Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

darci17
15. jún 2017

@bella1303 škoda:(.

bella1303
15. jún 2017

@darci17 mozno skusime este raz ale uz v rakusku mame to blizsie.uvim

lucifer06
15. jún 2017

@bella1303 tak ani vám sa nepodarilo? 😢 Je mi to ľúto

bella1303
16. jún 2017

@lucifer06 no ani nam😪A tak som tomu verila

ereska
25. jún 2017

@domca002 ahoj moja ako???

Ahojte kto sa chysta v juli na ket?

darci17
26. jún 2017

@ereska ahoj, my chceme ísť niekdedy v lete. No stále mám nejaké komplikácie po kyretazi:( 9tt. Praskla mi cysta na ľavom vajecniku. Vraj vznikla pri tom, ako mi odoberali vajíčka pred ET. Tak, keď bude všetko ok, pôjdem aj ja, no v júli to nestihneme. Ty ideš kedy? Budem ti držať palce;).

ereska
26. jún 2017

@darci17 ja v juli 🙂

jarika22
26. jún 2017

@ereska
Ahoj. Ja som dnes dostala ms a zajtra začínam pripravu na Ket.

ereska
27. jún 2017

@jarika22 ahoj super sice som troska popredu no nevadi super ja som dnes 5 dc 🙂

jarika22
27. jún 2017

@ereska A do ktorého centra chodíš? My do reprofitu v Brne. Ja beriem 3x denne estrofem a rozmýšľam či začať s chilli papričkami. Ty užívaš nejaké vitamíny?

ereska
28. jún 2017

@jarika22 ahoj prve ivf bolo v heliose v Martine mala som 22 vajicok a ostalo nam jedno embryjko mala som ET a ohss neuchytilo sa .
2 ivf ferticent BA 16 vajicok 3 ebryjka hroziaci ohss tak et nebol a ket 2 ebryjka neuchytili sa a potom druhy ket vysiel no potrat v 6tt .
3ivf ferticent 10 vajicok 3 embryjka et nebol 1.ket vysiel no potrat v 6tt a teraz mame este 2 zmrzlinky tak snad to uz dotiahneme . ano beriem kyselinu listovu s b vytaminom , vitaminy C E ,estrimax 3x1, glucophage od diabetologicky anopyrin fraxiparin prednison z centra koli tym potratom a ja som si kupila matersku kasicku a alchimilku no C E alchimilku len do vkladu a chilli mi odporucili baby 3x jednu malu chilli papricku zapit vodou po menzese do vkladu 🙂 po vklade jem ananas aj ten stred ten je dolezity pijem ananasovy dzus prve tri dni a hlavne sa nevonavkujem ani vonave intimky len obycajne no verim ze teraz to dotiahneme s bozou pomocou 🙂

jarika22
28. jún 2017

@ereska díky. Idem sí teda urobiť zásoby vitamínov. My sme po 5. ivf. Et sme mali 4x, ket 3x. Zatiaľ sa nikdy nič neuchytilo. Teraz máme ešte 2 embryjká zmrazené. Mám dilemu, či si dať vložiť dve alebo jedno.

darci17
28. jún 2017

@jarika22 ahoj, ja by som na tvojom mieste skúsila dať dve. Je tam vyššia šanca. Moc Vám držím palce dievčatá.

ereska
28. jún 2017

@jarika22
@darci17 dakujeme a ja uz len po jednom ked jedno sa neuchyti moze stiahnut aj ten zdravy plodik nechcem riskovat ja len jedno 🙂

jarika22
28. jún 2017

@ereska
V heliose som aj ja mala ohss. A robili vám aj PGD?

ereska
28. jún 2017

@jarika22 nie nerobili aspon myslim

jarika22
28. jún 2017

@ereska To som ani nepočula. Určite sa ešte popýtam lekára. Keď ja minule som si zabudla aj lepidlo pýtať. Už som z toho zmagorená. Mali sme dva roky pauzu, tak som normálne zabudla všetko, aĺebo skôr ten stres. Prosím ťa kedy berieš vitamíny? Ráno či večer? A ešte kamoška z lekárne mi povedala, že jej známej v Brne odporučili brať L-carnitín a koenzým Q. Len neviem, či to pomáha aj pri Ket. Neviete o tom niečo?

ereska
28. jún 2017

@jarika22 ano pocula pozri v tom druhom e-maili co som ti poslala a kedze beriem tohi viac mam to tak podelene no v priebehu dna to uzivam a ja som mala raz lepidlo a s tym nam to nevyslo

ereska
28. jún 2017

@jarika22 a kedy mas kontrolu sliznice kolky dc?

jarika22
28. jún 2017

@ereska 12. dc, budúci piatok

lucifer06
28. jún 2017

Osobne si myslím že lepidlo je len prostriedok ako z nás vytľcť ešte viac peňazí. Čítala som veľa článkov a nie je nijako dokázané a niesú žiadne preukázateľné dôkazy že by to pomáhalo. Ja som ho nemala a uchytilo sa, kamoška tak isto nie a uchytilo sa. Celé je to veda, ale v lepidle to nebude. 😉

meli8412
28. jún 2017

@lucifer06 Ja som mala 3ivf a 2 ket, zo všetkých som si 1x dala to lepidlo a sa zadarilo...žeby náhoda?

jarika22
29. jún 2017

@meli8412 Podľa mňa ak je embryo zdravé, tak môže lepidlo pomôcť.

ereska
29. jún 2017

@jarika22 ja v pondelok kontrola som zvedava ako vsetko dopadne

jarika22
29. jún 2017

@ereska to aj ja. Vitamíny už beriem tiež. 🙂

ereska
29. jún 2017

@jarika22 a pi mineralky 🙂

jarika22
29. jún 2017

@ereska Pijem a aj ten alchemilkový čaj. Ale ten len do ket, potom už nie?

lucifer06
29. jún 2017

@meli8412 samozrejme, že sú prípady, kedy aj v kombinacii s lepidlom to víde. No ako som už písala, neexistujú žiadne štúdie, ktoré by preukazovali jeho účinnosť. Využívajú našu zúfalosť. Žiaľ aj toto je pre niekoho business. No ale určite nám držím všetky palce v tomto ťažkom boji 🙏🏼 aby sa každá raz dočkala 😉

montrojruza
30. jún 2017

@meli8412 nahoda : ) ja som dala 2x lepidlo a 1 vyslo

darci17
30. jún 2017

@lucifer06 osobne si tiež myslím, že je to ťahanie peňazí z ľudí. Ja mám 40 rokov, síce som potratila:(, no ivf nám vyšlo na prvýkrát. Bez lepidla. Nechala som aspoň tuto časť procesu na prírodu. Je to proste náhoda. Ale každý sa musí rozhodnúť sám. Možno to pomôže aspoň psychicky. Aj to je veľa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre