Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cmuk05
6. júl 2009

dakujem,nie je to az take rizikove ako to strasia 🙂 prave ze nie je az take strasne.aj teraz ked su dve tak to je lepsie 😉

bakosko
6. júl 2009

baby ja idem na 3 ivf,v pondelok vkladaju vajička ake tabletky ste jedli aby sa to uchitilo

mircalla
6. júl 2009

ahoj bakosko, ja som mala estrofem a utrogestan, ale kazde CAR ma iny postup, niekedy davaju estradiol, ale utros v podstate vzdy

bakosko
6. júl 2009

pila si aj dajaki čaj alebo vytamini

loginka
6. júl 2009

cmuk, teraz si obzeram fotecky dvojiciek a je to straaaaaaasne zlate, urcite je to potom lepsie, ale asi ten zaciatok musi byt riadny cirkus humberto, dufam, ze nase budu po nas kludne babatka 🙂 - taki sme vraj boli obidvaja, tak sa utesujem 🙂
teraz som bola so tyzden so sestrou a jej rocnym babom, ktory by bol na nej zaveseny v kuse, mala problem sa najest a ist na zachod, tak s dvojkami si to neviem predstavit, asi sa tak chudatka ani nemozu naucit 😉

dzula
6. júl 2009

zbinka ,julietka - tak to je SUPER - gratulujem.... 😀 😀 😀

Ja mám dnes 11 deň po vložení a neodolala som a urobila som si test no žial bola iba 1 čiarka ☹ ...tak sa trochu strachujem či sú tam... ale na druhej strane ma upokojuje to, že nekrvácam, takže by to malo byť ok, nie??...tak hádam sa maličkým u mňa páči... v piatok idem na krv tak sa neviem dočkať....

bakosko - ja beriem estrimax, duphaston a utrogestan....aaa niekedy aj vitamíny babyplan... som 1x po IVF tak dúfam že sa podarí... 😉

deny32
6. júl 2009

Ahojte 🙂) srdecne BLAHOYELAM vsetkym tehulkam 🙂 a cakajucim drzim palce. ja tiey cakam, som 11 den po ET, moje 1. IVF.
DZULA, bola si v KE?
Citam Vas niekolko dni... som troska v strese, velmi ma bolia prsia a brucho ako pre ms. Niektorym to prinieslo stastie, tak tiey dufam.
Bolia prsia niektoru z Vas?

dzula
6. júl 2009

ahoj...deny...áno bola som v KE 26.6. ráno...😉 aj mňa boleli prsia - ale teraz je to už lepšie...
Takže ak nám to vyjde tak sme na tom rovnako? Tiež si bola v KE v splne?

rosienka
6. júl 2009

gratulujem vsetkym tehulkam, vidim, ze sa to tu rozsypalo s tymi koncom februara 😀 Ja budem dufam mesiac po vas, kedze minuly cyklus nam to nevyslo...este 8 dni do vysledku!

nika - no mozno tu budeme tiez takto skoli tehulkovat ako tieto dvojkove tehule. Ja sy som strasne brala dvojicky, to je ako sen 😵 Ja som inak v zahranici, tak moj CAR ti nic nepovie.

ybytka - dakujem, veru by bolo na case, snad je ta 4 stastna! 🙂

deny32
6. júl 2009

Dzula, ja som bola naobed tiez v SPNE 🙂 Takze to sa stretneme v piatok na krvi... dufam, ye to bude pre obe den oslav. Manzel uz ma pripraveny 6putn. Tokaj, tak dufam, ze bude dovod. Ak nie, tak ho vypijem ja 😀
Beriem tie iste liekz ako Ty... boli Ta aj brucho?

dzula
6. júl 2009

deny... tak v piatok držím palce, aby si tvoj manželík vychutnal ten tokaj sám 😀 a koľko ich máš? my máme 2 - aaa veľmi by sme chceli aj dvojičky... bolo by to super...

brucho ma bolelo teraz v sobotu a piatok.... akoby som mala dostať ms...ale teraz ma nebolí..... no je to určite u každej iné....

ybyta
6. júl 2009

ahjoj ZBIňOčKA ty teda vališ skoro mi oči vyleteli askoro mi pukance zabehli ty si Kader toto sa často nestava isto ani dr. Krakovičovi gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 som ti vravela -pisala že budeš mať dzerky nezabudla si???????????? male babikymoccccccccccccccccc som na teba myslela drž sa moja mňa to neprešlo že som malinke včasne potratila je mi stale za nimi smutno moc 😢 😢 😔 Miri teš sa stretlo ťa veľke šťastie aj tebe všetko naj naj 🙂

deny32
6. júl 2009

dzula, mna brucho boli skoro od zaciatku.. niekedy viac, inokedy menej, ale zatial som nespinila, ani nekrvacala. Prsia ma bolia cca 6-ty den, niekedy velmi velmi... Ty si uz testovala, vsak? My sme sa s muzikom dohodli, ze pockame az na krv... radsej. Mas aj nejakych mrazacikov?

YBYTKA, je mi velmi luto, ako Ti to dopadlo.. drzala som Ti VELMI palce. Nevzdavaj to moja, ono raz sa to musi podarit, no nie? Si taka vesela kopka, zasluzis si to .. 🙂

ybyta
6. júl 2009

momentalne ja sa aj zasmejem dievčence moje ale vo vnutri mato tak dusi nemôžem sa riadne nadychnuť aneda sa mi mysleť nato ☹ 😢 😢 tak len čakajte na krv dajte na mňa žiadne očuravačky domacich testov 😀 😉 musim vydržať v auguste na pohovor zas av sept.nato sBožu pomocu 🙂 😉 jasi stale vravim pokial nemusim isť na žensku operaciu ....v prechode stale môžem rodiť no nie aprechod nech je len pekne na prechode pre chodcov 🙂 😀 😝 ešte som mlada dievka 😉 😀 😀

deny32
6. júl 2009

zvladnes to 🙂 dopraj si nejaku odmenu, nieco, co Ta potesi.. ja som si slubila, ze v pripade neuspesneho piatku idem bojovat s celulitidou a tvarovat kostru 😀 a s manzelom sme sa dohodli, ze pojdeme niekam na dovolenku... preto musim robit na tej kostre, no nie??? 😉 aspon trocha relax a klud, troska si dopriat, nacerpat nove sily... hlavne tie psychicke. Zatial to pomaha, este som netestovala a ja nie som vobec trpezlivy clovek 😀 Hlavne sa motivuj pre obe moznosti.

ybyta
6. júl 2009

pribrala som všetko mije male uzke brucho jak v5mesiaci do ničoho nevojdem namňa maju tie hormony takyto vpliv nakupili sme dnes premňa veci elast. nagumu važiť ani nechcem bola som jak šajgla ateraz som ako bejzbalka 😠 😠 😠 😠 😝 😀 a na dovolenku ma vezme muž pa dobru nocku

dzula
7. júl 2009

deny... tak áno testovala som....nevydržala som.... ☹ a máme ešte 5 mrazáčikov... ok... utekám do kaderníčky...tak čaute zatiaľ....😉

nika232
7. júl 2009

ahojte. rosienka aj teba bolia prsia? lebo mna ani moc nie mozno trochu na dotyk,tak neviem ci je to dobre alebo zle?! ale brucho ma stale pobolieva ako pred mrchamii,tak len dufam ze nepridu. a budete rosienka testovat este pred krvou?

ybyta
7. júl 2009

čaute len rychlo od dnes už robym mam kadernictvo dzula mohla si prisť 😉 😀 išla som po dlhej dobe as depkou 😢 😝 🙄 k tim prsiam hadam každu jednu bolia a riadne to stich liekov hormonov to berte s rezervu 😉 neni to naznak ničoho ale tehotne ste a dajte pokoj stimi testmi 😝 😝 😝

nika232
7. júl 2009

hehe 😵 tak sa drz v praci

henika30
7. júl 2009

čaute.bola som na odber krvi a mám negatívne výsledky,ale mám íst ešte raz vo štvrtok.neviete či mám vysadit lieky alebo ešte mám počkat do štvrtka?lebo ešte idem na odber krvi,len neviem prečo ked už mám výsledok negat. 😢

marcela24
7. júl 2009

ahoj henika, je mi to velmi luto, ale mozno si mala nizku hodnotu HCG, podla ktorej dr. este nemoze urcit, ze si tehu a mozno predpoklada, ze ci nestupne. tak preto mozno mas ist na krvicku este vo stvrtok rano ci neporastie. mozno sa ti chrobaciky uhniezdili neskor. este treba verit. a sestricka ti nepovedala?

henika30
7. júl 2009

nepovedala my nič len tolko že zatial je to negatívne a že mám príst ešte raz.aj mne je to lúto som velmi smutná 😢 nemyslím si že by to vo štvrtok bolo lepšie.asi si dáme teraz pauzu aspon 1 rok a potom uvidíme.budeme to skúšat prirodzenou cestou..
Ja som ešte také nepočula že by tie malinké uhniezdovali neskór.ti už ano marcela? ☹

nika232
7. júl 2009

henika po kolkych dnoch si bola na krv?vies co , ja budem drzat palceky aby to bolo tak ako pise marcela a vo stvrtok to dopadne dobre 😵

henika30
7. júl 2009

dakujem vám dievčatá,ste milé,ale ja si myslím že to už lepšie nebude.na 11 den som bola lebo 10 den bola nedela,takže som mala som íst až na 11 😖

marcela24
7. júl 2009

heni, myslim ze sme rovnaky den po ET a ja idem na krv az v piatok, mne dr. kazal prist az 14 dni po ET. dnes rano som mala na teste uuuplne neviditelneho ducha, ani tak da sa povedat, ze nebol ale poobede ked som prisla z prace tak som tam nejaky tienik videla, aj ked viem ze to nemozem brat do uvahy ale boli tu aj dievcata, ktore mali uuplne neg. testy a nakoniec aj tak boli tehulky. takze hlavu hore, nadej tu este stale je a mozno ti hladina stupne. verim, ze aj mne 😉 aj ked si tiez myslim, ze to nevyslo 😒

deny32
7. júl 2009

Ahojte vsetky.. neudrzala som sa a dnes poobede som testovala... boli tam // ciarky, moje prve v zivote 🙂 🙂 🙂 aj ked bola sice o dost slabsia ako testovacia, ale je TAM, potvorka.... 😀 😀 😀 po 5-tich rokoch snazenia... som si teda poplakala 😀 🙂 😀

Marcela, ja tiez idem na krv v piatok, dnes som 11-ty den. Aky si mala citlivy test?

DZULA, skus test s nizsou citlivostou, drzim palce, aby sme sa obe v piatok v splne tesili

Henika, naozaj si bola na tie testy nejako skoro.. mala si PK?

henika30
7. júl 2009

najprv my vysvetlite že čo to je PK.LEBO JA NEVIEM 😀 marcela ja som bola na ET 25.6 aj ty?dneska som 12 den po Et,a ani som nešpinila nič,takže neviem.deny to ozaj myslíš vážne že som bola skoro na týcg testoch.bolo by dobré keby my to hcg stúplo 😒 bola by som velmi rada.
A ty marcela ako si na tom?si tehu?

deny32
7. júl 2009

Henika, PK je predlzena kupltivacia, znamena to, ze Ti embrijka vlozia az cca po 5-tich dnoch a nie po dvoch.
Ja som bola na ET 26.6., a dnes mi ukazalo len slabucku ciarku na najcitlivejsom teste, ale bola 🙂 Nerob este zaver, pockaj si. Naozaj moze byt, ze si uz mala nejake hcg, ale nizucke, preto dalsi test ... uvidis vo stvrtok.... 🙂 MYSLI POZITIVNE 😉

henika30
7. júl 2009

dakujem deny,skúsím mysliet pozotívne ale je to tažké ked ti už povedali že je to negat.mohly by povedat že ešte to nie je stratené,ale oni povedali že zatial je to negat.Nemala som PK.Ja som si test robila na 9 den ale bola tam len jedna jediná čiaročka ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre