Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jarika22
23. okt 2017

@kararina173 Snažíme sa nevzdávať. Človek si vždy nájde dôvod veriť, že práve tentokrát by to mohlo vyjsť.

jarika22
29. okt 2017

@ereska Ako sa máš?

ereska
29. okt 2017

@jarika22 ahoj moja zatial tak nijako nic ma neboli a 6 den test neg

jarika22
29. okt 2017

@ereska Ty máš odvahu testovať na 6. deň. Ja niekedy ani na 12. nemám. 🙂 Ešte to môže byť +. Držím prsty. Ja som začala brať estrofem, schytala som trojdňovú migrénu, ale už je dobre.

bodkovanyhrncek
30. okt 2017

Ahojte baby pridávam sa do skupiny mám 6 deň po KET ale ešte som si nerobila test. Pri prvom vklade som testovala hneď už pomaly od 5 dňa a bolo to o nervy .... a koniec bol ešte tažší .... Tak snáď nám to tentokrát vyjde a ak nie dúfam, že sa tu nájde niekto komu áno aby sme sa mohli tešiť teda aspon z jedna z druhej 🙂 🙂 🙂

@ereska

vernazza
30. okt 2017

dievcata zostalo mi nedouzivane DHEA 25mg z Biovea (206tabliet) kto by mal zaujem. https://www.biovea.com/eu/product_detail.aspx?N...

bodkovanyhrncek
3. nov 2017

Babyyyy 10deň po KET a 😍😍😍

jarika22
3. nov 2017

@bodkovanyhrncek Krasny testik. Len tak dalej.

jarika22
3. nov 2017

Žienky, neviete náhodou, či ma z ertrofemu môžu bolieť kĺby?

smn
4. nov 2017

Ahojte baby, prosim vas mala ste niektorá po ET zvyšenu teplotu? Ja som 8 deň po ET, od 6 dňa mam silne špinenie teraz už aj s krvacanim. Test z moču negativny. A od včera teplota 37,7 a je mi hrozne, prišerne bolesti hlavy.

ereska
4. nov 2017

@bodkovanyhrncek
@jarika22 je to hrozne na 9 den vecer bola slaba ciarocka a od vtedy nic :(

saxana15
4. nov 2017

@ereska tiez sa mi to uz stalo.2 dni po sebe dusiky na teste a zrazu zmizli a dosla ms!

jarika22
4. nov 2017

@ereska Ja som nikdy nemala ani lem ducha, takže nádej tam je.

bodkovanyhrncek
5. nov 2017

@ereska Krv je iba 100%. Kedy ides na odber?

mimka1579
6. nov 2017

Ahojte baby. Tak som 4 den po ET. To cakanie je priserne. Prve 3 dni ma strasne bolelo brucho a teraz uz nic. Ani som nespinila.
Dufam ze je to uz zahnezdene.
Beriem injekcie prolutex 1 x, estrimax 3x denne. Kyselinu listovu.a samozrejme papam ananas, ze vraj to pomaha.
Pevne verim ze sa to vsetkym znas podari.

jarika22
6. nov 2017

@ereska Ahoj. Čo máš nové?

jarika22
9. nov 2017

@mimka1579 Ahoj. Kedy ideš na krv. O tých imjekciách som nepočula, kvôli čomu ich máš? Či je to namiesto utrogestanu?

jarika22
9. nov 2017

@bodkovanyhrncek Ahoj. Už si bola na krv?

mimka1579
9. nov 2017

Ahoj. Na krv idem v pondelok. No to cakanie je hrozne.. injekcie Prolutex to su progesterony aby sa to udrzalo. 🙂 sice na 5 den som si robila test a nic. Asi bolo este skoro.

mimka1579
9. nov 2017

jarika22

bodkovanyhrncek
9. nov 2017

Ahoj ano bola a budem mamaááá😍

bodkovanyhrncek
9. nov 2017

@jarika22 odpoveď vyššie 👍

bodkovanyhrncek
9. nov 2017

@mimka1579 mne sa ukázal slabý duch už 6 deň po KET síce slabučký ale ja som ho videla aj na opakovanom teste s inou značkou 🙂 držím prsty nech to vyjde skús 6-7 deň ikeď sú to len testy neboj krav je krv.

bodkovanyhrncek
9. nov 2017

Tsk nejako vyzeralo moje testovanie baby. 😉

mimka1579
9. nov 2017

@bodkovanyhrncek
Pana beka si sa natestovala. Nevie ci sa pocita aj den vkladu ci nie. V piatok mi vkladali tak dnes je 6 den. Nemam odvahu este testovat aby som sa nesklamala. :( nemam ani mrazacikov. Ale pevne verim ze to dam. Hoc nemam ziadne bolesti ani spinenie nic. Mala som len prve tri dni bolest brucha a vajecnikov ako na mrchu.

mimka1579
9. nov 2017

@bodkovanyhrncek
Gratulujem k tehu aby si mala bezproblemove tehotenstvo. 😉

bodkovanyhrncek
9. nov 2017

Nie ja som nepočítala deň v kladu. 🙂
Držím prsty aby to vyšlo a Júl 2018 bol náš 🙂

jarika22
9. nov 2017

@bodkovanyhrncek Gratulujem. Mala si nejaké pocity?
@mimka1579 ešte vydrž s testovaním. Ja idem na vklad v pondelok.

mimka1579
10. nov 2017

Baby 7 den po vklade a test negativny. 😂
Myslite ze este skoro?

bodkovanyhrncek
10. nov 2017

@mimka1579 určite to neni stratené niekomu vyjde už duch na 6 deň a niekomu ukáže až krv. Tak to proste je každá sme iná a príroda nevyspytateľná. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre