• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

23. marca 2017 
afrika, ja som brala Estrofem 3x1 za den az do potvrdenia akcie rdiecka u drobceka, takze je to ok :wink:
19. jún 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus dočítala som sa, že Estrofem môže znižovať BT. nevieš niečo o tom? ja mám stále 36,8. to je asi málo, že?
19. jún 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte............................som uz celu vecnost na konikovi, no ale az teraz som si veru vsimla tuto temicku, ze cakanie po transfere :wink: .........takze sa pripajam, i ked ja viem, aky vysledok ma bude v utorok cakat :slight_smile: ja som dnes 10-ty den po ET-e, ale uz tri dni mam kramy, takze viem, ze to ani tentoraz nevyslo...............ale nevzdavam sa, a verim, ze do tretice sa mi to uz konecne podari :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

takze vsetkym cakatelkam na vysledok zelam pevne nervy, vela trpezlivosti a hlavne krasne vysoke HCG :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a tehulkam vela vela zdravicka, aby sa drobec spravne vyvijal :wink: ..........no a tym menej stastnym - vela energie bojovat este dalej a nevzdavat sa :wink:
19. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som mala ET 11.6. krasne 2 4-bunkove embryjka a dneska som sa testla to som 9. den po transfere, javsak vysiel negativne, je nejaka sanca, ze by to este mohlo byt pozitivne? Ake mate skusenosti s testami? Ja som ho pouzila prvy- krat v zivote. Ste tu nejaka, ktora mala test negativny a nakoniec bola tehu?
19. jún 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijuska ahoj ty si o tomto nevedela ja sa sem tam sem pripojim :slight_smile:

dr.janinka uz tu bola jedna babenka ktorej nevychadzal test a bola tehu tak sa este nevzdavaj :slight_smile: najlepsia je krv :wink:
19. jún 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je sanca, aj ja som tak boal ze mi vysiel test negativny a potom krv pozitivna........drzim palce

este som sa chcela opytat ake lieky ste brali po transfere? aj utrogestan?
19. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
jaruska ano aj utrogestan sa berie po transfere,alebo crinone,to je gel do posvy.
20. jún 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,chcela by som sa opytat,po ET ste si brali PN,alebo volno,alebo pokracujete v praci?
20. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinkywinky ja som mala 2 dni volna,a potom som sla do prace.aspon som nemyslela na somariny.
20. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam iba utrogestan 3x2 do posvy a je dobre si vziat pokoj aspon 2-3 dni
20. jún 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky vidim, ze mame novych clenov nasho klubu :grinning: vitajte :grinning: !
20. jún 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja som mala KET vcera :slight_smile: a kedze ma po kete caka vikend tak si volno neberiem a v pondelok pojdem do prace :slight_smile:
20. jún 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt,v praci ten cas ubehne rychlejsie a tolko sa neumara myslienkami :slight_smile: Tiez beriem utrogestan a da sa s tym fungovat :slight_smile:
20. jún 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka bittka,prihlasila som sa v den ked ti prisli dobre spravy :slight_smile: dodatocne gratulujem a drzim palce do uspesneho finale :slight_smile:
20. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,
uz dlhsie si vas tu citam a konecne som sa rozhodla pridat sa k vam. U mna transfer prebehol v pondelok...mam u seba jedneho mrnusa, tak dufam, ze vydrzi :wink:
ozaj, tie co ste tehulky, ako ste sa citili po transfere? bolelo vas nieco? mna obcas pichne (asi) vo vajecnikoch - viac na lavej strane, dost ma naduva... dufam, ze su to dobre znamenia... keby ma nic nebolelo, tak by som asi zacala rozmyslat, ze to nevyjde... :pensive:
Prajem vam vsetkym pekny, aj ked uprsany vikend!
20. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska - mna bolelo vsetko este od OPU, potom asi 3 dni po ET sa mi to zacalo trochu zlepsovat ale stale som mala presne take pocity ake opisujes :unamused: , nie je to nic moc .... ale ako si si iste precitala vyslo to !!! takze oplatilo sa, len pekne vydrz a aj keby si v termine planovanej mrch a pred nou dostala klasicke mrchovske bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemusi to vzdy znamenat ze mrcha aj pride :wink: . takze drzim palce cakaju ta dlhe dni do odberu.... viem o com hovorim :grinning:
20. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinkywinky - takze dufam, ze ma budes nasledovat aj v tom pozitivnom vysledku :grinning: :wink:
20. jún 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute cakatelky!
aj ja vam prajem , nech to rychlo ubehne a dockate sa pozitivneho vysledku!!!
20. jún 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bittka13 tak dufam, ze ked sa rovnako citim, tak budem mat aj rovnaky vysledok, ako ty :grinning: zacinam byt cim dalej tym viac nervoznejsia z vysledku... mozno to nevydrzim a okolo 10 dna sa testnem :pensive:

vsetkym, ktore ste tehu, drzim palce, nech to dotiahnete do stastneho konca a cakatelkam zelam \\ :sweat_smile:
20. jún 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby tak uz je stvrty den po ET a niekedy citim ako by mala prist mrcha hlavne vecer a rano. Niekedy mam z toho obavy.
20. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kelly, ja som citila to iste a bolo to dobre :slight_smile:
21. jún 2009 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kellynka - ziaden stres ako hovori loginka mala som tie iste pocity :grinning:

loginka - a ty ako moja ? uz ti byva rano zle ??? mna bolia akurat prsia, brucho ma prestalo uplne, som normalne v pohode... akurat uz mi prave dnes bolo rano trosku zle.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
21. jún 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bittka :slight_smile: mne bolo predvcerom podvecer, ked som cestovala
ale teraz mi je dobre, len trosku hlava a citim akoby nizky tlak
mna bolia rano prsia :slight_smile: a su podstatne vacsie :slight_smile:
no zatial sa celkom tesim z takych priznakov :slight_smile:
21. jún 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka - no ano, to su tie prijemne priznaky... :grinning:
21. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemala ste niektorá po estrofeme bolesti brucha? beriem ich2xdenne a asi to je z toho. dnes som volala do heliosu a povedali mi, nech beriem iba raz denne. ďakujem za radu. ja som po IUI
21. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ktory test je najnajnajlepsi?
21. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janinka, ja odporucam mamatest :slight_smile:
21. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja odporucam vydrzat na krv, aj lekar mi povedal ze to skoda korun.......
21. jún 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka, bittka mne z toho cakania vazne sibe. Pomoooooooooooooooooooooooooc :grinning:
21. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kolkaty den po transfere ste si robili testik?
21. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok