• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

30. novembra 2016 
@lucia2505 dakujem za povzbudenie no uvidime ako to dopadne....pred dvomi mesiacmi som si to odkrvacala, potom sa to este chvilu drzalo a j tak to vzdalo...
9. aug o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denidi @alison758 dievcata ake mate pocity?? Ja dnes vooooobec nic. Este vcera trosku popichavalo v brusku, zaspala som este vecer pri telke, ale dnes nic. Len mam z tych liekov brucho nafucane.
@denidi mas novy testik??
9. aug o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose ja mam bolesti ako na ms obcas .inac tiez nic.zo zaciatku ma bolela hlava no to preslo
9. aug o 12:25  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (21. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alison758 no som fakt zvedava... strasne pomaly sa to vlecie :rolling_eyes:
kedy planujes testovat?
9. aug o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose ani mi nehovor..mne dnes v praci uplne slimacim tempom
9. aug o 13:03  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (21. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose to este nic neznamena ze necitis kazdy den nieco..tiez som mala dni ked nic a potom to zase prislo :slight_smile:
9. aug o 13:16  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (30. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ssegra :grinning: ja viem, len som nedockava a ziadna zmena, a tak neviem co mam cakat, preco to tak dlho musi trvat?? :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. aug o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alison758 podobne, len cas tlacim ocami
9. aug o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose no teraz sa ho zas snazim zastavit :D nestiham :D ale kaslem na to no stress :joy::joy:
9. aug o 13:52  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (21. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alison758 a uz planujes kedy testovat? ja asi zo svojich 10 dni po uz prechadzam na vikend, co budem 7-8 dni po :grinning: no este uvidim, mozno si to este v poslednej chvili rozmyslim :grinning:
9. aug o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose strasne sa bojim...vcera som testovala a cosi som tam videla..len dufam ze to tam fakt bolo :D takze opat testujem zajtra rano to bude 7dpt 5 dnovej blasticky
9. aug o 13:55  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (21. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@blackrose po potvrdeni krvi to cakanie je tiez nekonecne :grinning: stale na nieco cakam a stale mam pocit ze sa nic nedeje :grinning:
9. aug o 14:47  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (30. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ssegra tak to si este pamatam :grinning: :grinning:
9. aug o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alison758 no tak budem na teba silno mysliet, ak sa tam nieco crtalo, tak by to mohlo byt :wink: drzim silno palce :dizzy_face: rano daj hned vediet
9. aug o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@blackrose takze pichanie pokracuje aj dnes. A teraz uplne silno. Snad to su len dobre spravy a nie tie blbe hormony.
9. aug o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alison758 sprava vyssie mala byt pre teba :grinning: :grinning:
9. aug o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose ja mam tiez bolesti :D pichanie,krce,krize bolia...a samozrrjme ze som nevydrzala do rana :D a uz som testla.// ciarky pritomne.drz palce nech silneju :fist::fist::fist::fist::fist::fist::fist::fist::fist:
9. aug o 18:53  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (21. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@1veverica no tak to som zvedava aj ja,ako to pojde zvladnut a vlastne uvidim,co aako bude...dnes som bola celkom dlho v praci,ale aj mi to dobre padlo vypadnut z domu :slight_smile: prave som si uvarila tie vlocky v mlieku,lebo uz tri dni som nebola...ach jaaj
inac nohy ma bolia teda festne,ale uz ich mam vylozene :slight_smile:
9. aug o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose ja trosku citim podbrusko,ale zda sa mi,ze menej,ako vcera,len som asi nemala tolko casu sa sledovat,lebo som dnes bola v praci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
rano som urobila test a zdal sa mi taky isty,ako vcera,tak som bola nestastna a teraz som zasa skusila a zda sa,ze je silnejsi,nuz nic neostava baby moje vsetkym nam,len cakat :rolling_eyes:
9. aug o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alison758 jeeej moja supeeer,drzim silno prstiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@blackrose verim,ze tie bolesti prinesu tiez dve //
9. aug o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denidi presne tak treba cakat.kedy ides na krv?
9. aug o 20:10  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (21. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alison758 waaaaaw, supeeeeer, gratulujem a velmi sa tesim :grinning: :slight_smile: drzim palce
@denidi tieto nervicky su hrozne. A zalezi aj od testu, zajtra bude isto o kuspk zase silnejsia!
Ja mam z vas velku radost a verim, ze sa k vam coskoro pridam!
9. aug o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alison758 15.8 mam ist na krv a ty?
9. aug o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denidi ja by som mala ist az 17 ale budem musiet skor lebo v pondelok mi dojdu lieky :D
9. aug o 21:13  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (21. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alison758 ja tiez planujem ist o 2 dni skor kvoli liekom :wink: takze 18. sa chystam
9. aug o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose a testovat ides kedy?uz si pisala?viem ze si este kratko po vklade :D no ja som si nechcela dat viac liekov v cr predpisat a tiesit stale refundacie ..
9. aug o 22:18  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (21. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alison758 no skoro som testla uz dnes, ale je to veeeeeelmi skoro, som len 4 den po :sweat_smile: ste ma tak navnadili, ze neviem vydrzat a to som chcela testovat 10. den :grinning: :grinning: budem rada, ked vydrzim do vikendu :grinning:

@alison758 @denidi a dnes ako testiky? :slight_smile:
10. aug o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alison758 @denidi Dnes rano som bola 4x po sebe na wc-ku. Vy nechodite casto na wc??? :confused:
10. aug o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@blackrose zdá sa mi,ze testik dnes zosilnel,tak dúfam,ze to tak pôjde aj ďalej:innocent:
Áno chodím často cikat,problem mám ale s tou veľkou potrebou:dizzy_face:
10. aug o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denidi jeeeeej, super :slight_smile: on silne pomalicky, uvidis, ze kym pojdes na krv, tak bude krasny silny! :dizzy_face: A testik nemas odfoteny? Ze by si sa pochvalila??
Juj, ja sa neviem dockat uz toho svojho testu, som taka namotana, ze dufam, ze nezazijem sklamanie :confounded:
10. aug o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok