• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

15. októbra 2017 
lienka - suuuuuuuper :grinning: :grinning: :grinning: , gratuôlujem z celeho srdca !!! :dizzy_face:
22. jún 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby ste zlate.. dakujem :slight_smile: velmi sa tesime :slight_smile:
22. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka supeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: skoda, ze musim cakat do septembra, hned by som nasadla k tebe do vlacika
22. jún 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetkym tehulkam prajem krasnych osem mesiacov uzivania cakatelkam na vysledky pevne nervy atie co sa chystate na dalsi pokus hlavu hore raz sa to musi podarit :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .Moc nepisem ale sledujem vas a drzim palceky nech ma kazda z vas aspon jedneho drobceka doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jún 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko baby,,,,tak dockala som sa aj ja,,,testy som nerobila, nechala som sa dnes prekvapit,,,a naozaj stalo to za to,,,,HCG 1177,,,,,,,,,,,cize dvaja krasny chrustikovia v brusku,,,,,aj som ich na sone vydela a mame prvce foto,,,plodove vacky bolo krasne vidiet,,,uz len aby srdiecka krasne bili o dva tyzdne,,,tak strasne sa tesimmmmmmmmmmmmmm
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbinka to je booooomba, super, gratulujem :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka, zbinka...srdecna gratulaaaaaaaaaaacia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velmi sa z vas tesim :slight_smile:
22. jún 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy srdečnáá gratulácia :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa teším, pozitívne správičky ja rada :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face:
22. jún 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej babule dakujem velmi velmi a posielam tie tehu vyrusi vsade,,,,tfuj tfuj tfuj,,,,,kukulik, katy,,,a vsetky babenky na konikovi
22. jún 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super kocky,gratulujem!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jún 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuu tu su same dobre spravicky ten tehu vlak sa vam super rozbehol tak nech tam mate kazda miestecko :grinning: :slight_smile: :slight_smile: G R A T U L U J E M :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jún 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbinka aj tebe srdecna gratulacia!!!
parada! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mas, dobre nervy , asi si citila, ze si tehu, ze?
22. jún 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky blahozelam, super spravicky, pfuj pfuj pfuj :slight_smile:
22. jún 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj no ano,,aj som citila aj nie,,,proste som si povedala, ze tehu test nerobim, nebudem si kazit dopredu naladu, ked baby tu pisu kde co,,,tak som to riskla a vyslo to,,,juj,,,ani neviem opisat,,,n a zle mi je dost a aj bolo, no myslela som , ze s utrogestanu,,,a ono asi to vysoke HCG,,,tak przte palceky nech im srdiecka krasne biju,,,dam vediet
:wink:
22. jún 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, prosim Vas poradte aj pri OPU musim byt komplet oholena ako pri gynekologickej operácii?
Zajtra rano idem na OPU tak aby som nebola za blca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vopred ďakujem

všetkym tehuľkam gratulujem a verim ze sa coskoro pripojim :slight_smile:
22. jún 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aby, po dlhsej dobe sa pripajam ku gratulaciam. Vsetkym co mali poztivne testy gratulujem a tie co cakaju na dalsi pous napr kukulik na mrazaciky drzim riadne palce. Ja pockam na september :slight_smile:
22. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babky...vsetkym uspesnym gratulacia....a nam ostatnym...uspechy do dalsieho bojaaa...o babatkaaa :wink: :wink: ale sa to tu rozbehlo...ja tiez cakam na september......verimmmm :confused: :confused:
22. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rienok, aj pri opu som musela byt oholena.. kedze sa to robi pod kontrolou usg, tak aby tam chlpky neprekazali :sweat_smile:
22. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rienok, no myslim, ze to nie je nutne :rolling_eyes:
22. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka 2, loginka dakujem :slight_smile: tak si vyberiem

uz zacina nervozita uff :confounded:
22. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rienok neboj, len si trosicku zdriemnes a hotovo
22. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy7 hmm to dufam, uz som nejake operacie zazila ale toto je take ine...teda aspon ten pocit
ano všetky baby pisu ze je to v pohode
prosim ta pridaj aj tvoj nazor na uplne oholenie pri OPU nech sa mam podla coho rozhodnut
a ty si v ktorom stadiu teraz?
22. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rienok ahoj ja som bola oholena :wink: neboj opu je v pohode vobec sa neboj
22. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa neholila uplne, len klasika, to uplne staci a ak si uz absolvovala ine operacie, tak toto je balada, ja mam za sebou tiez uz dve operacie a narkoza pri IVF je malina, fakt, taky softik narkozy, v Heliku len injekcne, ziadna maska, nie je to taka hlboka narkoza a za chvilocku budes po nej hore
Ja mam momentalne za sebou druhe neuspesne IVF a vzhladom na to, ze nemame mrazacikov, musim cakat teraz 3 mesiace na tretie IVF :unamused: Takze som cakatelka a regenerujem :slight_smile:
22. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy7 drzim ti palceky aby to 3 IVFbolo posledne a uspesnezasluzite si to :slight_smile:
22. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata ...tak teda idem do sprchy
ixy a katy7 drzim vam palecky nech je ten dalsi pokus uspesny ...ale teraz ak sa neurazite musim drzat sebe :grinning: a potom vsetkym snazilkam
:wink:
22. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ivalak, verim tomu, ved na svete ja snad nejaka spravodlivost :slight_smile:
22. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy7 pekne regeneruj nech si plna energie a sil :wink: pevne verim ze vsetky budeme uspesne
22. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rienok drz sa zajtra ani sa nenazdas a bude po tom a pekne si cely den polezkas, aj ty regeneruj a priprav sa na 9 mesiacov tehulkovania
22. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

gratulujem vsetkym tehulkam a drzim palce, aby ste to dotiahli az do stastneho konca!!! :wink: :slight_smile: :wink:

vsetkym, co to nevyslo, zelam veeela sil a stastia, raz to predsa vyjst musi!!!

ja som 9 dni po ET... uf, uz zacinam byt nervozna :frowning2: test asi robit nebudem... Nastvalo by ma, keby vysiel pozitivny, a krv by potom bola nulova :frowning2:

prajem vam vsetkym pekny, aj ked uprsany den!
23. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok