Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

rada2002
5. aug 2017

@maculicek1977 tie vitaminy mi ponukla znama v lekarni. Ja som ich ale objednala cez net na jeden mesiac mne a mojmu. Pre mna su tam twraz v akcii a vyjde ma to 61 euro. Vyskusam na mesiac a uvidim. Na nativ do Brna som isla 2x. Ultrazvuk som mala u svojho gynekologa a ked boli foliky dost velke dala som si iba pregnyl a potom ako pri stimulke to iste. Ibaze bol najprv kpntrolny utz v Brne a ak foliky nepraskli hned urobili vyber. Potom na 3 den na vklad.

kvetoslava78
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babikadaska
6. aug 2017

@jarika22 uz si dostala ?? mne prisla menstruacia este pocas brania hormonov den pred krvnym testom.

jarika22
6. aug 2017

@babikadaska Hej. Tri dni po vysadeni hormonov. :(

saxana15
7. aug 2017

@dzanka72 ahoj.ako to s tebou vyzera?stale neni vidiet embryjko?ci mas cakat na kontrolu?a testy ci hcg nejake zmeny?

dzanka72
7. aug 2017

@saxana15 ahoj, buducu stredu idem na kontrolny usg, urobila som si doma este test a zda sa mi, ze zoslabol, takze uz viem co pride...
Ale este tyzden sa mozem drzat v nadeji 😔

babikadaska
14. aug 2017

@ereska ahooj tak ako si dopadla ???

ereska
22. aug 2017

@babikadaska ahoj nam to nevyslo mame uz len jedno zamrazenee

jarika22
23. aug 2017

@ereska Taku mame smolu. Uz by sa na nas mohlo raz usmiat stastie.

julciatko1
28. aug 2017

Zdravim zienky, chcela by som sa spytat, ake vysetrenia sa daju este spravit pred dalsim ket okrem hemato a repro? V podstate som zdrava ako ryba, na hemato mi zistil nieco s krvinkami, picham si fraxiparine 0,4 a beriem anopyrin 100mg, beriem plno vitaminov, ale aj tak nic. Maternica bezproblemova, ziadne vzrasty, vajecniky funguju perfektne, embrya su dobrej kvality. Fakt neviem kde je pes zakopany. Dnes som 7. den po ket a test snehobiely. Keby to vyslo, tak uz aspon ducha by som mala vidiet, nie?
Diky

jania023
28. aug 2017

@julciatko1 ja mam to iste ako ty vsetko ok a vklady nevychadzaju. Moze za tym byt aj grnetika embryi

jarika22
28. aug 2017

@julciatko1
@jania023 U mňa detto.

jania023
28. aug 2017

@jarika22 kolko si mala vkladov?

julciatko1
29. aug 2017

@jania023
@jarika22
Caute baby, kolko ste mali vkladov? Ja 2x ET a 1x KET, uz ma to prestava bavit. Mame este dvoch mrazacikov, ak to nevyjde tak to vzdavam. Moja psychyka je v P-cku!

jania023
29. aug 2017

@julciatko1 ja 10ivf a 9 vklady idem na 10
Mam 2embryjka tak 2pokusy budu

jarika22
29. aug 2017

@julciatko1 Ja 5 ivf. 4xKET a 4xET. Máme ešte posledné embryjko, tak niekedy na jeseň ďalšie KET. Ďalej neviem. Možno už skončíme. Manžel už nechce a ja mám budtlt na krku 40. ku.

julciatko1
30. aug 2017

@jania023
@jarika22
Tak to vas obdivujem zeny, ze ste to tolko vydrzali. Ved to nie je zivot, stale len cakat, ze co ak to konecne tentokrat vyjde!? Ja budem mat 34, ale sama na sebe vidim co to so mnou robi, takze posledne dva pokusy a kupime si s manzelom radsej motorky a budeme spoznavat svet, ako takto dalej zit...
A neskusali ste dat tie embrya na genetiku?

jania023
30. aug 2017

@julciatko1 ja ani nie lebo keby boli geneticky zle zak sa aspon uchytia a potom odydu ale mne sa nikdy neuchytia

julciatko1
30. aug 2017

@jania023 kam chodis do centra?

jania023
30. aug 2017

@julciatko1 ja som uz bola vsade teraz momentalne do kosicdo gyncare

jarika22
30. aug 2017

@julciatko1 My sme chceli, ale nakoniec to pri 4. Ivf nevyšlo a pri 5. sme to skusili bez.

summer_103
31. aug 2017

Je tu niekto po vklade? Ja som dnes 3 den po.. a uz sa idem zblaznit z toho cakania na vysledok 🙏

petajan
31. aug 2017

@summer_103 ahoj, ja som 15 deň po a aj tak nemám pokoja aj keď krv a testy silno pozitívne. Špiním niekedy slabšie niekedy silnejšie, bolesti ako na kramy takže ani neviem na čom som...nemáme inú možnosť ako čakať.

summer_103
31. aug 2017

@petajan och to mi je luto ale tak dufam, ze ked testy neslabnu tak sa babenko drzi ako kliest.. Co ti povedali lekari na to spinenie? Drzim palce nech je vsetko v poriadku

petajan
31. aug 2017

@summer_103 Teraz chcem volať lekárovi,ale tak nič nepovie aj tak. Bud alebo.... Ty kde si bola na vklade?Je to tvoje prvé IVF?

summer_103
31. aug 2017

@petajan no aspon by ti mohli zvysit davky liekov.. Ja chodim do Iscare, a je to moje 3IVF, ale pri druhom neprislo k vkladu.. Ako si sa citila par dni po? Prestali ma pichat vajecniky ale zacinam mat bolesti ako na mrchu, vraj to je normalne... no len dufam ze nepride.. Kedy si testovala prvy raz? V pondelok mi vlozili hatchujucu blastocystu, tak do dvoch dni by mala byt uhniezdena...

katvic
31. aug 2017

@summer_103 ja som dnes 14ty den po transfere (5 dnove embryo). Cakam prave na druhe hcg - rano som bola na krvi. Prvy test bol pozitivny. 😬 Uz ma asi porazi z toho cakania.

summer_103
31. aug 2017

@katvic Drzim palce! tiez by som uz radsej cakala na potvrdenie hcg po pozitivnom teste 🙂

katvic
31. aug 2017

Fju tak aj druhy test ok. Teraz zas cakat na ultrazvuk 🤦🏼‍♀️

monkijanacik
31. aug 2017

Ahojte,drzim vam velmi palceky,tiez som tym presla,testy boli pozitivne,cakala som na usg,az den pred som zacala velmi spinit,embrijko odyslo uz pri prvych testoch,bolo to len hormonalne tehu,a o rok prisiel zazrak v podobe dvoch ciarok,prirodzene,cez dofcu,drzte sa😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre