Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

deni73
5. feb 2018

@nedockavasom Stačí robiť si test po 7. dni, vtedy by už mal ukazovať, skôr nie. Držím palce

noni99
5. feb 2018

@anakra tiež som mala. Hysteroskopiu kde mi uistili že mám málo hormónu tak mam pichať. A estrimax berieš aj po vklade?

anakra
5. feb 2018

@noni99 áno aj po vklade

noni99
5. feb 2018

@anakra ja som myslela ze.to sa berie len do vkladu estrimax. A kedy mas vklad?

anakra
5. feb 2018

@noni99 minulý pondelok som mala ket

noni99
5. feb 2018

@anakra aha tak ty si uz tehula 😀 .tak drzim palce ✊ . Na kolkaty den ti robili vklad?

nedockavasom
5. feb 2018

@anakra ahoj.. mozem sa spytat co beries od vkladu?
Ja mam uz piaty a zatial vzdy..az do vysadenia tabliet..bez spinenia.. aj ked to nevyslo

nedockavasom
5. feb 2018

@deni73 to sa lahko povie 🙂

anakra
5. feb 2018

@noni99 vklad mi robili na 20 deň cyklu

anakra
5. feb 2018

@nedockavasom beriem to isté ako pred vkladom. 3x1 estrimax, 1x1 prednison a raz za deň picham prolutex

nedockavasom
5. feb 2018

@anakra to mas uplne ine ako ja... ale ja to robim v At
3x1tabletu Progynova
3x1 tabletu Duphaston
2x Prednisolon rano
rano 1 tabl. Arefam, vecer 2 tabl.
este picham aj Lovenox 40mg vecer..
Duphaston a Lovenox mam protipotratovu terapiu.. vyjadrenie doktorky

nedockavasom
5. feb 2018

@anakra oh a Arefam je vaginalna tableta

anakra
5. feb 2018

@nedockavasom no, úplne iné, len nech sa nám to podarí. Každá z nás má iné zdravotné problémy...

zuzanita123
5. feb 2018

Ja beriem Estrimax 3krat denne, picham rano Prolutex, a vecer 2 tablety Progesteron vaginalne. Pytala som lebo Prolutex mam len do 9teho a testovat mam az 11teho. Ale uz som volala a ze mam potom zdvojnasobit Progesterom a malo by to byt ok.

nedockavasom
5. feb 2018

@anakra ved jasne, ja len pre porovnanie... 🙂 samozrejme drzim palce 🙂

katusikkk
5. feb 2018

Baby ktore si pichate do brucha.Dajte recept tie,ktore sa bojite ihiel.Co robit nech sa mi neklepu ruky pri otvarani ampulky a neodpadnem pri pohlade na ihlu.A nepiste,ze su male a ze to neboli ,ked mna boli aj pohlad.🤔

anakra
5. feb 2018

@katusikkk fuu, no tak to máš ťažké, mne to problém nerobí, ja to pichnem raz dva. Daj to partnerovi , nech ti to picha on...

katusikkk
5. feb 2018

@anakra zatial je taky plan,ale budem ho nenavidet a bude hrozit rozvod 😂Este bola moznost ,ze ma odvezie k vseobecnej nech mi rychlo pichne ona a nech vynadam jej.Problem je ten,ze mna by z auta uz nikto nedostal a tak by sestricka musela dojst k autu.
Bude to asi divoke,ale nieco vymysliet musim 🤔

mimiqa
5. feb 2018

@katusikkk tak si predstavuj vcielku Maju 🐝😅.😘

adika84
5. feb 2018

@katusikkk ja nenávidím ihly a kedy som to ja dala tak to dá asi každý 😁. Mne to pichal muž a ja som to nemohla vidieť vankúš na hlavu a len som dýchala a triasla sa keď mi to muž pichal. Si vytrpel so mnou. Takže keď sa muž nebojí nech ti to on dáva. Ja som tie injekcie nikdy nevidela len zvonku obal 😁. Takže zatni zuby a dáš to alebo musíš. Ja som si povedala ze čoho som sa musela ja dožiť aby som si pichala takéto veci nuž ale keď chceme babo tak co narobím. Držím palce

katusikkk
5. feb 2018
nedockavasom
5. feb 2018

@katusikkk ja si picham do stehna 🙂 do brucha by som to nedala :D

deni73
5. feb 2018

@katusikkk Popros muža, nejakú známu sestričku alebo na pohotovosti ti pichnú. Ale keď raz skúsiš, potom to už pôjde, veď MUSÍŠ, pretože chceš sa stať mamou. Tak sa rozhodni, ktorý pocit je silnejší, nenávisť k ihlám alebo túžba po dieťati. U mňa vyhral ten druhý.

katkatop
5. feb 2018

@katusikkk sú malé a fakt to väčšinou vôbec nebolí. Určite nie viac, ako trhanie obočia. A to robíme pravidelne 🙂 KeĎ sa ti to podarí raz, iž to pôjde. Treba to pichnúť rýchlo. Držím palce

janduska
5. feb 2018

@katusikkk no mas to tazke, ked mas taky strach z ihly. Treba si urobit zahyb z kože a hlavne pichať kolmo, do brucha je podľa mňa znesitelnejsie ako do stehna. A nepichat v tesnej blizkosti pupka, tam to boli. Mne najprv tiež pichal mm, ale už som sa naučila sama a je to v pohode, su aj horšie veci 🙂

katusikkk
5. feb 2018

Dakujem baby.O par dni ma to caka.Hadam to nejako dobojujem a ozvem sa .
Hadam tu dovtedy date nejake pozitivne testy a motivacia bude naozaj silna 😀

zuzanita123
6. feb 2018

@nedockavasom tak co, testovala si dnes znova?

nedockavasom
6. feb 2018

@zuzanita123 ano.. ukazalo sa nieco az po uplnom uschnuti.. obavam sa, ze je to kanalik :(

nedockavasom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nedockavasom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre