• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

15. októbra 2017 
rovnake bolesti a vetry :sweat_smile: ako pred mrchou som mala rano. potom som dala utrogestan a zrazu to ustalo. teraz necitim nic. iba sem tam pichnutie v podbrusku. prsia ma bolia hlavne na dotyk .. uplne ako pri mrche. :angry:

dudinka, a vy chodite na krv uz na 11. den? u nas sa chodi az na 14. mne to vychadza na piatok, ale vraj vysledok povedia az na dalsi den, tak premyslam ze sa objednam uz na stvrtok, teda 13.
20. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre robis,ze netestujes.zbytocne by si sa len stresovala.ja som si ich 4 urobila,boli negativne uz som sa zmierovala,ze to nevyslo a nakoniec krv bola pozitivna co som nechcela verit ked mi doki zahlasil,gratulujem ste tehotna.ja som bola v soku :slight_smile: ...nevedela som co mam povedat.
20. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko, tak ty cakas nakoniec dvojicky ... to je super. este si ta pamatam z predchadzajuceho transferu ... niekedy zaciatkom maja. :wink: ja uz mam za sebou dve ivf. po prvom som mala KET a teraz som po druhom IVF. tiez KET. este mame zmrazenu jednu blastocystu.
20. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mib no,nakoniec su to dvojky.som stastna :slight_smile: ..ano v maji som v č tt potratila a hned na dalsi cyklus som sla na KET a vysiel.doki mi povedal,ze v mojom pripade ani neveril,ze to vyslo,lebo mam aj myom na maternici.chcel ma poslat na operaciu,ale sliznicu som mala pekne pripravenu 12 mm,tak povedal,ze to riskneme a nakoniec ani hcg som nemala vysoke na dvojcata.
20. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mib a ty sa kedy chystas na KET.
20. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mib-ja chodim do GF a tam sa testy robia na 10. a 14. den.ale kedze 10.den vychadza na nedelu tak idem v pondelok.a ty kam chodis?
20. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudinka, ja chodim do iscare. tam sa testy robia iba na 14. den.

matelko, pamatam si to. to bola taka vlna pozitivnych testov a hned na to vlna smutnych sprav. :frowning2: ja som teraz 7. den po KET. to IVF nam vtedy nevyslo, tak sme si dali spravit zopar vysetreni - hemato, imuno, genetika a ukazalo sa, ze mam vysoke hodnoty imunoglobulinu, ktory pravdepodobne sposobuje to, ze sa embrijko nevie uhniezdit. teraz beriem prednison, tak to snad vyjde.
20. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mib drzm ti palce aby to vyslo. :slight_smile: ..a nevies kedy pojdes na to.
20. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do iscare :grinning: :grinning: aj ja som tam chodila minuly rok,a ku komu?
20. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudinka, chodim k dr. Durechovej, je vyborna, som s nou velmi spokojna. ku komu si chodila ty? ak sa smiem spytat ... preco si isla z iscare do GF? pristup, financie, ..?

matelko, ako myslis ... kedy pojdem na to?
20. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mib no na KET kedy sa asi chystas.este tento rok,alebo to nechavas na buduci rok.
20. nov 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko, ja dufam, ze uz nebude treba. na KET som bola minuly piatok. teraz cakam na vysledok. :wink: ak by bol negativny, tak to skusime zase hned ako to bude mozne .... ale predpokladam, ze najskor by to bolo v januari.
20. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodila som doc.Valkymu.ked som tam prisla mala som cysty.cakala som styri mesiace nez mi zmizli,ale aj tak mi ostala taka malinka cysticka na lavej strane./ale este predtym mi robil laparoskopiu,na druhy den po nej mal prist za mnou a povedat ako dalej,ale on zevraj ochorel nejak odrazu.ni po tyzdni som sa s nim nevedela skontaktovat,iba sestricka mi povedala aby sme sa posnazili,a ak nie tak mame prist o styri mesiace./
len sa na mna pozrel a nasaadil mi kratky protokol.cele to trvalo tak 10 dni.mala som 3 embrya,z toho dve mi vlozili po troch dnoch.test negat.Valky mal zly pristup vrieskal na chodbe kde boli pacienti,aj na sestricky-nech si vrieska,ale tak aby to nik nevidel.vsetko robil rychlo rychlo.tak som odisla a to este ked som chcela vypis tak mi povedali,ze ma musia objednat.tak to ma uplkne dorazilo.
takze asi tak,fu to je hotovy roman. :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by nastvalo aj mna. ja som prave preto spokojna v iscare, ze sa mi paci pristup doktorky aj sestriciek. keby som nemala doktorke doverovat, tak to mozem zabalit. :confounded: ja som z neho nikdy nemala ktovie aky dobry pocit. a v GF si spokojna?
20. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano som.
ten pocit som nemala len ja alebo ty,poznam viacej ludi,dokonca povedali,ze by uz radsej nemal pracovat,myslim ze je uz dost stary.
20. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mib,tak drzim palce aby to vyslo. :slight_smile:
20. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa napapat,tak zatim :slight_smile: :wink:
20. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky...som tretí deň po KET a normálne roznýšľam, prečo ja neberiem utrogestan... :unamused:beriem ESTRIMAX 2x1 a DUPHASTON 3x1 denne....žeby po KET sa utroš nebral??? :confounded:
20. nov 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budúce maminky...dávam iba návrh...ak niektorá môže a chce, prosím, môžete dať aktuálnu správu o sebe / pozri myškou na moje "foto"/....k foto? tam, kde sa píše logo...dá sa to zmeniť...bolo by to super, pretože stále ak príde nová budúca maminka, je hneď v obraze kto čím prešiel...

Ďakujem moc tým, ktoré to urobia...a ktoré nie, nevadí... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem sa robit sprostou,ale asi som :frowning2: .........aky je rozdiel medzi 100-bunkov.embryom a blastocystou
20. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudinka...neboj, to nie je sprostosť...inak by nás tu bolo aj viac :grinning: :wink:
neviem, ale v knihe kde som to pozerala...píšu, že 16 bunkové je už morula / predtým píšu o embryjku/ a už 50 bunkové je blastocysta, ktorá je už v maternici a prenikne tou ochrannou blankou a zahniezdi sa... :slight_smile: to je niekedy pribl.7 deň ... :slight_smile:
20. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudi žiadny 100 bunkove embrio je blastocysta
20. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly3- alebo tak...embryo je stále...len má rôzne pomenovania...čo sa týka vývinu... :wink:
20. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
správne walle :wink:
20. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly 3...ty si po transfere KET? ktorý deň?
20. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam dakujem :slight_smile: :wink:
luly ako si na tom ,testy ako ?
20. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudi ajoj neviem nerobila som si až v pondelok si urobím :wink: :wink:

a ty ako dudinka
20. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budúce maminky...ktorý deň ste po transfere? KET či ET? :slight_smile:
20. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bojim sa :unamused: priznam sa ti :sweat_smile: robila som si a zdalo sa mi,ze som videla ducha na teste,ale to sa mi fakt asi zdalo,lebo potom zmizol :cry:
v pondelok rano predtym nez pojdem do GF tak si spravim :slight_smile:
20. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
walle-ja som 8-my den po ET.
20. nov 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok