Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

miska212
30. jún 2009

ybytka nemala som PK... vkladali mi len 4bunkove embyjko

diecata dakujeme za povzbudenie 🙂 ja zatial nespinim... len mi je zasa obcas zle ako pri mrche... tak radsej lezim...

lulockka
30. jún 2009

miska ja ti až závidím ale úprimne. 🙂 ja mám celý čas pocit ako na mrchu ☹ ale ako som tu čítala tak to majú leľa dievčat tak asi to je v pohode. 🙂

kellynka7
30. jún 2009

ta moja sestricka je na hlavu neochotna presne ako doktor.
mahu trochu tej tabulke nechapem to zanikle dvojce je co, necuduj sa mi vsak blondina
mala by som ist na PN?radcej asi ano alebo si zoberem dovolenku

maahuliena
30. jún 2009

kelly v každom prípade si zober bude Pn.. ale ak máš dofču... tak kludne čerpaj tu... hlavne kludový režim, ležať, oddychovať 😉

maahuliena
30. jún 2009

a tabulľky si treba všímať posledné 2 dole čo sú 😝 😝

miska212
30. jún 2009

lulockka aj ja som mala bolesti ako pred mrchou... ten pocit bol vzdy vecer... a mam ich aj teraz... tak nic nie je stratene...

lulockka
30. jún 2009

možno naozaj nie je nič stratené hlavu hore a hned všetko bude krajšie. 😀

kellynka7
30. jún 2009

mahu aha oki
mna tiez boli obcas brucho ako na mrchu
baby ste zlateeeeeeee tento konik je suprova stranka.
bittka a ty si ako silno spinila?

kellynka7
30. jún 2009

moze sa stat ze mozem mat aj mimomaternicove tehotenstvo,lebo teraz so citala ze vtedy je hnedy vytok.
ja uz asi saliem,sorry

maahuliena
30. jún 2009

kelly.. môže byť všetko... ale toto nerrieš... ak by si mala mmt tak by si nemala také HCG .. 😉

a všetky povinne myslieť pozitívne! 😉 každý prípad je veľmi individuálny 😉

miska212
30. jún 2009

kellynka aj mne uz z netu sisi.... som nasla ze aj nizke hcg je prejav mimomat.... ☹ jaj, uz nech je piatok a viem vysledky krvi... keby mi v pond. povedali, ze to nevyslo, tak by som sa s tym nejak zmierila... a teraz sa bojim este viac ☹

lulockka
30. jún 2009

kellynka nehľadaj to čo nie je.

maahuliena
30. jún 2009

miška prosím ťa 😅 ale nemôžš porovnávať normálne tehotenstvo a IVF 😝 😝 vkladali Ti drobca, tak jasné zakusol sa neskor 😉 a preto nemožeš mať také HCG 😉

ybyta
30. jún 2009

No vidim že to nešiši stoho všetkeho astich pribehov len mne 😝 😀 😀 😀 😀 😀 ato hcg musi mat každe sanatorium ine neexistuje aby jedna pisala že ma 16 aje adruha lamentuje že ešte nevedia čije zo 70 najlepšia cesta do piatku do kazajky u mňa 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😝 je aj druha adeptka?

maahuliena
30. jún 2009

ybyt 😀 😀 😀

miska212
30. jún 2009

maahu 🙂

ybyta a ty si mala ake hcg? ides na krv este v piatok? aj ja...nechce sa mi citat predosle prispevky...

ybyta
30. jún 2009

mahul ati nemaš pochybnosti ked toto všetko čitaš že čo ked sa ti dvihne

kellynka7
30. jún 2009

miska veru nech je uz piatok.
babenky mam vas vsetky rada vzdy ma povzbudite

miska212
30. jún 2009

aj ja som happy, ze modry konik existuje... aj ked sa niekedy mozno zbytocne stresujem... ale toho povzbudenia je tu ovela ovela viac 🙂

lulockka
30. jún 2009

aj ja mám ten pocit je to super človek sa toho veľa dozvie a má sa aj komu vyžalovať. 🙂

maahuliena
30. jún 2009

ybyt, nie, nemám 😉 proste to cítim, že to nevyšlo... ženská intuícia 😉
baby ja ešte nechcem piatok 😅 idem do roboty 🙄 😀
no aj ja som vdačná za MK 😵 😵 😵 😵 toľko informácii som nevedela, kým som nenašla tuto stranku 😀 😅

veva2711
30. jún 2009

caute baby,no ja som na 4den po ET zacala mat rano hnedy vytok a vecer uz (podla mna(moooc silnu mrchu ☹ ale rano som volala do centra koli liekom a doky mi povedal,ze to krvacanie moze byt odtrhnuty kus sliznice,alebo nieco take,tak lieky mam dalej brat,ale uz cez usta 😉 😉 takze to spinenie asi nic neznamena 😵

lulockka
30. jún 2009

veva ako si iste už čítala to špinenie má tu skoro každá s nás.Len poslúchaj lekára oni vedia čo a ako.

ybyta
30. jún 2009

toje dobre mne nik nepovedal a vola som že ked žena krvaca masa jesť utroš ustne toje dobre povedia vkladat Anapriek špineniu akrvacaniu 😠 😀 😀 😝 ZBIňOčKA kde si moja?

veva2711
30. jún 2009

-lulockka-ale ja nemam spinenie ale moooc silne krvacanie ☹ ale spolieham na to,ze je to ta sliznica 😉

lulockka
30. jún 2009

vava budem ti silno držať prsty aby to dobre dopadlo.Je to tvoje prvé IVF

veva2711
30. jún 2009

ano prve a aj posledne ☹ takze sme mali len jeden pokus 😉

lulockka
30. jún 2009

a to už prečo ?

kellynka7
30. jún 2009

mam to aj ja brat cez usta, ked to je take huste hnede natahovacie.prepate za opis 😖

veva2711
30. jún 2009

lulocka-je to dost narocne na financie,lieky.....atd+12000sk cesta,a mrazacik nam neostal ziadny ☹

kellynka-ja neviem,ja silno krvacam,ked som si to vlozila tak mi to za chvilku krv vyplavila...ja to mam brat r-o-v--po 1 tab.az ti to ma za chvilku vytiect tak skus radsej cez usta....nemala by si tym nic pokazit.. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre