Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jarika22
16. júl 2017

@ereska Ja zatial urcite nie. Mozno ani neskor. Bojim sa toho. Zatial mam len 2. den. Vkladali 6- dnovu blastocystu. Po tolkych bielych testoch si asi pockam na krv.

jarika22
16. júl 2017

Minule som dostala ms, tak uvidim, predtým som zas ms nikdy nedostala skôr ako som vysadila lieky.

sussah
16. júl 2017

@ereska áno dneska som testovala a mám tam pozitívny test po piatich rokoch snaženia a 5.vklad 😍

jarika22
17. júl 2017

@sussah Gratulujem. Na koľký deň si testovala?

ereska
17. júl 2017

@sussah blahozelaaaam super len nech tmavneee ja v piatok kontrola uvidime ci rastie sliznica a podla toho ket tiez by to bol 5 vklad. 2 vklady boli uspesne no skoncili v 6tt tak snad dalsi bude uspesny a do sameho konca

sussah
17. júl 2017

@jarika22 😘 dakujem. Testovala som na 11den.

sussah
17. júl 2017

@ereska veľmi ti držím palce, nech ti to už tentokrát vyjde do úspešného konca 😘 a stanes sa vysnívanou mamičkou 😉

ereska
17. júl 2017

@sussah dakujem podobne a vysoke hcg 🙂 kedy vlastne ides na krv

sussah
17. júl 2017

@ereska ďakujem 😊 v stredu idem na krv 😉

jarika22
17. júl 2017

@sussah A prosím ťa mala si nejaké pocity? To čakanie je strašné.

sussah
17. júl 2017

@jarika22 áno strašne pocity že mám dostať krámy. Prsia ma prestali bolieť ..veľký herpes na perách ihneď po vklade embrya. Nič iné.

jarika22
17. júl 2017

@sussah Aj mňa bolia prsia, ale to asi od hormónov. Pocity žiadne, ale som ešte len 3. deň.

jarika22
17. júl 2017

@sussah A ešte ma napadlo. Ležala si po ket, alebo si normálne fungovala. Ja som si dala dva dni oddych, dnes sme došli domov, 5 hodín cesty, ale doktor povedal, ze do dvoch dni by malo byť rozhodnuté.

sussah
17. júl 2017

@jarika22 no mňa prsia vôbec nebolia, prestali po vklade. Ja som doma v záhradke na lavičke oddychovala a čítala asi 4 dní. Dlhšie som to už nedala. Mám problém sedieť doma a oddychovať 😃

sussah
18. júl 2017

@jarika22 no mňa prsia od vkladu vôbec nebolia. Doma som bola tri týždne dovolenka + home office. Po vklade som väčšinou bola v záhradke na lavičke a čítala si. Inak som vydržala po vklade doma 4 dní, viac som nedala. Neviem len sedieť a nič nerobiť 😊

jarika22
18. júl 2017

@sussah Ja som tiež na dovolenke. Až do konca augusta. ;)

sussah
18. júl 2017

@jarika22 jeej tak to ti fajne 🙂 Ja uz odvcera v praci po 3 tyzdnoch

dzanka72
20. júl 2017

Ahojte, mam na vas otazku.
Som 14 dpt a ciarky niesu rovnakej intenzity.. su taketo uz 3 dni. Je mozne, ze by mohlo ist o biochemicke tehotenstvo alebo zamlknuty potrat😔 ? Ziadne tehotenske priznaky nemam..obcas ma pali zaha a toci v hlave ale to pripisujem inemu.

saxana15
20. júl 2017

@dzanka72 podľa mna si krasne tehotna 😊

saxana15
20. júl 2017

@dzanka72 ake mas hcg?ci si este nebola na odber?

dzanka72
20. júl 2017

@saxana15 este som nebola, lebo moj dr. je sukromnik, tak si robi kedy sa jemu chce.. zajtra idem na krv, tak dufam, ze to dobre dopad e, lebo fakt neviem, co si mam o tom mysliet a napadaju ma len same zle veci😒

biba12
20. júl 2017

@dzanka72 je to v poriadku, neboj sa, záleží aj od toho koľko farbiva má test. Urob si test s tou istou značkou obdeň a rozdiel budeš vidieť .

saxana15
20. júl 2017

@dzanka72 neboj sa,nekontroluj to az tak velmi.hlavne je ze su 2 ciarky,zajtra to potvrdi aj test.super,blahozelam.

dzanka72
20. júl 2017

@saxana15 @biba12 dakujem za povzbudive slova a dufam, ze to bude dobre. 🙏 ked ja mam vkuse nervy v praci, pracujem s ludmi a ti dokazu byt niekedy naozaj neprijemny, do toho este "super" kolega, 13 hodin v praci.. to mi tiez nepridava na psychike a sa bojim, aby sa to aj tym stresom nejako nedototo.. hlavne, aby som si to ja nezapricinila 😠

biba12
20. júl 2017

@dzanka72 vrav si, že nič iné ako bábo nie je dôležité, ostatné vypusti a daj sa do kľudu 🙂 Bude to v poriadku.

jarika22
20. júl 2017

Ahojte. Je tu niekto 6. deň po KET? Pocity? Ja stále nič.

19lilly
20. júl 2017

@jarika22 ja a prave som zacala spinit 😢

jarika22
21. júl 2017

To tu už písalo mnoho žien a nemusí to znamenať to najhoršie. Čítala som tu o tom okolo strany 1030. Len zavolaj do centra, aby ti to zastavili. Ja keď som minule dostala ms, tak to bolo okolo 11. dňa.

bella1303
21. júl 2017

@19lilly neboj to este nic neznamena..ja som po ket spinila s prestavkami do 4 mesiaca a mam doma 4,5 rocneho synceka. Zacala som vtedy cca na 7 den spinit

19lilly
21. júl 2017

@bella1303 dufam ze budes mat pravdu :( ale skor si myslim ze je to v tahu aj po et som na 7 den som zacala krvacat a nic z toho nebolo.. Ale dakujem za povzbudive slova

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre