Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

osky
28. mar 2017

@ouroboros radsej napis ako si na Tom ty?
stala cakam v napäti...

ouroboros
28. mar 2017

@osky veď ja až zajtra. Ale upokojilo sa to, nech to nezakriknem, stále tie zbytky od tabletiek majú taký hnedasty odtieň, ale nie je to už špinenie..dala som si aj magnézium, to ma ukludnilo, ani som sa dnes nevedela zobudiť ráno, tak som vypravila dieťa do školy a zaliezla naspäť do postele 🙂

ouroboros
28. mar 2017

Zajtrajšok bude rozhodujúci. Lebo stále mám pocit ako pred MS a ja aj v normálnom cykle mám také špinenie, chvíľu hej, chvíľu nie.

babikadaska
28. mar 2017

@ouroboros zajtra ides na krvny test ano ? 14DPT ?

ouroboros
28. mar 2017

@babikadaska áno, zajtra. Bude to 11dpt, v Gynfive sa tak chodí, cca 10 a kontrolný 14 dpt. Len ja som nemala predĺženú kultivaciu, tak neviem, ako to mam rátať, vkladali mi dvojdňové embrya, jedno 4 a druhé 6 bunkové.

osky
28. mar 2017

@ouroboros

ved viem ze az zajtra
ale chcela som vediet ci ti prestalo to spinenie.
tak vyzera to lepsie,to ma tesi.
ja som nejak nepostrehla ze si nemala pk,
neviem sa k tomu vyjadrit ja som mala pk v tychto poslednych ivf vzdy.
kazdopadne bud v pokoji,ved zajtra uvidis.
ked ti zu azali dojst,tak nebude zavcasu a vsetko bude jasne.

ouroboros
28. mar 2017

@osky ja som vždy mala s PK a teraz som si povedala,že ich dám čo najskôr dnu, lebo vždy som mala pocit, že kvôli môjmu skratenemu cyklu majú málo času na uhniezdenie. Ale asi to bola len moja teória na ospravedlnenie neúspechu 🙂

babikadaska
28. mar 2017

@ouroboros aha 🙂 zial.ani ja neviem ako to mas ratat ale hlavne je aby to vyslo 🙂 tak zajtra uvidis. a co test ?

babikadaska
28. mar 2017

@ouroboros aha citam v starsom prispevku ze netestujes ze chces pockat na krv
a mas este to krvacanie ..???
tak neviem ci si pamatas ja som peed 5 dnami zacala krvacat a vidis vysledok pozitivny....
akurat ze mne kazali zvysit davku utrogestanu .momentalne beriem 4-2-4 co mi pride fakt vela. ale tak snad vedia co robia. neviem ci taka vysoka davka nemoze narobit viac skody ako uzitku :O ty beries aku davku ??

yennn
28. mar 2017

@ouroboros ja idem vo stvrtok na krv, to bude 10dpt (ak neratam nulty den vklad), mne vkladali 8-bunkove, bez PK. Myslis ze bude mozne ze je to skoro este na krv? To asi nie, ze? Tak mi kazali prist...

ouroboros
28. mar 2017

@babikadaska ja nechcem testovať, aby ma to ešte viac nestresovalo. V nedeľu večer a v pondelok som trochu spinila, nebola to úplne krv, iba také ruzovkaste a potom hnedé špinenie,nekazali mi síce zvýšiť (beriem 3x200mg), ale pridala som na 3x300mg a upokojilo sa to. A dala som si magnézium ešte. Zajtra vám hneď dám vedieť, čo a ako. A ty sa drž. Nebola si si dať spraviť to kontrolné hcg?

ouroboros
28. mar 2017

@yennn hádam nie, veď by nám asi povedali, že máme prísť neskôr.

yennn
28. mar 2017

@ouroboros 🙂 drzim palce ❤ budeme cakat zajtra 😉

babikadaska
28. mar 2017

@ouroboros nie...manzel ma presvedcil nech pockam na ultrazvuk ako mi to povedali v reprofite. aj keby hcg stupalo,aj tak bude rozhodujuce az vidiet srdiecko. a ak by nestupalo,nic nezmenim, zlu spravu mi potvrdia tiez az na ultrazvuku. takze budem cakat. spravam sa od prveho dna vkladu embrya ako tehotna (jedlo odpocinok vitaminy)a budem v tom pokracovat do 11.4.
PS SOM SIALENA rano som bola napriek vcerajsiemu rozumnemu hovoru s manzelom u gynekologicky v cakarni a na poslednu chvilu som odtial usla ze toto fakt nema zmysel..vodu kazem a vino pijem...

babikadaska
28. mar 2017

@yennn ak ti tak kazali prist,tak asi bude spravny cas. na 10 den uz musi byt uhniezdene embryjko s PK aj bez PK. takze ak sa uhniezdilo,hcg sa tvorit zacne, a to uz medzi 8 a 11 DPT. krvne testy su citlive a zachytia to aj ked bude hladina nizka. drzim prsty aby tam bolo nejake to cisielko 🙂 a ak by nebolo nic sa nedeje,predpokladam ze na 14DPT ti co tak ci tak zopakuju

osky
28. mar 2017

@ouroboros no v tomto sa ja vobec nevyznam tak sa neodvazujem k tomu vyjadrit.spytaj sa dokiho.
Inak je sila ze takto mozes rozhodovat.ja viac menej necham vsetko na dokiho.on najlepsie vie...zatial mi poradil vzdy dobre....

osky
28. mar 2017

@babikadaska
pfuuuu
to su ine nervy.
ked si tam zu Bola nechapem preco si neostala 😀
ta mas ale nervy.
ale takto sa zbytocne stresujes....
a to neni dobre.
ved prvy,najdolezitejsi krok mas za sebou.teraz musis len v pokoji uzivat tu radost.
ved keby sa aj nieco stalo,na slzy a nervozitu mas dost casu.
nekaz sdobru naldu a uzivaj ten zazrak !!!
co by sme my ostatne dali za miesto v tvojej kozi....

miskab
29. mar 2017

@klaudiahu Ahoj tak ja som dnes skusila test a negativny :( tak uz viem ze to nevyslo :(

klaudiahu
29. mar 2017

@miskab ja som neskúšala, ale začínam špiniť a to je myslí horšie ako negatívny test na 8 deň 😢 vôbec neviem čo....Čítam tu že špinenie nič neznamená a veľa babám aj napriek tomu tehotenstvo vyšlo, ale moja viera sa už oslabila... Včera som mala takú migrénu a už som si vravela je to tam, všetko bude ok... Som rozhádzaná, ledva cakam na krv nech je už piatok

babikadaska
29. mar 2017

@osky ciarka na teste mi nesilnie. sedim v cakarni necham si odobrat tu krv.

ja som traged. obe mladsie sestry mali dokopy 6 predcasnych porodov. mam znizenu funkciu stitnej zlazy,autoimunitny zapal,som po konizacii krcka maternice. vidim to vsetko cierno vobec nedokazem verit ze to dopadne dobre.

simonesi
29. mar 2017

@miskab moja ešte nevadí ešte máš čas 😉nestresovať 😘

miskab
29. mar 2017

@simonesi dnes je 8 den test uz musi ukazat po PK :( uz neverim ze to vyslo

ouroboros
29. mar 2017

@miskab čo si, nestresuj, 8 dpt je ešte málo!

ouroboros
29. mar 2017

@babikadaska nie že odtiaľ aj dnes utečieš! Neboj sa, možno to stúpa pomalšie a ten test to nevie vyhodnotiť. Držím palce.

ouroboros
29. mar 2017

Baby, som po odbere, teraz už len čakať do obeda. Uf. Držte prosím palce, toto bolo naše posledné ivf.

klaudiahu
29. mar 2017

@ouroboros moc držím palce, začala som tiež ráno špiniť a tiež mám strašne strach....Do piatka je ďaleko....Vôbec neviem čo mám robiť, ak zavolám na linku tak povedia že mám len čakať...Viem ...To je GF

miskab
29. mar 2017

@klaudiahu test by mi uz ukazal ze som tehotna na 8 den ,,,, spinenie nic neznamena ked nekrvacas.... to nemusi bit nic zle, skus si test urobit

babikadaska
29. mar 2017

@ouroboros drziiim !!

klaudiahu
29. mar 2017

@miskab viem viem špinenie nie je nič, ale toto už bude ms..Myslíš že test nebude blbosť ,keď už to nie je ranný moč... Strašne moc vypijem vody..Takže je to asi len voda čo ide zo mňa...Som ako debil..Vsak za skúšku nič nedám

miskab
29. mar 2017

@klaudiahu ja som si robila pri prvom IVF poobede a vysiel mi pozitivny skus sak za to nic nedas , ked bude pozitivny zavolaj do centra ci mas zvysit progesteron, ale neboj moja ty si mala krasne embryjka urcite si tehulka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre