Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

Ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?
luly3
31. máj 2009
katica presne tak ja už ani neviem ako sa spravat.,proste bud vyjde alebo nevyjde
asi tak....
nooooooooooooooo ale verím že vyjde 😉
a aj tebe uvidíš 😉 kolko embrijok ti vkladali a kolko bunkove?????
katica1
31. máj 2009
2embrijka,,,ale neviem kolkobunkovee... 🙂 musi nam to vyjst!!!! 😃
melisska
31. máj 2009
Dievcata aj tiez cakam po ET 😉 Katica ty ides na krv po 12 dnoch? llebo ja som mala ET 25.5. a kazali mi prist po 14 dnoch-v nedelu, tak idem aj ja na krv 8.6. 😃
luly3
31. máj 2009
meliska ahoj vitaj v klube :-N :-N :-N aspon budeme mat príjemnejšie čakanie
ja idem na krv 12.6 :-p :-p budem dlhšie čakat ako vy =-) :-N
katica1
31. máj 2009
Melisska ty kde chodis do KE??asi inde...lebo vsade je to ine...a v Ke na 11den posiela na krv...mala si prve IVF??? =-)
melisska
31. máj 2009
luly neboj ja sa bojim cakania na vysledok z krvi |-| Mam uz 3.IVF a za sebou velmi vela |-| ale teraz veriiiiiiiiiiiiiiim, aj ked sa trosku bojim, to ide uz stym 😉
katica1
31. máj 2009
Aha uz som pozrela Melisska ze 3.IVf..sorry... :-p
katica1
31. máj 2009
Ja som pri prvom dost silno verila,,,a tak som bola veeelmi sklamana...a smutnaa...ale to asi aj vy... 😢 😢 😢 tak teraz radsej menej verim..aj ked veriiimmm.. :-x
melisska
31. máj 2009
kati mam za sebou 4 mimomater. -prirodzene, I.IVF biochem. tehu, 2 KETY nic, 2.IVF missed abort v 9 tt 😞 KEt nic a teraz 3.IVF 😉
melisska
31. máj 2009
ja chodim do KE ale do Splnu 😉
katica1
31. máj 2009
A chodis do Ke???sice je tam viac centier..asi...
katica1
31. máj 2009
AHa jasan...tak tiez mas toho za sebou...joojj..preco tak musime trpiet,??bo sme silne zeny!!! ]-(
melisska
31. máj 2009
ano uz som ti napisla 😃
katica1
31. máj 2009
No tak len cakajme...a budes aj testovat??ja som pri prvom netestovala,,,tek som sa bala...a potom baaac,,,negativ.. 😞 😞
melisska
31. máj 2009
Kati ansme silneeeeeeeee 😉 😎
testy sa bojim :-|
melisska
31. máj 2009
Dobru nocku 😉 🙂
katica1
31. máj 2009
Okk papa ide Lets dance....je mi to jasneeee haha 😃
katica1
31. máj 2009
Luly3 papa ved si este napiseme...a zhodnotime ako sme dopadli...dobruuu
mia1983
1. jún 2009
Ahoj babulky tak ja som bola dneska v Helíku po 14-tich dňoch po KET-ku a už máme aj fotečku zo sona 😃 . Z dvoch mrazáčikov sa nám jeden uchytil a možno na budúce sono ešte uvidíme aj toho druhého 😃 . Fakt treba veriť, všetkým čakateľkám to želám z celého srdiečka. Naozaj krásny pocit to je byť tehulka 🙂 , tak len dúfam, že dôjdem až do šťastného konca. 🙂
Pekný dník
melisska
1. jún 2009
mia jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaam x-) x-) x-)
katica1
1. jún 2009
Jooj supeerr...mia...aj my musime verit....Melisska...ako ..citis podbrusko?? =-)
mia1983
1. jún 2009
Ďakujem babky aj Vám držím pestičky a inak ja som mala bolesti v podbrušku hneď ako mi vložili mrazáčiky a mám ich až doteraz. Pri prvom IVF som vôbec také nemala a teraz som od začiatku tušila, že to bude o.k.. Tak ešte raz veľa šťastíčka želám. A netreba asi ležkať ja som teraz bola doma len tri dni a potom šup do práce, možno aj to pomohlo. 🙂
katica1
1. jún 2009
Dik!!! za podporu...ja dnes idem pracovat po 3dnoch vegetu...doma by som sa zblaznila....tesim sa ,ze aj KETko ma svoje uspechy!!! 😉 😉
melisska
1. jún 2009
kati na priznaky sa moc nespoliehaj, kazda sme ina, mam kamaratku ktoru tiez pobolievalo brusko, tesila som sa s nou a ona dostala menzes 😞 😞 😞 zase na druhej strane vela kociek menzes nedostane a su tehulky, je to individualne 😉
prajem prijemnu pracu 🙂 ja mam vyskusane v praci aj doma, ale aj to je jedno, ak to ma byt tak to je x-)
tina1
2. jún 2009
ahojte dievčence, tak pridávam sa k vám, máme za sebou KET a od dnešného dňa mám v brušku posledného bojovníčka. 🙂 Mali sme 2, ale jeden to vzdal. 😞
melisska
2. jún 2009
Tini vitaaaaaaaaaaj x-)
katica1
3. jún 2009
cao Melisska....okk ja sa uz nespoliehm na nic...haha 🙂 myslim tie priznaky...vcera bolest podbruska silna dnes mensia...salenstvoooo...nic to cakame daleejj... 😕 😕 😕
melisska
3. jún 2009
kati to je dobreeeeeee 😃 pa moja ja mam nervy na vlasku 😃 :-p
dafy
3. jún 2009
meliska ty potvorka tak ty aj tu si 😃 😃

tina taky tak 😃

ja som tu tiez bola denno denne pre 3mesiacmi 😃

zdravim vsetky cakatelky a uspesne tehulky 😎
melisska
3. jún 2009
dafy 😃 😃 😃