• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. januára 2017 
@mikema si strasne pekna!!:heart_eyes: Neboj nic,je to tam!!ja som si ista..no len nech to aj dalsich 8 mesiacov vydrzi :wink: Inak my sme sa snazili 34 mesiacov..takze si ma vies predstavit ako sa tesim :wink: Mne ta zmrzka chyba!!!musim zajtra vybavit u mm :wink: Zelam krasny vecer!! P.S. ale je to tehotenstvo namahave,co??:joy::joy::joy:
17. máj 2016 o 19:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mikema dobre ranko, tak ako? ja uz mozem povedat, ze to pregnyl nie je, palicka zosilnela :wink:
18. máj 2016 o 07:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska gratulujem :slight_smile: kedy ides na krv?
18. máj 2016 o 07:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1veverica dakujem, ale este sa bojim testit, dnes je to len 6DPT..na krv 26.5...to bude nekonecny tyzden :grinning:
18. máj 2016 o 07:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2016 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meli8412 dakujem :slight_smile: ano, na krv idem 26.5.
18. máj 2016 o 07:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska pockaj do tej kvi, ono sa hovori ze pregnyl drzi az 10dni, verim, ze tebe bude HCG iba rast :slight_smile:
18. máj 2016 o 07:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1veverica ja som dnes uz 13. den po pregnyle, minule som ho mala v tele 7 dni.. takze ja som si ista, ze to pregnyl uz nie je..a ciarka by takisto nesilnela :wink: ale samozrejme viem ako to chodi, este nic nie je iste.. ale som na dobrej ceste :slight_smile:
18. máj 2016 o 07:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hranoska urcite si na dobrej ceste, a mas aj velmi pozitivny pristup, to je velmi velmi dobre, tak uz len fakt vydrzat do tej krvi, a to nejdes potom nejako neskoro na to vysetrenie? Ja som mala prvy odber uz 9den po vklade
18. máj 2016 o 07:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1veverica vies co, kazali 14 dni po vklade..v Brne to asi maju takto..ved nevadi, je to uz LEN tyzden :grinning:
18. máj 2016 o 08:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska no to vychadza, ja som bola na prvy 9den, a kontrolny 14den, cize oni uz rovno robia ten, tak uz len vydrz, to bude urcite uz len stupat :slight_smile:
18. máj 2016 o 08:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ja som sie nie istá. Posielam foto... Bohužiaľ som o 6 ráno bola ešte aj cikat tak to nie je moc z celej noci ale je tam čiarka a voľným okom sa mi zdá silnejšia.čo myslíš?
18. máj 2016 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mikema ale jasne, ze je silnejsia!!! o tom ani nepochybuj :wink: krasne ju vidiet!!! ja mam mozno este trosku slabsiu, ale zase aj inu znacku testov...ty mas kedy krv??? boze, ja sa z nas tak tesim!!! :zipper_mouth:
18. máj 2016 o 09:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikema Jednoznacne silnie. Drzim palce.
18. máj 2016 o 09:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska ja som práve v šoku a neviem ci sa tešiť či čo. Teraz je rozdiel ešte silnejší a uz vidím že silnie. Ja mam budúci týždeň tam zavolať či je test pozitívny. A dostanem termín.
18. máj 2016 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Myslím že tu ten rozdiel pekne vidieť.
@hranoska mojaaaaa to je naozaj super ak nám to obom vyslo
@meli8412 ďakujem :slight_smile:
18. máj 2016 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mikema tak tu je to uplne jasne!!! :hearts:
18. máj 2016 o 10:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mikema ja si tiez myslim ze je to lepsie a viac vidiet, drzim prsteky :slight_smile:
18. máj 2016 o 10:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1veverica
@hranoska Tak po zaschnutie je ten test 2x taky silny ako vcerajsi a nazivo su tam fakt kolajnice :grinning: Ja fakt tomu zacinam verit!!!
@hranoska Moja tak asi to fakt spolu budeme tahat este 9 mesiacov :grinning:
18. máj 2016 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mikema ja som sa prave vytocila, gynekolog ma na krv nezoberie skor ako 31.5., lebo ze mam este hormony v tele a je to zbytocne!! tak fasa!!
18. máj 2016 o 10:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikema ta ciarka je krasne vidiet , tesim sa s vami :slight_smile:. drzim obom @hranoska päste :slight_smile: ... ja som 11 den po ET ale chcem testovat az ked budem s priatelom . teraz som u rodicov a navyse som 6ty den po poslednej inejkcie Pregnylu tak sa aj bojim ci to nebude skreslene. ale vase testovanie prezivam s vami a tesim sa s vami :slight_smile:
18. máj 2016 o 10:47  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska nevadi, do 31.5 ti to ubehne raz dva a ked testik ukazuje 2 // tak aspon mozes byt dovtedy kludnejsia :slight_smile:
18. máj 2016 o 10:49  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mikema podla mna to bude uz len silniet, takze super, tesim sa s tebou :slight_smile:
18. máj 2016 o 10:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska No ja som citala ze z krvi vedia povedat, ci je to umele hcg alebo ozajstne... Divne. Ale ja tam tiez isto nepojdem skor ako koncom Maja... Kazal mi testovat s 25-testom az buducu stredu a potom volat, ja ale budem testovat do pondelka a v pondelok mu volam.
@boba245 Dakujeme, ano 6 dni po pregnyle to je urcite velmi neiste. Ja som dnes 14 den po pregnyle a keby test nebol silnejsi, tak neverim.
18. máj 2016 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1veverica DAKUJEEEEM :grinning:
18. máj 2016 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boba245 ved viem, len dobre vsetky vieme ake je to cakanie na nervy :wink: ale tak co mi ine zostava :wink: verim, ze sa dovtedy nic zle neudeje a netesila som sa zbytocne...a tebe tiez drzim palce!!! dufam, ze budes mat potom pre nas dobre spravy :wink:
18. máj 2016 o 10:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska Ked tak sa skus objednat o par dni k tvojej gyn., ta ti podla mna bez problemov zoberie krv.
18. máj 2016 o 10:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska Zbytocne sa tesit neda, lebo tu radost teraz nam uz nik nevezme, tak si to proste uzivajme, aj ked mame strach. To je normalne. Ja sa aj kychnut bojim :grinning: A to som do vcera este lietala, ako keby nic. Kdeze klludny rezim, na to som ja nemala ani nervy ani cas. Cakanie je fakt na nervy, ale tak caka nas cakanie na babo, tak musime trenovat, lebo to trva tiez vecne... :grinning:
18. máj 2016 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@meli8412 ved prave moj gynekolog ma nechce zobrat skor...jeho sestricka ma vzdy blbe reci, ze v CAR zhrabnu peniaze, ale ostatnu robotu nechaju na nich :grinning: aj ked som bola na sono pred OPU, tak mala blbe reci, tak som si radsej zaplatila za utz u iného gyn..ja mam pocit, ze ju stve, ze nema ziadnu proviziu, lebo oni mi dali minuly rok listok do MT..neviem co je na tom take tazke zobrat krv..
18. máj 2016 o 10:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska dakujem :slight_smile: ....my testujeme v nedelu takze dam isto vediet ;)
18. máj 2016 o 10:59  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok