Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katica1
4. jún 2009

Dobre rano..ja nemam spania...dnes ma boli brucho veeelmi... ☹ a to som 7den po transfere...uplne ,akoby mrcha mala dojst... 😒 😒 tak uz co bude bude..... ☹

melisska
4. jún 2009

kati ved sa zahryzkavaju, tak to boli ale to prestane 😉 🙂

katica1
5. jún 2009

Dobre ranko...Melisska... Dik za povzbudenie...co bude bude...vcera som myslela ,ze puknem,,,take krce... 😒 😒 nezda sa mi to...tazko byt optimistkou,,,,dakedy....bleee

melisska
5. jún 2009

kati ja mam na teste/ ☹

bittka13
5. jún 2009

ahoj kocky, tu som nova 😀 ale oslovila ma vasa tema... ja som 2 den po ET, je to moje prve IVF... tiez ma boli brucho ale neviem ci to teraz mam povazovat za dobre alebo zle znamenie 😒 , mam z toho celeho nervy... 😝 , vkladali mi 2 embyjka na 4 den po odbere obidve boli 8 bunkove ..... 😉 , tak uz len dufat ......... 😉 😉 !!! 😉

melisska
5. jún 2009

bittka len dobreeeeeeeee, je to dobre 😉

katica1
5. jún 2009

Melisska ja nemam ani test kupeny...kdeze...ja bojiim,,no co mi to pomoze bat sa...este skoro ...nezufaj,ale chapem ta,,,mame tu na konikovi aj vacssie optimistky..ako my dve,,,ojj 😨 😔 😔

katica1
5. jún 2009

Bittka13 ta bolest moze byt dobra....ale ako vravia baby kazda sme ina a je to indivindualne...ale pri prvom IVF mi sestricka povedala,ze bolest podbruska je pozitivny jav aj citlivost prs..a mna tiez bolelo a nevyslo to...ale tebe to vyjde!!! neboj... 😉 😉 teraz ma boli furt...dakedy az bars...tak cakame co a ako...

tina1
5. jún 2009

Melisska, hlavu hore. Ten, kto by tu mal byť smutný, som ja. Posledná bublinka v brušku z 3 IVF. Ale, myslíme pozitívne, ešte nie je nič stratené. 😎

katica1
5. jún 2009

Tina1 drzim ti palceky...ktory den si po ET 😕 ...??

tina1
5. jún 2009

som 3 deň po transfere. Testy nakúpené, už stačí len pozitívne myslieť.

melisska
5. jún 2009

tina jasneeeeeeeeeeeee,moja drzimmmmmmmmmmme silneeeeeeee 😀 😎

katica1
5. jún 2009

Pozitivne myslimeee..musiime.... 😎 😎 ....ja som 8den...ale netestujeemmm...

bittka13
5. jún 2009

fuha kocky mam pocit, ze to bude dlhe cakanie 😉 niekedy vedia byt 2 tyzdne nekonecno, ze ?!? 😝

katica1
5. jún 2009

No hej,,je to skuska odolnosti riadna... 😝 😝 ..ale co nam ine ostava....a tazko nato nemysliet,ked vies ,ze mas vsebe bublinocky...

majkabb
5. jún 2009

ahoj cakatelky ,,veeeeeeeeeeeeeelmi vam drzim palceky ,,,,,viem co prezivate...tie prsia a brusko boleli aj mna 😵 ,,mozem potvrdit ,,je to dobre znamenie ,,ale ja som nevydrzala a testovala som na 8den 😀

bittka13
5. jún 2009

musim si vymysliet nejaky bojovy plan teraz na vikend.... 😀 a v pondelok pojdem uz do roboty, dnes mam este volno kedze vcera som mala ET.....

katica1
5. jún 2009

Diky majkabb....!! 😉 bittka13 no trosku oddych a sup do prace,zamestnat mysel... 😕

corinne
5. jún 2009

Tina1,luly a ostatne drzim vam palce 😉 .Ja som nerobila nic len ten prvy den ET,a potom som po trochu pracoval v zahradke a v dome,triedila som veci ktore uz nenosim,potrebovala som sa zamestnat,kedze nepracujem,a 14 dni mi pripadali nekonecne 😀 Tiez mi "pomohlo"ze som 8-9 den po ET cestoval na Slovensko ale tam som na to myslela este viacej,pretoze som mala synovca denno denne na ociach 😒 Ked sa da tak sa zamestnajte niecim,presla som tym viem ako vam je 😉 a tie bolesti su individualna,ja som hlavne citila prsia a citim ich dodnes.A hlavne ma teraz trapia nevolnosti 🤐 vyzera ze drobec zacal komandovat co sa bude a co sa nebude jest 😀

dafy
5. jún 2009

majkabb ahoooj hadam si este pamätas spolu sme cakali na vysledky ja som bola po IVF tak to uz taky cas presiel?16tt fuuha .ja teraz som bola na KET dnes je to 8den zajtra mozno budem testovat 😀

zdravim vsetky cakatelky 😀

tina1
5. jún 2009

corinne, ďakujeme 🙂 . Ty si bola na ET, alebo KET?

dafy
5. jún 2009

tina 1 ahoj tak ako sa citis??testovat budes??

tina1
5. jún 2009

Samo že budem 😎 . V deň transferu som sa dostatočne vyzbrojina testami. A cítim sa nijako, nič mimoriadne dnes necítim, ani bruško, ani prsia, nič. Len je to ešte len 3 deň. Ja pevne dúfam, že niečo cítiť budem. A ty? Ako ti je?

dafy
5. jún 2009

ja som na to tak isto vobec nic necitim asi to nevyslo tak sa na to pripravujem aj ked uplne sa s tym zmierit neda ale co uz pockam si na test a potom uvidim 😎

dafy
5. jún 2009

aspon keby som kus citila tie prsia ze sa mi zväcsuju alebo keby boli citlive ale nic take sa nedeje preto si myslim ze sa to nepodarilo 😒

corinne
5. jún 2009

Tina1 ja som po ET,ty si bola zopar dni pred do mnou v cakani,a este k tomu vy ste mali PK.Baby nedajte velmi na priznaky,nic to nemusi znamenat 😉 nemusi to nic znamenat.Drzim palce 🙂

ivalak
5. jún 2009

Dafy ahoj ja som necitila nic po ET robila som si test dva dni pred odberom krvi bola tam jedna ciarka a ta druha velmi slabunka este som mala aj spinenie a vidis moja mala bojovnica to zvladla 🙂 🙂 drzim palceky a hlavu hore 😉

dafy
5. jún 2009

ja zase som praveze pri prvom citila az velmi prsia sa mi zväcsovali zo dna na den preto som teraz taka ze neverim aj ked je pravda ze nie kazde tehotenstvo sa rovnako prejavuje 😝

dakujem za podporu ivalak aj keby som chcela ovplivnit to aj tak neviem tak mi neostava nic ine ako cakat a zmierit sa s tym co pride 🙂

katy7
5. jún 2009

ahojte čakateľky, som tu nova, som druhý deň po ET, tak sa k vám pridám, lebo je mi dlho čakať samej

tina1
5. jún 2009

ivalak a koľko dní po ET si začala špiniť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre