Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

janula12345
22. dec 2016

@janduska podla mna okolo 100. Ale je o tom bela clankov. Napr teraz som nasla jeden kde su aj hodnoty po ET a dokonca rozdelene podla pk.
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

maca098
23. dec 2016

@1veverica už netreba mame už pokladik v brušku

cinkasmailing
25. dec 2016

@jania023 to ma mrzi.... Ale nevadi. Skusaj dalej. Ja mam teraz treti transfer... A druhe sklamanie bolo hrozne.. Treba sa obrnit a radsej iz teraz nic neocakavam treti krat a tesim sa ked sa to rozluskne. Ci uz negat alebo pozit. Mam pripravene plany na obe varianty 😉

cinkasmailing
25. dec 2016

@turzovka no to.moze znamenat čokoľvek. Ja som prvy krat zacala spinit uz asi na 4 den od KET..... A druhy krat mi nic nebolo. Este aj ked mi krv brali som nic nemala.. Krv negatívna...
Nechapala som..
MS dosla na 40 ty deň az... Tak ja neviem
Ani tak ani tak.. Ale hadam nam to vsetkym raz vyjde. Mate este aj zamrazene? 😊

1veverica
27. dec 2016

@maca098 tak to je super, gratulujem, drzim prsteky nech je vsetko tak ako ma byt. Tak to boli krasne vianoce, vsak?

1veverica
27. dec 2016

@janduska to je fakt rozne, ja som mala 96, sa netreba velmi na tabulky spoliehat, pri babach vraj pomalsie rastie hcg

turzovka
27. dec 2016

@cinkasmailing mame este zmrazene tusim 3⛄️⛄️⛄️
my uz mame nastastie jednu 2,5 rocnu bambulu z nich doma, tak sa to predsa trochu lahsie preziva.

maca098
27. dec 2016

@1veverica dlho nevidrzali sme v nemocnici a krvacame

meli8412
27. dec 2016

@maca098 Este to nemusí znamenať potrat, možno máš hematom v maternici a može to dopadnuť ešte dobre. Silno držím palce, aby všetko dopadlo dobre.

1veverica
27. dec 2016

@maca098 och moja, tak to mi strasne, strasne luto😢

ereska
8. jan 2017

Ahojte kto sa chysta tento mesiac na transfer ???

566nz
8. jan 2017

Ja idem na KET. 😉

ereska
8. jan 2017

@566nz ahoj kolky si den cyklu ? Ja som 8 dc v utorok mam kontrolu vysku sliznice a ty ako si na tom?

566nz
8. jan 2017

@ereska ja som dnes len druhý deň cyklu, mám ísť tiez 10dc na meranie. Tak uvidím. To máš prvý et?

los_andreos
8. jan 2017

@ereska drzim ti palceky

ereska
8. jan 2017

@566nz nie je to moje tretie ivf . 1 ivf v martine 22 vajicok a ostalo nam 1 embryjko vklad aj ked som mala ohss neuspesne .2.ivf bratislava ferticentrum 16 vajicok 3 embryjka z toho et nebol a ket vlozene 2 emryjka neuspesne .vlozene jedno uspesne no potratila som a teraz 3 ivf 10 vajicok mame 3 embryjka et nebola cakame na ket.
@los_andreos dakujem krasne fiha uz 11tt parada blahozelam

ereska
8. jan 2017

@566nz a ty prve ivf??? Prvy vklad ci ??

566nz
8. jan 2017

@ereska ja má za sebou 1 ivf a jeden et, ale neúspešný . Máme 6 zmrazených embryjok a pred sebou 1 ket. Chodím do GF. Ak sa nám nepodarí z týchto 6 embryjok tak už na ďalšie ivf nepôjdem.😔

ereska
8. jan 2017

@566nz teraz to dame🙂 a mas aj nejake vysetrenia genetiku imonologiu hematologiu ?? To mate super 6 mrazacikov

566nz
8. jan 2017

@ereska áno mám všetky vyšetrenia za sebou, aj manžel a obaja ok. Manžel spermiogram výborný. Jedno máme prirodzene, takže neviem čo sa toto deje. Snáď sa podarí 🙂 silno držím palce

ereska
8. jan 2017

@566nz aj my vam ideme na to aj beries estrofem??

566nz
8. jan 2017

Hej estrofem 3x2tbl. My sme mali ivf v júli a odvtedy sme neboli v centre, dali sme si prestávku po toľkých liekoch a teraz vyskúšame ten vklad.

ereska
8. jan 2017

@566nz aj berues nieco na podporu ? Ja pijem alchimilku a aj inofolic som si kupila a po vklade je zevraj dobry bromelain a ananas ;)

566nz
8. jan 2017

@ereska hej beriem zelezo, kyselinu listovú, vitamín D. Pijem alchemilku. To všetko mám od hemtologa. Som sa aj v centre pýtala a nehovorili nič, že mám niečo brať. Tebe po vklade urobili sono a ukazali embryjko, že vložili.? Lebo mne v gf nie.

ereska
8. jan 2017

@566nz mne ho ukazali pred vkladom na obrazovke ake je krasne a potom vlozili a z vkladu mi dali fotku ;) tebe nedavali fotocku

566nz
8. jan 2017

@ereska Nie, každá z nás sa čudovala, no ale teraz si za tým budem stáť, že chcem vidieť a aj foto. Veď keď si tolko doplácame tak by to malo byť automaticky. Mne to celé také divné bolo. Keď pôjdem teraz do centra budem sa na to pýtať.

ereska
8. jan 2017

@566nz no jasnacka nech ti ho krasne odfotia ;) za tie peniaze co tam davame ci uz lieky a podobne

los_andreos
8. jan 2017

@ereska tfuj tfuj tfuj posielam tehu bacilky 🙂

ereska
8. jan 2017

@los_andreos jeej dakujeeem to sa vzdy zide este raz dakujeeem

los_andreos
8. jan 2017

@ereska ja to poznam, mala som 3 KET za sebou takze viem ako sa citis... toto tehu sa nam podarilo prirodzene po 5r ked som uz vsetko vzdala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre