Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lulockka
30. jún 2009

tak to máš pravdu stojí to dosť financii ale aj veľa času .

veva2711
30. jún 2009

ja aspon mam dceru 😉 ,ale vam ostatnym drzim palce nech sa vam uchytia vsetkty jaja 😵

maahuliena
30. jún 2009

kelly, anoooooooooo, radšej papaj a ked prestane špiniť potom vkladaj 😉
veva a nevolala si do caru, že zvýšiť dávku, na 3x2? 😉 tiež ho radšej papaj 😒

veva2711
30. jún 2009

volala som povedali mi 3x1 😕

maahuliena
30. jún 2009

vevi to je divné.. mali ti ho zvýšiť... ale asi záleží od centra.. asi maju iné postupy... ja som ho brala 3x2 tbl. tak snad Ti to prejde 😒

kellynka7
30. jún 2009

asi to tak spravim,vecer si dam este dnu a zajtra zavolam do ferticentu a spytam sa

julietka
30. jún 2009

ahojte babulky 🙂 ak mozem dovolila by som si pridat aj moju skusenost, tiez som mala slabucku ciarku, na druhy den taku istu a vobec nesilnela, tak som testla o dva dni a ciarku uz nebolo vidiet, tak som sla na krv a Hcg bolo 0,48.. povedali ze je to negativne..odvtedy naozaj verim jedine Mamatestom, ukazali mi vzdy pravdu aj ked to bolo ok a aj ked to mimi vzdalo..
tento uspesny krat som mala ciarku uz na 9 den a zo dna na den silnela a ukazala si kedykolvek pocas dna, aj ked som testla na obed...

A este k tym hodnotam, kedze svagrina je lekarka pozerala som v jej medicinskej encyklopedii vademecum medici kde su vsetky telesne hodnoty ake existuju takze kukla som odkedy sa pocita gravidita a je to od hodnoty 5, takze vsetko pod 5 je diskutabilne, pretoze dokonca aj u muzov sa da namerat hladina hcg cca okolo 2,5 U/i, podla tabuliek po koncepcii na 7 az 10 den ma byt hladina nad 100...takze toto su original tabulky podla ktorych sa doktori riadia, preto su pri nizkych hladinach opatrni a radsej chcu krvne testy zopakovat....dufam ze som vam pomohla aspon ciastocne vyriesit dilemu aka ma byt hodnota 😉 😵

maahuliena
30. jún 2009

kelly, ved aj ked si išla na punkciu tak si ho zapíjala, že? 😉 tak sa toho neboj, ale pokiaľ veľa nešpiš, tak to snáď nebude problém

maahuliena
30. jún 2009

či na transfer malo byť kelly 😅

veva2711
30. jún 2009

mahu a ty kam chodis?

kellynka7
30. jún 2009

mahu nebrala som ho ani pri Et cez usta, doky mi kazal normalne

maahuliena
30. jún 2009

ja chodím do GF 😉

kelly no ok, ked to povedal doky 😉

ybyta
30. jún 2009

veva to maš ozaj malu davku3 krat 1 neviem toje malo mi bereme 2 krat 2 uvidiš je halda tehotnich smenšimi hodnotami ako su vtej tabulke aaj na15 deňato tehotenstvo julietka od5 to znači od 50?? 😉 😎

julietka
30. jún 2009

ybyta nie, keby to bolo 50 tak tam dam aj nulu..to som presne opisala z knihy takze 5 😉

ybyta
30. jún 2009

juli moja aked je56-57 apovedali mi že určite toje tehotenstvo ato bolo na15 den ET ale že babo sa určite neskor uchytilo žesa to stava nemusi sa uchitiť podla predpisov mam ležať av piatok znova na krv či rastie apreto male hcg neni mi doma na testoch nič vydeť čo ti nato????,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,aako ked podla tych tab.ked žena ma ale 25 a tehotna neni ako to? aod tych 5 je čoooooooooooooooooooooooo? moja daj vedeť čakam prosim 😉

ybyta
30. jún 2009

JULINKA ODPIš PROSIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM čO VRAVIš NAMňA TO HCG

ybyta
30. jún 2009

omluvam sa nevšimla som si do prkna tie velke pismena moc sa omluvam 🙄 😔

ybyta
30. jún 2009

divko moje čakam ☹ ☹

julietka
1. júl 2009

ahojki ybytka, neboj sa a hlavne nestresuj, moj doki doki, stary pan co uz odisiel do dochodku vzdy hovorievol zo svojich zivotnych skusenosti ze "v gynekologii nikdy nic nie je iste" ty sa tu vobec nezatazuj nejakymi hodnotami,mas nad 5 Ui tak bud rada, hladkaj brusko a chod na dalsiu krv kde sa vsetko rozluskne, ved aj gregy mala nizke hcg a krasne jej vystupilo a je teraz tehulka 🙂
ja som mala raz po IVFku hodnotu 5,5 hcg a to mi este kazali aby som uzivala lieky a prisla na kontrolnu krv...
u teba sa mozno naozaj mimi zahniezdilo neskor...zatial nerozmyslaj nad najhorsimi scenarmi a ver ze hcg bude stupat
kedy mas kontrolnu krv?

mircalla
1. júl 2009

ahojte, mrzi ma,ze som sa vcera uz neozvala, nebolo kedy

ybytka, hlavne ziadne katastroficke scenare, len to skodi embryjku

presne ako hovori julietka, v gynekologii nic nie je iste, uplne s nou suhlasim. a este jedna kocka tu pisala podobnu skusenosti, kedy sa embryjko uchytilo neskor

kukulik30
1. júl 2009

ybytka, klidek moja...vsetko bude fajn....mimi sa urco uhniezdilo neskor a hcg teraz uz pekne narasta 😵
proste su take pripady, kde klesa/ ako ja / a take kde rastie a uhniezdi sa neskor...tak ver tomu, ze patris do tej druhej skupiny 😉

ybyta
1. júl 2009

ahojte dakujem pekne juli aj miri hladkam stale bruško avravim mu nech ho an ani nenapadne odisť 😀 a vravim mu ako sa neho všetci tešia mysliš 5,5 bez tej 0? nie 50? moja ati čakaš? alebo si po ETalebo? ale vyčarila si mi naozaj usmev na tvari si ma aj sMirkou mocccccccccccccccccccccccccccc povzbudila som si tak natlačila do hlavy že jednoducho nič ine ako riadne zdvihnute hcg to ani nemože biť 😎 😎 😎 😵 som rada žesi takto pišeme to neskutočne pomaha ati Miri ako si na tom? kto neveri všetky zufalkine čo na testoch doma nemaju 2 čiarky nech si pozru stranku Nizke Hcg auvidia same pribehy na neuverenie nap.9 tyždnov bola už jedna tehotna a 2 čiarky stale nemala atd. alebo furt strašia s mimo. mat. auž davno kočikujuMahul ati ako?? 😉

kellynka7
1. júl 2009

caute, ja uz som vazne zufala stale spinim a dnes som si robila test a druha ciarka bola skoro taka silna ako ta testovacia.
Tak ja uz nechapem.

mircalla
1. júl 2009

no ybyta, ja testujem v piatok
obcas mam taku malu oranzovu bodu (akoby vytok), ale nespinim...zatial

kellynka, to znamena, ze HCG stupa a je to dobre, ak ciarka silnie. skus si kupit kyselinmu listovu a davat si jednu tabletku denne, pomaha to vyvoju embrya. kedy mas ist tomu lekarovi?

co sa tyka spinenia - niektore baby spinili aj par tyzdnov a bolo to ok.

ybyta
1. júl 2009

ved to tu stale pišeme že to neni nič neni tak neplaš ale osobne jaaaaaaaaaaaaaaaaa by som hned volala doktorovi na ča moja čakaš ?mi sme mi adoki je doki 😉 😉 😵

kellynka7
1. júl 2009

v piatok idem na kontrolne hcg, ja si davam babyplan
mircalla s tebou to vyzera na tehu super, ktory si den po ET?

maahuliena
1. júl 2009

kelly...to znamená, že HCG krásne rastie 😵 😵 a to špinenie znervóznuje a človek si je neistý.. ale miro to písala, niektoré to mali aj dlhšiu dobu. Dufam, že si si zobrala dovču 😉 Fakt klud ti terat najviac pomôže 🙂 😉

inak čafte 😉

kellynka7
1. júl 2009

teraz som volala do ferticentu doki tam este neni asi az zajtra
a ten moj tu v Nitre sa mi do toho nechcel rypat
tak ja uz neviem co mam urobit

maahuliena
1. júl 2009

kelly, zober si dovolenku do konca týždna a lež doma 😉

kellynka7
1. júl 2009

len dovie co mi tu dovcu daju, je tu vela roboty a zajtra mam ist na nejaku kontrolu z roboty.
rozmyslam ze asi aj teraz odidem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre