarku silnu a ty?

katka17044
10. aug 2015

@isabella22 ja som robila len ten jeden akoze nie je to uplne duch lebo ho vidim aj dnes stale vidiet aj ked to uschlo. Niekedy som mala take slabe ze som musela naklanat aby som to videla a tak. a neda sa ti pridat posledny co si si robila? Ty robis aku znacku testu?

isabella22
10. aug 2015

@katka17044 ja robim rozne aj mamatest aj pepino a uz som robila v sobotu aj clearblue a bol pozitivny...

katka17044
10. aug 2015

@isabella22 nech je zajtra rano potom odfotim nedelny a novy na porovnanie

isabella22
10. aug 2015

@katka17044 ony silneju pomaly a nam sa potom zda ze nie....lebo to nebyva casto velky rozdiel...

katka17044
10. aug 2015

@isabella22 tak hlavne aby obden nebol taky isty alebo slabsi no som fakt zvedava na zajtra ale sa aj bojim no musim verit inak kedy mas dostat menzes ja 12

isabella22
10. aug 2015

@katka17044 dnes som mala mat....to mavas potom ake dlhe cykly??

katka17044
10. aug 2015

@isabella22 ja dostavam presne v ten isty datum malokedy sa to posunie teda 30 dnovy

chmurkaxy
10. aug 2015

Baby,hlavne,keď som mala ešte len prvýkrát silnú (rovnako silnú myslím) druhu čiarku pri prvom trhu, v ten deň som z krvi mala hcg 3500 😀 takže hcg určite rastie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre