Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

blackrose
12. aug 2016

@macicka52 @denidi @ajussik @alison758
Dakujem vam krasne :-* snad to je len taky chvilkovy pocit. A viem, ze mnohe priznaky nemaju... ved ani ja som nemala, ked som bola tehu - okrem unavy. 😉 ale aj to pichanie v brusku preslo, ale to len ten pomaly ubiehajuci cas robi tu debku. Musim sa zabavit nejako 😀

alison758
12. aug 2016

@denidi ano je to tak a aj ja som to vitala 😂

blackrose
13. aug 2016

@alison758 @denidi test biely ☹

denidi
13. aug 2016

@blackrose och😞 moja ...koľko si dpt?

denidi
13. aug 2016

@blackrose moja ale veď dnes si estelen 7 dpt,nie? Este môže byť fakt dosť skoro,este máš čas,aby sa ukazala,ver tomu😘

nunu81
13. aug 2016

@blackrose Ahojte,neprispievam často,sem tam Vás čítam.Nevešaj hlavu,ja som mala 10 den test biely ako sneh a 12 den bola čiarka😉.

alison758
13. aug 2016

@blackrose este stale to nemusi nic znamenat.drzim palceky aby sa este objavila 😚

lily311
13. aug 2016

No dievčatá, keď sa serie tak sa serie, tehu a chorá, dnes ráno som vstala bolesť hlavy, hrdla, dala som si paralen, teplota naštastie max. 37, zatiaľ. Úplne, že super....Po tých stresoch čo som mala cez týždeň sa ani nečudujem, že som ochorela, bože snáď to tá moja bublinka zvládne...

lily311
13. aug 2016

@blackrose Je mi ľúto, ešte nestrácaj nádej, skús o pár dni znova

denidi
13. aug 2016

@lily311 skore uzdravenie prajem a hlavne,aby ste to všetko s bublinkou zvládli😘😘😘

evelka81
13. aug 2016

@lily311 ahoj a ku komu chodis do Iskaru? Si tam spokojna?

blackrose
13. aug 2016

@denidi @alison758 @nunu81 dakujem dievcata, ale neviem, co viem, tak 7 dpt uz je duch. Jasne, cest vynimka, ale ja ta vynimka nebyvam... :-\ ale hlavu nevesiam (zatial) este malu nadej mam. Len ma mrzi, ze to bolo posledne z 2 embryjok a neviem ci este pojdem do dalsieho IVF. ☹

blackrose
13. aug 2016

@lily311 hlavne oddychuj, nestresuj sa uz a nech ta doma drahy obskakuje 🙂

blackrose
13. aug 2016

@lily311 dakujem, snazim sa 🙂

denidi
15. aug 2016

@alison758 ahoj,silniete? Na krv ides kedy?

blackrose
15. aug 2016

@denidi ahoj, ty si bola dnes na krv, vsak?? Ako si dopadl? 😉

denidi
15. aug 2016

@blackrose áno dnes,ale cakam na výsledky až do zajtra,neviem prečo to môj dr má takto,aaach ďalší den...mám známu,co robí v labaku,tak som jej volala,sice robí na inom oddelení a HCG sa robí na biochemik,tak tam bola,ale moje výsledky budú až okolo 15 tej,a to onavuz nebude v labaku...tak už do zajtra vydržím
A ty ako sa máš? Testik si skusala?

alison758
15. aug 2016

@denidi uz mam vysledky dnes 12 den po et hcg 510

denidi
15. aug 2016

@alison758 kraasa😘😘😘
Aj mne nakoniec ta známa zistila, hodnota HCG 1028 na 14 dpt💙💚💛

alison758
15. aug 2016

@denidi ooo nadhera.👏👏👏 drzme si palce

denidi
15. aug 2016

@alison758 drziiime silnooo😘😘😘

maximiliana
15. aug 2016

@denidi @alison758 gratulujem 😊

denidi
15. aug 2016

@maximiliana dakujem krásne😊

alison758
15. aug 2016

@denidi
@maximiliana dakujem 😘

maximiliana
15. aug 2016

Dievcata tesim sa s vami...ja som si povedala ze asi je to lepsie tak ako to je...

1veverica
16. aug 2016

@alison758 gratulujem 🙂

blackrose
16. aug 2016

@alison758 @denidi tak oficialna gratulacia 😀 😵 prajem vam, nech sa tam krasne drzia dalsich 8 mesiacov 😵 😵 😵 uzivajte si tehu, pre mna to bolo najkrajsie obdobie v zivote 🙂
ja som skusila este test vcera, ale biely... uz som ani nedufala, ani neverila ale tak pre istotu som urobila. Uz som si poplakala a je dobre. Som vdacna za dcerku a do dalsieho IVF sa (zatial) nechystam (nikdy nehovor nikdy). Mam to najuzasnejsie dieta ake som si mohla zelat... asi mi neboli sudene dve.

denidi
16. aug 2016

@blackrose moja pekne ďakujem😘
Mrzí ma,ze máš testik biely,ale ako píšeš,dcerka je tvoje šťastie a mozno sa ani nenazdas a pribudne ďaľšie dieťatko💗 veru tak nikdy,nehovor nikdy a možno to ani nebude trvať dlho😉

alison758
16. aug 2016

@blackrose aj ja dakujem 💙💙💙.mozno este nebastal cas na surodenca 😉

maximiliana
16. aug 2016

@blackrose ja mam sice este dve zamrazene ale nemyslim ze ich v dohladnej dobe pouzijem...muselo by sa vela veci zmenit...takze si idem uzivat krpateho lebo rastie tak rychlo ze o chvilu mi ho preberie nejaka pubertacka a ona bude jeho bohyna 😂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre