Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

utte
19. feb 2017

@meli8412 a veru sa mi vidi, ze som uz toto pocula, ale nebola som si ista 😉... Budem to tak brat, asi to fakt telo lahsie prijme. Dakujem, dievcata, vsetky ste uzasne!!!! @zuzankovie @yenn @baby24

utte
19. feb 2017

@yennn Vdaka. A nad ziadnymi komplikaciami nepremyslat!!! Psychika robi velmi vela, ja som sa drzala pred opu, aby sa to nemuselo odkladat a stale som bola naladena, ze "budem zdrava a hotovo," len som sa tusim trosku "opustila."
Takze, drzim palce tiez (v akejkolvek faze sa nachadzate 😉).

baby24
19. feb 2017

@meli8412 bez PK a od 8. Dňa ti ukázal test dve ciarocky vauu aj si mala nejaké príznaky?? No mne vkladali v pondelok takže teraz v utorok by som mohla už skúsiť HM...?? Veľmi sa bojím že to nevyšlo... ☹

baby24
19. feb 2017

@utte drž sa mojenko 🙂

baby24
19. feb 2017

@zuzankovie myslela som pri ET predĺženú kultiváciu ci si mala... 🙂

zuzankovie
20. feb 2017

@baby24 jasne teraz mi doslo ze predlzena kult. Ano mala som vkladali mi 5 dnove embrio

meli8412
20. feb 2017

@baby24 Mala som duchov. Bola som úplne šialená 😀 , zohnala som si aj domáci test z krvi 🙂 To som mala obrovské šťastie, aj dr.mi neskoršie povedal, čuduje sa, že sa zadarilo.
Z 11 oocytov oplodnili 9, z tých 4 sa začali množiť, alebo ako to mám napísať, buňkovať, ale 3 boli pomalé a asni sa zamraziť nedali, takže iba 1 ostal. Našťastie to dopadlo dobre 🙂

baby24
20. feb 2017

@meli8412 coooze tak sa teším v stredu asi skúsim ho štvrtok krv ach boooode mne vkladali 2 embryjka snáď sa uchytili snáď si mala nejaké príznaky popichavanie prsia a tak...

utte
20. feb 2017

@baby24 dakujeeeeem!!! Pomaha to povzbudenie 😉

utte
20. feb 2017

@baby24 a velmi drzim palce!!!

meli8412
20. feb 2017

@baby24 Ani nie, skôr také tlaky podbruškom, akoby mala dojsť ms.

baby24
20. feb 2017

@meli8412 ja tlaky žiadne skôr popichavanie a bolesť prsníkov ale šak to je normálne asi veľmi mám strach... ☹

zuzankovie
20. feb 2017

Ja som nemohla spat co ma zacali bolietprsia a nejaky 10 den aj podbrusko. Ale svagrina je gyn. sestra a tiez hovorila ze to este nemozem citit ale mna holelo brucho dva tyzdne a na posteli som sa nemohla otocit co ma boleli prsia a tiez je pravda ze kazda sme ina. Hlavne netreba stale na to mysliet aj ked je to to najdolezitejsie co teraz riesit. Trosku vyvetrat hlavu vonku a riesit ine "starosti". Myslim to v dobrom 👧

meli8412
20. feb 2017

@baby24 Presne, každá sme iná, tvoje telo inak bude reagovať, ja som až od 10-11 dňa mala tie bolesti. Držím silno palce.

baby24
20. feb 2017

@meli8412 ďakujem moja 🙂 aj ty sa drzkaj...

joannita
21. feb 2017

dievcata, tak dnes 13.den po KET (dve dvojbunkove, dvojdnove embrya), mam slabulinku druhu ciarocku. Je uplne slabulilililinka, ale je tam. Vcera na 12.den som nemala este nic. Tak zajtra idem na krv, uvidime.............

meli8412
21. feb 2017

@joannita Držím silno palce!

1veverica
21. feb 2017

@joannita drzim prsteky, verim ze to bude pozitivne👍

joannita
21. feb 2017

@meli8412
@1veverica dakujem velmi pekne 🙂 Ja uz som si v sobotu aj poplakala (10.den), ze tam nic nieje, lebo minule ked som po ET otehotnela, na 10 den uz som mala //. Tymto to asi trosku dlhsie trva, mozno preto, ze boli len 2bunkove. No, kiezby sa udrzali..

1veverica
21. feb 2017

@joannita ja ti verim ze si nedockava, ale veruze tomu musis dat cas. Mne bolo povedane ze nerobit testy lebo nie su spolahlive a tehu mozu zaregistrovat az dost neskoro, lebo pri babach pomalsie rastie hcg. Pockaj na tu krv, uvidis bude dobre😉

baby24
22. feb 2017

Nooo baby dúfam že máte skúsenosť pri zavádzaní progesteronu od spodu mám na prste kustek hnedého no na nohavičkách a toaletnom nič čo to je spúšťa sa ms uhniezdovanie som už fakt na dne z týchto vecí... Už neverím ničomu.... ☹ ak ste to mali skúste mi napísať skúsenosti

joannita
22. feb 2017

@baby24 a kedy si mala vklad? Ja som taketo nieco mala, ale az po potvrdeni tehotenstva, v nejakom 5tt-6tt. Vyslo raz zo mna take hnede a lepkave ako sopel (malicko), ale nejak som to neriesila.

baby24
22. feb 2017

@joannita vklad som mala 13.2 dnes je 22. Takže 9. Deň som od vkladu ja to mám len na prste pri zavádzaní progesteronu ani na nohavičkách ani na toaletnom papieri je to len kúsok pod nechtom len ma to vystresovaná krv nič len hnedé kúsok pod nechtom

joannita
22. feb 2017

@baby24 To neries, to moze byt z poranenia krcka este. Pri ET ked ti zavadzali, tak ti trosku "rozrypu" krcok a ten potom krvaca mierne. No a toto bola nejaka zaschnuta krv podla mna niekde na nom.

baby24
22. feb 2017

@joannita myslis?? Je to jak hnedý sopel ako si povedala len kúsok pod nechtom... Bojím sa ísť aj na wc... No na nohavičkách a toaletnom papieri nič nemám mám to od včera večera...

joannita
22. feb 2017

@baby24 hej poznam tvoje pocity, ja som po otehotneni reagovala rovnako 🙂 prehnane som sa kontrolovala, uplne sialena som bola 🙂
Akoze niesom lekar, ale podla mna to nic nieje. Keby toho hnedeho bolo vela (aj ked poznam osobne baby ktore prve meciace mali hnedy vytok a maju deti), alebo keby si mala cervenu krv (to som mala ja 2x), tak to neni dobre znamenie. Ale toto nic nieje podla mna. A hlavne...nic s tym neurobis, takze klud 🙂

baby24
22. feb 2017

@joannita od včera večera snáď by sa spustila krv nie?? Asi to nechám tak a budem dúfať že je to ok

joannita
22. feb 2017

takze mam vysledky z krvi, na 14 den mam HCG len 23. Presne to som cakala kedze duch na teste bol uplne bleducky.... predtym som na 14 den mala HCG 233, cize velky rozdiel. V pondelok idem znova, ale myslim ze nic nebude z toho :(
Mali ste niektora nieco take?

baby24
22. feb 2017

@joannita Fuuu mojenko nemam skúsenosť nebola som tehotná e držím palce... :-* drž sa

zuzankovie
23. feb 2017

Ja tiez neviem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre