Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

livinkita
30. apr 2017

Ahojte,chcem sa opýtať,dnes som 7 deň po et a slabé spinenie,taký hnedý výtok,je to zle? Menštruáciu mám dostať až o päť dní...

meli8412
30. apr 2017

@livinkita Pokiaľ nekrvácaš silno, nie je to zlé, ale radšej zavolaj do centra, aby ti zvýšili dávku liekov. Držím silno palce.

jarika22
30. apr 2017

Ahojte. Dnes som 3. den po Et. Je to nase 5. IVF. Som z tej neistoty uz na prasky. Ktory den ste skusali testovat?

jarika22
30. apr 2017

@osky
My sme boli v reprofite a zatial na mna urobili velmi dobty dojem

meli8412
30. apr 2017

@jarika22 Ja som začla na 7mi deń, ale mini ducha som mala až na 9ty 🙂

jarika22
30. apr 2017

@meli8412 Diky. Radsej pockam este.

meli8412
30. apr 2017

@jarika22 To je na tebe,pýtala si sa , ktorý deň sme začali testovať? Ja som ti odpísala, že 7mi 🙂

jarika22
1. máj 2017

@meli8412 aj podla mna je este skoro. A ty ako?

katy1986
1. máj 2017

Ach ženy, ja som dnes 8 den po ET, a veľké nič na teste ráno...už som si aj poplakala...neviem, nečakala som druhú čiarku, ale aspon slabého ducha...však 8 den je už dosť...v stredu idem na krv, hoc stále verím, ale...ale...

bella1303
1. máj 2017

Ahojte qko ste brali estrofen pred ket?

meli8412
1. máj 2017

@jarika22 Ja už z tých duchov mám doma 11 mesačného synčeka 😊
Ale to je fakt,že som testovala ako blázon 😀 Aj som si zohnala domáci tehotenský test z krvi,že ten je 100%ný😁

jarika22
1. máj 2017

@katy1986 Poznam ten pocit. Ja sa preto aj bojim testovat. Sice zatial by bolo aj tak velmi skoro. Este mam len 4.den po ET.

katy1986
1. máj 2017

@jarika22 ja hovorím že toto celé umelé oplodnenie teda otestuje psychiku :/:/:/

jarika22
1. máj 2017

@katy1986 To určite. Nateraz sa mi podarilo ukľudniť. Bude ako má byť. Podľa mňa toto čakanie je najhoršie. Aj bolesti človek pretrpí, ale tá neistota... Chcem veriť, ale zároveň sa bojím veriť.

katy1986
1. máj 2017

@jarika22 Veľmi si to vystihla, že chcem veriť a bojím sa veriť....tak toto je veľmi pravdivé....

barbor_ka
1. máj 2017

@glopsa ahooj, tak ako sa citis?

glopsa
1. máj 2017

@barbor_ka ahoj, nie dobre. Od soboty zasa spinim, neska sa mi zda viac. Zajtra volam do centra. Uvidime a mam strach. Berem 4 progesterony 200 a ma xdola uz vsetko stipe a mam taky pocit suchosti. Neviem si uz ani lieky tam dole dst. Dufam, ze nemam dajaku mikozu.

barbor_ka
2. máj 2017

@glopsa joooj, snáď nič zlé to neveští. A čo povedali dnes v centre, volala si?

meli8412
2. máj 2017

@glopsa Ahoj. Tak ako?

glopsa
2. máj 2017

@barbor_ka
@meli8412 ahojte, volala som, mam lezat. Nevyzera to ok, krvacam uz poriadne. Zajtra mam volat, ci to ustupilo. Asi je uz koniec☹

simonesi
2. máj 2017

Ahojte tak už mám drobečka od dnes u seba😉

simonesi
2. máj 2017

@glopsa ty si už cca 7 tt že???
Nie neboj odpočívaj a ver mu 😉

glopsa
2. máj 2017

@simonesi drzim palce.

glopsa
2. máj 2017

@simonesi dnes zacinam 6 t.

barbor_ka
2. máj 2017

@glopsa joooj, do kelu. Máš aj bolesti? Lebo krvácanie môže ustúpiť. Viem, že je to ťažké, posielam ti veľa pozitívnej energie, nech sa drobček drží tam, kde má. Ja mám tiež dnes nejaké zvláštne bolesti v podbrušku, mám riadny strach či sa niečo nedeje. Najhoršie je vždy to, že nevieme na čom sme :/

simonesi
2. máj 2017

@glopsa musíš mu veriť a nejdeš na pohotovosť ak veľa krvácaš ?????

566nz
2. máj 2017

@glopsa určite choď do nemocnice. Dajú ti injekciu na zástavu krvácania a urobia utz. Ale určite nebuď doma.

vrds
3. máj 2017

Ahojte. Som druhý deň po KET a občas mám take malé sklbnitue, alebo pichnutie.. potom dlho nič a potom zase. Presne miesto lokalizovať neviem. Každý deň zjem cely ananás. Mne vkladali už vyhatchovanu blastocystu( už bola von z obalu). Máte niekto skúsenosť???

simonesi
3. máj 2017

@vrds ahoj asi to je v poriadku hodne to tu čítam tieto príznaky 😉Aj ja ich mám

vrds
3. máj 2017

@simonesi
A kolky deň si po?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre