• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

25. júla 2017 
katy - neboj !!! do tretice vsetko dobre :wink:
23. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, obcas ma bolia krize a niekedy sa citim ako pred mrchou... zatial nespinim (klop, klop)... ale bojim, bojim, ze ta potvora pride :frowning2: :frowning2: :frowning2: a pondelok, kedy mam ist na odber, je taaaak daleko :confounded:
23. jún 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, už som prispela, ale snád sa môžem pridať :sweat_smile: :wink:

dnes som 5 deň po ET, a už trocha viacej cítim podbruško, také tlaky.. tak snaaaad je to dobre znamenie. Ja si terz "vychutnávam" PN... potrebovala som kľud a pokoj a v robote to nehrozilo a zlatá pani doktorka... do konca juna a potom snad aj cele tehu :sweat_smile: :dizzy_face: :zipper_mouth:

miska... si myslím, že tieto príznaky su aj tehu príznaky a pokiaľ nie je ms tak je to doobre. Aj ja idem v pondelok na krvičku :wink: držííí palce, žiadna mrcha sa nekona, len babatka :slight_smile: :wink:
23. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahuliena bodaj by si mala pravdu :confused: drzim ti palce, nech to dobre dopadne! ja som tiez PN... vkladali mi len jedneho mrnusa, tak robim vsetko preto, aby sa citil dobre, aby si to so mnou nerozmyslel :slight_smile: v pondelok a utorok bud. tyzden ale musim do prace... no ale ked tam pojdem s pocitom, ze to vyslo, tak to nejak zvladnem :wink:
23. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cakatelky, zelam vela uspechov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 7 den po ET a tiez cakam a mam take divne pocity ako by mala prist mrcha, boli ma aj hlava aj prsia. To cakanie je neskutocne tazke.
23. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, to čakanie je s toho naaajdlhšieeee :sweat_smile: :zipper_mouth:

kelly, si dva dni predo mmnou, nechystáš sa na testík ráno? :wink:
23. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa chystam 2 dni a stale sa neodhodlam, bojim bojim
23. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kelly no ja som na tom podobne :sweat_smile: :zipper_mouth: už by som aj dnes testla, ale tiež bojim bojim :zipper_mouth:
no ale krvičke sa nevyhneme.., ved testy môžu byť klamlivé... ale asi to nevydržím do toho 10 dna :confused: :sweat_smile: ja idem teda až na 11 deň po ET na 1test :zipper_mouth:
23. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata drzim vam palce! ja sa netestnem... nechcem zazit to, ze test vyjde, ja sa budem tesit a pojdem na krv a tam nic... aj ked neviem ako to do pondelka vydrzim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim!! kazdy den sa mi zda byt dlhsi... uz aby bol pondelok....
ale ak sa testnete, dajte vediet, ako ste dopadli :wink: :wink:
23. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze dam vediet :slight_smile:
len mam taky cudny pocit ako by mala prist ta mrcha jedna :frowning2:
23. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mam obcas aj ja... pobolieva ma brucho ako pred MS...a najviac to citim vecer... :frowning2: ale kym nedojde, nic nie je stratene :wink:
23. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj vas bolia prsia?mna bolia uz od stimulky
23. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kelly, tak nakoniec testneš? :grinning: daj vedieť :dizzy_face: ja verim, že toto(to akoby mala prísť ms) mame s tým drobčekov a nie z utrošu :stuck_out_tongue_closed_eyes: j :dizzy_face:
...a už som tiež zažila x pohladov na ocikaný test a vidieť tam tu / :rolling_eyes: :rolling_eyes: no to je pohlad :zipper_mouth:
moja mama ma presviedčala, aby som sa nechala prekvapiť :sweat_smile: .. no a ja netrpezlivec jeden :sweat_smile: :grinning: nedokážem to :sunglasses: :zipper_mouth: :dizzy_face: ale musíííím
23. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kelly... mna začali odvčera bolieť(ale len trochu)- ( 4deň po ET) aj kríže... a brucho.. hm... navečer je také nafúknuté :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hormóny su hormóny.. :wink:
23. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahuliena vcera som prave hovorila manzelovi ze ja taky clovek netrpezlivy takto musim cakat.Lebo ja som vazne taky neposed. :slight_smile:
23. jún 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kellynka - ja som mala presne tie iste pocity ako ty tu opisujes... prsia ma bolelitiez uz od stimulky a dodnes neprestali... :grinning: a aj take pocity a bolesti ako na mrchu... ale bolo to tehu !!! :grinning: takze z celej sily drzim palce :wink:
23. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bittka dakujeeeeeeeeeem. :slight_smile: Ty si si na kolky den robila testik?
23. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kellynka - ja som bola uuuuplne nedisciplinovana.... test som si robila uz 8 den od ET a bola tam takaaaaa slabulililililinka ciarocka, ze som si nebola ista ci si to len nenamyslam ale potom po 2-3 dnoch zosilnela a potom bola kazdym dnom krajsia... pozri moj album :wink: !
23. jún 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja som na to, bola presne ako bittka, krize a brucho ma priserne boleli, uplne ako na mrchu a to az do 8TT, takze to su dobre znamenia :slight_smile: ja som testovala 9 den, skoro tu ciarku nebolo vidiet a vybehla az po par hodkach :slight_smile: tak drzim palceky :slight_smile:
23. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bittka13, lyndus dakujeme za povzbudenie :slight_smile: dufam, ze budeme pokracovat vo vasich slapajach :slight_smile:
23. jún 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa k vám pridať ak môžem som ešte len druhý deň po ET.Od dnes rána ma boli v podbrušku mali ste aj vy také problémy.Ďakujem za každu radu dosť ma to vyplašilo.
23. jún 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulo..nemusíš sa báť :wink: môže to byť kludne uhniezdovanie.. ved oni sa vedia uhniezdiť aj hned po Et :dizzy_face: takže si myslím, že to bude preto, že si robia miestečko :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jún 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lulockka.... netrap sa, aj ja som mala podobne bolesti... som 9 den po ET, a obcas ich mam este stale :confounded:
23. jún 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz so bola na wc a na papieri som mala akoby taku staršiu krv ale len také vlákna.
23. jún 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu niektorá z GF a idete v pondelok na testík? :sweat_smile: :wink:
23. jún 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulockka neboj spinenie je dobre znamenie ja som to tiez mala po ET a aj ine kocky tu drzim vam palce nech to rychlo ubehne a ak testujete tak nech su tam // :slight_smile: :slight_smile:
23. jún 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulo.. no to bude tou spomínanou nidáciou :dizzy_face: :wink:
23. jún 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aj vy ste boli také "žravé" :sweat_smile: :sweat_smile: mna asi porazí... ja som furt hladná :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. jún 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maahuliena ja idem v pondelok na testík. ET 19.6.
24. jún 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok