• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

30. novembra 2016 
@supoliatko13 ja ti velmi drzim palce, verim ze sa budete obaja s manzelom iba tesit:wink:
29. nov o 14:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lucifer06 aj u nas to tak bolo, sme plakali obaja s manzelom
29. nov o 14:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@1veverica myslíš že to je veľmi malá hodnota??? Premyslam že sa zajtra aj orestujem :rolling_eyes:
29. nov o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@1veverica zabudla som napísať 147 to bolo na 12 deň
29. nov o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@supoliatko13 Ja som mala na 14ty den 410 a podla mna na 12ty den je to ok.
29. nov o 17:19  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meli8412 v pondelok idem na opakovacku, leze ja od 9 dňa krvacam až doteraz :cry:
29. nov o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@supoliatko13 Veľa oddychuj a hlavne nič nerob, len kľud. Drzim silno palce.
29. nov o 17:43  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, k otázke čo mi pomáha na to nemyslieť- v prvom rade práca, tam si na to ani nespomeniem a snažím sa nastaviť si hlavu na to, aby to nebolo veľké sklamanie. Napríklad mám plán, ak to nevyjde. Nahlásim sa konečne na kurz Pole Dance a vo februári pôjdem do Kambodže :slight_smile: A ešte mi pomáha modlitba. Nič patetické, snaha nastaviť myseľ na to, aby som dokázala prijať, čo príde. Ale aj tak počítam dni a veľmi dúfam, že sa v piatok dozviem dobrú správu. Tiež mám kŕče v podbrušku, akoby som išla dostať menštruáciu.
29. nov o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meli8412 ďakujem moc
29. nov o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katkatop veru snazit sa nemysliet..ale to sa neda...ja som 7 den po vklade a tiez mam pocit ze uz uz dojde menstruacia. Moj cyklus by mal dojst 1.12. Ziadne zarucene priznaky nemam. Ale zato tlaky v bruchu ako pred cyklom. :slight_frown:odber az 6.12...no co nam ine ostava..len cakat
29. nov o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dagaz sme natom rovnako :slight_smile: ja som mala vklad 21.11.a na krv idem 6.12.mala by som 5.12 ale neda sa mi :frowning2: a mrcha by mala prísť 1.12.ale verim ze nepríde!!!!aj ked príznaky nanu mam :slight_smile: vkladali sme dve 100% blasty po 5dnovej predĺženej!!!drzim ti palceky!!!!:fist::fist::fist::four_leaf_clover::fist::fist::four_leaf_clover::four_leaf_clover:
29. nov o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sonulienka13 ja 22.11 vklad. Mrcha tiez 1.12. Mne vkladali jednu po 5 dnovej predlzenej. Vsetko nasvedcuje tomu ze mrcha pride aj ked v kutiku dusicky dufam ze nie. Drzim palce :fist::fist::fist:
29. nov o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
držím vám palce, nemyslieť na to sa samozrejme nedá. My sme to s mužom nikomu nepovedali, čo je tiež fajn keď to neprežíva celá rodina, stačí keď máme nervy my.
29. nov o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katkatop ani u nas nikto nic nevie. Len ja a muz. Tak je to lepsie.
29. nov o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby aj vas po ET pichalo v maternici?nieje to ze bolest na ms ale akoby pichanie ihlami.Od rana to citim,nie stale ale sem-tam hlavne ked stojim
30. nov o 08:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jania023 milacik ja to mam stale!!!! Ale nie ihlami ale nožmi!!!:slight_smile:
30. nov o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sonulienka13 ja som len 2den po ET tsk u mna zatial len ihlami:grin: Iba kava strana asi maternice mozno vajecnik tazko povedat co tam je:stuck_out_tongue_winking_eye:
30. nov o 08:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@supoliatko13 myslim ze nie, podla mna hodnota je dobra, ono pri dievcatkach je hodnota trosku nizsia, skus pockat a testovat na 14den, to uz je take istejsie, drzim palce, ale zda sa to byt dobre
30. nov o 09:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@1veverica už som sa rano, je tam síce taký malý duch ale počkám si až na krv aby som sa potom veľmi nesklamala .... ale moc ďakujem
30. nov o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok