Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lyndus
19. jún 2009

afrika, ja som brala Estrofem 3x1 za den az do potvrdenia akcie rdiecka u drobceka, takze je to ok 😉

afrika
19. jún 2009

lyndus dočítala som sa, že Estrofem môže znižovať BT. nevieš niečo o tom? ja mám stále 36,8. to je asi málo, že?

tija28
19. jún 2009

ahojte............................som uz celu vecnost na konikovi, no ale az teraz som si veru vsimla tuto temicku, ze cakanie po transfere 😉 .........takze sa pripajam, i ked ja viem, aky vysledok ma bude v utorok cakat 🙂 ja som dnes 10-ty den po ET-e, ale uz tri dni mam kramy, takze viem, ze to ani tentoraz nevyslo...............ale nevzdavam sa, a verim, ze do tretice sa mi to uz konecne podari 🙂 🙂 🙂

takze vsetkym cakatelkam na vysledok zelam pevne nervy, vela trpezlivosti a hlavne krasne vysoke HCG 🙂 🙂 🙂 a tehulkam vela vela zdravicka, aby sa drobec spravne vyvijal 😉 ..........no a tym menej stastnym - vela energie bojovat este dalej a nevzdavat sa 😉

dr.janinka
19. jún 2009

Ahojte, ja som mala ET 11.6. krasne 2 4-bunkove embryjka a dneska som sa testla to som 9. den po transfere, javsak vysiel negativne, je nejaka sanca, ze by to este mohlo byt pozitivne? Ake mate skusenosti s testami? Ja som ho pouzila prvy- krat v zivote. Ste tu nejaka, ktora mala test negativny a nakoniec bola tehu?

kiara15
19. jún 2009

tijuska ahoj ty si o tomto nevedela ja sa sem tam sem pripojim 🙂

dr.janinka uz tu bola jedna babenka ktorej nevychadzal test a bola tehu tak sa este nevzdavaj 🙂 najlepsia je krv 😉

jaruska74
19. jún 2009

ano je sanca, aj ja som tak boal ze mi vysiel test negativny a potom krv pozitivna........drzim palce

este som sa chcela opytat ake lieky ste brali po transfere? aj utrogestan?

matelko1
20. jún 2009

ahojte.
jaruska ano aj utrogestan sa berie po transfere,alebo crinone,to je gel do posvy.

tinkywinky
20. jún 2009

ahojte kocky,chcela by som sa opytat,po ET ste si brali PN,alebo volno,alebo pokracujete v praci?

matelko1
20. jún 2009

tinkywinky ja som mala 2 dni volna,a potom som sla do prace.aspon som nemyslela na somariny.

dr.janinka
20. jún 2009

Ja mam iba utrogestan 3x2 do posvy a je dobre si vziat pokoj aspon 2-3 dni

bittka13
20. jún 2009

ahoj kocky vidim, ze mame novych clenov nasho klubu 😀 vitajte 😀 !

jaruska74
20. jún 2009

ano ja som mala KET vcera 🙂 a kedze ma po kete caka vikend tak si volno neberiem a v pondelok pojdem do prace 🙂

tinkywinky
20. jún 2009

to je fakt,v praci ten cas ubehne rychlejsie a tolko sa neumara myslienkami 🙂 Tiez beriem utrogestan a da sa s tym fungovat 🙂

tinkywinky
20. jún 2009

vdaka bittka,prihlasila som sa v den ked ti prisli dobre spravy 🙂 dodatocne gratulujem a drzim palce do uspesneho finale 🙂

miska212
20. jún 2009

Ahojte dievcata,
uz dlhsie si vas tu citam a konecne som sa rozhodla pridat sa k vam. U mna transfer prebehol v pondelok...mam u seba jedneho mrnusa, tak dufam, ze vydrzi 😉
ozaj, tie co ste tehulky, ako ste sa citili po transfere? bolelo vas nieco? mna obcas pichne (asi) vo vajecnikoch - viac na lavej strane, dost ma naduva... dufam, ze su to dobre znamenia... keby ma nic nebolelo, tak by som asi zacala rozmyslat, ze to nevyjde... 😔
Prajem vam vsetkym pekny, aj ked uprsany vikend!

bittka13
20. jún 2009

miska - mna bolelo vsetko este od OPU, potom asi 3 dni po ET sa mi to zacalo trochu zlepsovat ale stale som mala presne take pocity ake opisujes 😒 , nie je to nic moc .... ale ako si si iste precitala vyslo to !!! takze oplatilo sa, len pekne vydrz a aj keby si v termine planovanej mrch a pred nou dostala klasicke mrchovske bolesti 😝 😝 nemusi to vzdy znamenat ze mrcha aj pride 😉 . takze drzim palce cakaju ta dlhe dni do odberu.... viem o com hovorim 😀

bittka13
20. jún 2009

tinkywinky - takze dufam, ze ma budes nasledovat aj v tom pozitivnom vysledku 😀 😉

loginka
20. jún 2009

caute cakatelky!
aj ja vam prajem , nech to rychlo ubehne a dockate sa pozitivneho vysledku!!!

miska212
20. jún 2009

bittka13 tak dufam, ze ked sa rovnako citim, tak budem mat aj rovnaky vysledok, ako ty 😀 zacinam byt cim dalej tym viac nervoznejsia z vysledku... mozno to nevydrzim a okolo 10 dna sa testnem 😔

vsetkym, ktore ste tehu, drzim palce, nech to dotiahnete do stastneho konca a cakatelkam zelam \\ 😅

kellynka7
20. jún 2009

Caute baby tak uz je stvrty den po ET a niekedy citim ako by mala prist mrcha hlavne vecer a rano. Niekedy mam z toho obavy.

loginka
21. jún 2009

kelly, ja som citila to iste a bolo to dobre 🙂

bittka13
21. jún 2009

kellynka - ziaden stres ako hovori loginka mala som tie iste pocity 😀

loginka - a ty ako moja ? uz ti byva rano zle ??? mna bolia akurat prsia, brucho ma prestalo uplne, som normalne v pohode... akurat uz mi prave dnes bolo rano trosku zle.... 😝 😉

loginka
21. jún 2009

ahoj bittka 🙂 mne bolo predvcerom podvecer, ked som cestovala
ale teraz mi je dobre, len trosku hlava a citim akoby nizky tlak
mna bolia rano prsia 🙂 a su podstatne vacsie 🙂
no zatial sa celkom tesim z takych priznakov 🙂

bittka13
21. jún 2009

loginka - no ano, to su tie prijemne priznaky... 😀

afrika
21. jún 2009

ahojte, nemala ste niektorá po estrofeme bolesti brucha? beriem ich2xdenne a asi to je z toho. dnes som volala do heliosu a povedali mi, nech beriem iba raz denne. ďakujem za radu. ja som po IUI

dr.janinka
21. jún 2009

baby, ktory test je najnajnajlepsi?

lienka2
21. jún 2009

janinka, ja odporucam mamatest 🙂

jaruska74
21. jún 2009

ja odporucam vydrzat na krv, aj lekar mi povedal ze to skoda korun.......

kellynka7
21. jún 2009

loginka, bittka mne z toho cakania vazne sibe. Pomoooooooooooooooooooooooooc 😀

kellynka7
21. jún 2009

na kolkaty den po transfere ste si robili testik?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre