Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cmudlo
22. okt 2015

@champselysees no a tato bola pre mňa dokonca najnáročnejšia. Brala som clostilbegyt 2-1-2 (konské dávky 😀) Veľmi zle som to znášala. ..mala som obrovské debky. ..3 dni som preplakala, potom sa mi zahmlievalo pred očami, videla som svetlá všade a v noci som nemohla spať. ..no katastrofa...riadne psycho a to doktor vedel že budem mať také príznaky. ..lebo sa ma potom pýtal, či som ich mala ..Veľmi som si priala aby to vyšlo tak som pila alchemilku, brala vitamíny 3 mesiace predtým, 2x denne inofolic, čili papričky. ..a dopadlo to najhoršie zo všetkých ivf...Pri vklade som mala výšku sliznice až 14...takže veľa. .

merry1001
22. okt 2015

Ahojte, prosím Vás, platí sa v iscare Martin aj mrazenie embryi?

mozartka
22. okt 2015

@merry1001 v Iscare Ba áno, 200 eur za zamrazenie a 9eur za uskladnenie/mesiac. Tak myslim, ze maju rovnaky cennik

merry1001
22. okt 2015

@mozartka spolu za vsetky?

merry1001
22. okt 2015

@mozartka Takze by som mala platit ISCI podla pocku, za PK, uskladnenie, mrazenie, tak? Ci aj za Et sa plati?

angels882
22. okt 2015

@merry1001 plati sa 200 eur mrazenie a 108 eur uskladnenie na jeden rok

mozartka
22. okt 2015

@merry1001 presne ako pises, spolu za vsetky je 200 eur, a ak si cez poistovny tak za ET sa neplati

angels882
22. okt 2015

@merry1001 a este pk 169 eur , ISCI sa plati od počtu a ET sa neplatí

leto79
22. okt 2015

@lujzawp ahoj, co mas nove? nerobila si testik? ja som dnes bola na krv, vysledky zajtra, oficialne teda.

meli8412
22. okt 2015

@leto79 Tak neskoro budu vysledky? Ja som dostala do 3 hodin, ked som bola na krvi. Nemaju laborku?

leto79
22. okt 2015

@meli8412 no aj to tam musi sestricka zajtra zavolat, inac by cakala az na postu, asi v pondelok. Ale mne to nevadi, kedze to bude negat.

meli8412
22. okt 2015

@leto79 Je mi to luto. Tak som dufala, ze sa ti to podari. Ms plnom prude?

mozartka
22. okt 2015

@chevalbleu ako dneska s testovanim? Ja zas ciarka od Pregnylu

leto79
22. okt 2015

@meli8412 ano, v plnom, neberiem uz ani utrogestan. Nevadi, nabuduce to vyjde, tento KET mi dal vela. Po takmer 4 rokoch som to az moc prezivala. Druhy KET si vychutnam inac 😉

yanka88
22. okt 2015

@leto79 aj mne je to luto, viem, co prezivas. 😒 cas ale bezi milosrdne rychlo.

mozartka
22. okt 2015

@leto79

meli8412
22. okt 2015

@leto79 To som rada, ze to beres optimisticky. Drzim ti palce!!!!

lujzawp
22. okt 2015

@leto79 ahoj nerobila som test,volala som skoordinatorkou a povedala ,že mám byť v kľude,vraj vždy je šanca ,že som tehu ale vraj len krv je na 100%.ešte stale myslim pozitivne a zrejme si ho ani neurobím lebo verím,že moja hviezdička sa drži aj keď prišla ta mrcha.A čo Ti vlastne dnes povedali???Ja idem v utorok na krv

leto79
22. okt 2015

@lujzawp no ja som nebola v car na krv, len u nas u svojho gynekologa. Aj ja som citala, ze moze byt tehotenstvo aj napriek ms. Len mi hovorila sestricka, ze treba skontrolovat hcg z krvi, pre kazdy pripad, moze byt mimomaternicove narpiklad. A ako krvacas? Normalne silno? Ja prve dva dni hej, teraz uz slabsie, ale to ja tak vzdy.

lujzawp
22. okt 2015

@leto79 tak ja v pondelok,utorok som mala hnedy vytok a včera aj krv ale tak jedna vložka mi stači na deň ale hygiena.Inak ja fakt som normalne,že kľudna som a verím hadam zazrak sa može stať aj mne raz vživote😘Daj mi vedieť ako si dopadla a to dnes si vysadila tie čipky???

leto79
22. okt 2015

@lujzawp nie, vysadila som jak som dostala, ale v car mi vraveli, ze mam pokracovat oralne, ale neberem

leto79
22. okt 2015

@lujzawp a neboj, ved zazraky sa deju 😉 Este nic nie je stratene

lujzawp
22. okt 2015

@leto79 ja som ich posluchla vkladam si stale.Je smutne všetko ☹ držkaj sa a ja sa budem citit takto v utorok ☹ dnes sa strasne tesim lebo sa mi vrati muz moj domov 🙂

lujzawp
22. okt 2015

@leto79 verim kym ma vysledky s krvi nesklamu 🙂

chevalbleu
22. okt 2015

@mozartka Ahoj, mne sa tuto noc 3x snivalo, ze som mala pozitivny test...uplne zmagorena, co bol sen a co realita, spravila som si test rano a vykukla na mna 2. ciarka!!! Nechcem sa este tesit predcasne, uvidim zajtra a dalsie dni ci a aka bude a hlavne, ci bude silniet postupne, lebo som uz zazila 2 chemicke a pri nich bola ciarka stale rovnako slaba. Ale dufam a verim!!! :D

vevericka13
22. okt 2015

@chevalbleu drzim palce

champselysees
22. okt 2015

@chevalbleu tichučko gratulujem 😵

mozartka
22. okt 2015

@chevalbleu len tak dalej 🙂

champselysees
22. okt 2015

@cmudlo uf! tak to sú vedľajšie účinky! teda nezávidím . sliznicu mávaš zvyčajne aku vysokú ? zaujímavé, že ti tak narástla, lebo vraj clostil mǒže sposobiť nižšiu sliznicu. ale jeho dlhodobé užívanie. to asi tie chili papričky 😉

chevalbleu
22. okt 2015

@mozartka A ako vies, ze to mas stale z Pregnylu? Ako vyzera ciarka v porovnani so vcerajsou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre