Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

osky
27. mar 2017

@yennn
Vsetci tu sleduju kedy maju dostat ms.
Ja myslim ze ked sme na liekoch cyklus je uplne zmeneny.
Ked sa embryo neuchyti,musi jednoducho odist.aj s vystelkou maternice.
Je blbost ,ze progesteron to nepusti.
On to len trochu brzdi ale ked uz sa to rozbeh ne,je tazke to zastavit.teda v pripade ze sme neotehotneli ...tak skratka to musi odist.
A odide to.aj ked beriete progesteron.
Zena krvaca a tym to odide.
Progesteron napodobnuje velmi vela priznakov.u mna to tento raz tak bolo.
Ten vnutorny pocit ze to vyslo bol nenormalny.
No....a nic.
Doteraz mi smrdi kava a avivaz....a to uz mam lieky davno vysadene...
Takze nesledujte sa tolko.

simonesi
27. mar 2017

@yennn každá žena je iná niekomu príde menzes a niekomu až po vysadení liekov, mi napríklad nejdeme ani na hcg ak je test // rovno sa objednáme na ult ak je na 14 deň / bez hcg vysádzame lieky😉 mala som hodne IVF a aj tak každé bolo iné pri niektorých som krvácala pri niektorých nie - takze asi aj každý cyklus je iný, ešte doplním že vždy po IVF som bola tehu ale odišlo to až tuším 8 vklad bol úspešný a ten bol úplne bez krvácania a 4 deň po ET som každé ráno vracala na 5 som si urobila test a boli tam //

simonesi
27. mar 2017

@babikadaska ako???už máš výsledok s krvi???

miskab
27. mar 2017

@klaudiahu ako sa citis? mna dnes zacalo boliet brucho na ms :(

ouroboros
27. mar 2017

@osky no neviem, čo v tom centre robia...mne to zdvihla sestrička a hneď mi iba povedala, že to nemám riešiť a iba čakať na tú krv. To sa ani nepotrebuje s lekárom radiť? Pravda je taká, že už večer som si dala o 100mg viac a pokračujem tak. Ak tam teda niečo je, nech má vyššiu šancu, ak nie,tak tých 300mg denne navyše nič nezmení. To špinenie sa nemení, na chvíľu to doobeda ustalo, je to tak, že len keď sa utriem, inak nie. Ste skvelé baby a sme v tom spolu. Ako si povedala @osky, touto cestou kráčame z nejakého dôvodu a nemusí nám byť ešte zrejmý.

babikadaska
27. mar 2017

@simonesi
ahojte baby tak hcg mam 171.
tehotenstvo je potvrdene ale neni to moc vysoka hodnota...
o dva tyzdne ultrazvuk. dovtedy zase neskutocna neistota...
budem si robit testy zatial kazde dva dni aby som videla zmeny...
dakujem vam baby aj vdaka vam som tie dva tyzdne preckala. yoe ktore nemate este vysledky drzim prsty!

simonesi
27. mar 2017

@babikadaska to je supeeeer je to tam neboj aj test bude silnieť 😉

klaudiahu
27. mar 2017

@miskab ja to pociťujem už od večera ale iba niekedy....Ale strašne ma zalieva teplo...A to tiež zvyknem mať pred ms...Fakt neviem...Stále sa ukludnujem a vravím si že to dám...V piatok mi povedia ten očakávaný výsledok

osky
27. mar 2017

@ouroboros
Ja ked zavolam zdvihne sestricka.ake vzdy sa radi s doktorom a zavola mi naspät.
Daj si aj dake kvalitne magnezium/sulfat alebo citrat.v ziadnom.pripade oxid to sa zle vstrebava/ a ascorutin.to zastavuje krvacanie.
Tak ako to opisujes som to mala minule.ale ako vravim.kazda sme ina.nic nemusi byt stratene.

miskab
27. mar 2017

@klaudiahu presne aj mna zalieva teplo, stale mi je horko, navaly tepla, to moze bit z tych hormonov ..... no uvidim ci v stredu dostanem ked nie tak si urobim stvrtok test 1 den po menzese to uz ked neukaze tak je to v....

miskab
27. mar 2017

@babikadaska gratulujeeeeem , mna caka krv v piatok .... ale dnes test negativny tak neviem :/

klaudiahu
27. mar 2017

@miskab nezúfaj...Ja mam dostať zajtra tak uvidím...A mám známu čo jej test neukázal tehotenstvo až niekedy okolo 17 dňa ale krv jej tehotenstvo potvrdilo...Nezúfaj prosím a ver... Ja verím až do piatku...Ideš do NR na krv?

meli8412
27. mar 2017

@babikadaska A nejdeš na kontrolný odber?

fuxinka2
27. mar 2017

Dobrý deň , chcela by som sa spýtať ako dlho trvá proces umelého oplodnenia - od prvého stretnutia až po vkladanie vajíčka.
Ďakujem🙂

amik123
27. mar 2017

@fuxinka2
Umna to bolo pol roka

summer_103
27. mar 2017

@fuxinka2 Ja som bola 20.2. na prvej konzultacii a teraz uz stimulujem, vklad budem mat predbezne buduci tyzden v 7.4.-8.4. Ale to velmi zalezi na diagnozach oboch partnerov, ci budes musiet podstupit hysteroskopiu alebo HSG, pripadne ci bude poistovna vyzadovat pred IVF este 3 pokusy IUI.. je to vsetko velmi individualne. Ja som mala uz vsetky vysetrenia vratane reprodukcnej imunologie porobene ked som isla na konzultaciu, preto ta rychlost.

miskab
27. mar 2017

@klaudiahu ano idem do Nr na krv ...

babikadaska
27. mar 2017

@miskab dakujem 🙂
ja som mala test negativny az do 11 DPT

babikadaska
27. mar 2017

@meli8412 v reprofite ma rovno objednali az na ultrazvuk o 14 dni.
pojdem o 3 dni k svojej gynekologicke na krv nech si mozem ootvrdut ze hcg stupa.
do ultrazvuku by som to nevydrzala...

ouroboros
27. mar 2017

@miskab kedy na tu krv ideš? V piatok? Držím palec 👍

fuxinka2
27. mar 2017

Moja doktorka mi to odporúča. Už som si prešla od hormonálnych liekov, vitamínov a stále sa mi netvoria vajíčka a zas muž má pomalé a malo spermií. Tak neviem. Už ma nebaví pchať do seba hormonálne lieky len s toho priberám a nafukuje mi brucho

meli8412
27. mar 2017

@babikadaska Dobre robíš. Nechapem, prečo ťa nezavolali na krv. Ja keď som mala nizke hcg, tak som šla na kontrolny odber.

meli8412
27. mar 2017

@babikadaska Kontrolný odber do car. Držím silno palce. Dnes si bola koľkatý deň?

miskab
27. mar 2017

@ouroboros ano v piatok idem na krv

babikadaska
27. mar 2017

@meli8412 dnes 14 den.
oni to hcg nepovazuju za nizke... hm.

barbor_ka
27. mar 2017

@fuxinka2 my sme boli 31.1. na pohovore (predtým dve neúspešné inseminácie) a dnes som mala vklad. Začali sme so stimuláciou cca v polovici februára. Tiež som ale mala všetky vyšetrenia hotové (repro imuno, hematologiu, endokrinologiu, manžel spermiogram).

simonesi
27. mar 2017

@babikadaska tvoje hcg nieje nízke je Ok na 14 deň a aj farba paličky na teste odpovedá hcg ktorú máš😉 ja som pichla v piatok pregnyl 5000 a urobila test v sobotu a tiež je bledá ta druhá 😉ak chceš hodím ti sem foto

meli8412
27. mar 2017

@simonesi Testuj, až o pár dní. Pregnyl robí pozit. testy

meli8412
27. mar 2017

@babikadaska Gratulujem, a je normálne isť až o 2 týž. na uzv. Asi nebude vidieť srdiečko, u mňa nebolo vidieť, ale kto vie...Držím silno palce

ouroboros
28. mar 2017

Babule, ako? Testovala dnes niektorá?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre