Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

walle
20. nov 2009

hm...dudi...viem čo prežívaš...prežívame to spolu... ☹ 🙂

je tu niekto po KET a berie aj utrogestan?

matiasko
20. nov 2009

walle vsak mas estrimax a duphaston tak preto 😉
ono kazde car dava inak
to by malo byt take iste 🙂

dudinka80
20. nov 2009

dievcata 🙂 .......
velmi sa bojim,ze mi zase nevyjde ☹ 😢 to by ma uz slahlo uplne 😢 😢 to mi nic ine neostane len potom uz adopcia.nic mi neni,aj som sa tesla ale nic iba na par sekund sa mi zdalo,ze som videla ducha na testiku,ale zmizol.
uz si davam cokinu na ukludnenie.

luly3
20. nov 2009

dudinka nestresuj 😉 nepomožeme si tym

ja beriem utrogestan 😉 😉 😉 😉

walle kde chodíš do caru ja som mala tiež v piatok KET 😀

soni1
20. nov 2009

Ahojte baby, zajtra na mňa myslite, idem na odber vajíčok. Včera o 22:00 hod. som bola na poslednej injekcí (Pregnyl), ale zaujímavé je to, že absolutne nič necítim v podbrušku žiadne tlaky, alebo bolesti ako pred mrchou. Dúfam, že to nie je problém?

V stredu som bola ešte u dokiho, zvýšil mi dávku Merionalu, lebo moje folíky mali 16mm, no spomínal, že do soboty narastú, lebo vraj každým dňom rastú o 2mm, tak teda dúfam.

Počúvajte, oni ich oplodnia ešte v ten deň, však a na druhý deň by mali volať, že čo a ako, ale keď je na druhý deň nedeľa? Robia aj vtedy? Či neviete mi poradiť?

A prečo je potrebný taký prísun tekutín po tom odbere?

mib
20. nov 2009

ahojte kocky,

ja som tiez po KET a beriem aj utrogestan. dnes som 7. den.

dudinka, este netreba podliehat panike. ved osmy den moze byt na testik este skoro. 😉

luly3
20. nov 2009

mib ahoj aj ja som 7 den ak nepočítam den vkladu 😉

ako sa cítiš????

soni1
20. nov 2009

Ahoj mib, ako sa cítiš?

luly3
20. nov 2009

Ahoj soni 😉
prísun tekutín je potrebny aby si nedostala ten OHSS 😉

a ani ja som po pregnylu necítila žiadne tlaky vlastne necítila som vôbec nič 😀
a hej u nas kam chodím ja GF tam robia aj v nedelu

soni1
20. nov 2009

luly3, ďakujem. A tebe kedy robili transfer?

luly3
20. nov 2009

soni minulí piatok 😉

mib
20. nov 2009

luly, ak som spravne pochopila, tak ty si mala aj PK a uz aj testik ti ukazal, ze sa embrijko uhniezdilo. som sa cudovala, ze tak skoro, ale to bude asi kvoli PK, ci? ja sa obavam testovat. este je skoro a zbytocne by som bola nervozna. aj tak uz som. rano som sa prebudila o siestej a v brusku tlaky ako pred mrchou. uplne akoby chcela dorazit. a to ma dnes termin. 😖 ako sa citis ty? mas podobne bolesti v podbrusku?

soni, zatial ok. nervozita stupa, stale sa sledujem ... zajtra na teba budem mysliet. viac ti odpisem na iscare teme. 😉

luly3
20. nov 2009

mib no aj mna pobolieva bruško to je asi normálne
hej ukazal ale ducháčka a to sa nepočita 😀 😀 😀

mib
20. nov 2009

luly, a je to pobolievanie take akoby sa mrcha hlasila? ktory si DC? ... co sa nepocita? 😀 ved to je super zaciatok. vkladali ti dve embrijka?

dudinka80
20. nov 2009

ahojte 🙂 .....
tak som sa vratila,bola som na babywebe,nemala som tam radsej ani ist,citala som o neplodnosti........mam pichanie v panv.oblasti,to nie je dobre znamenie,myslim.mam depku z tohto celeho,aj som si poplakala 😢 😢 😢
vzdy to mam takto pred mrchou.az v den mrchy ma znovu zacne boliet brucho,dnes som 28DC.dnes som mala dostat mrchu.

jaja1118
20. nov 2009

ahojte kocky.....

moc vam vsetkym drzim palce.....nech ste vsetky stastne tehotne a bez tohoto cakacieho stresu....

ykceb
20. nov 2009

ahojte, chcem sa spytat, ako ste si zabezpecili pichnutie pregnylu, da sa to zvladnut aj doma? ak ano, mate nejaky postup? chceme to zvladnut s manzelom, ale bojim sa, ze bud uteciem alebo nebudem mat potom manzela, lebo ho niecim trafim

mib
20. nov 2009

dudinka, este to nevzdavaj. kym nebudu testy negativne, nemas preco smutit. hlavu hore. .. nie si v tom sama. 😉

jajuska, ty si moj anjelik strazny. dakujeme. 🙂

ykceb, ja som si bola dat pregnyl pichnut na pohotovost. nemas ju v blizkosti? ja si denne picham injekcie do bruska, ale su to specialne upravene injekcie na domace pouzitie. uz su naplnene a aj ihla je velmi kratka. v pripade pregnylu je to komplikovanejsie. uz iba namiesania by som sa bala. aj tri krat si poviem co treba spravit a nakoniec to aj tak zmotam. 😅

tinafarkas
20. nov 2009

ahojte, ja sice este nie som po transfere, ale v utorok uz budem 🙂
ykceb - ja si idem dat pichnut pregnyl asi na pohotovost - ani ja ani manzel to zial nezvladneme. okrem toho, v pregnyle su len ampulky, nie ihly. mas nejake zabezpecene?

ykceb
20. nov 2009

tina-mam aj ihly a injekcie od sestricky, zmiesat to zvladnem, len to pichnutie, najradsej by som si to pichla sama, ale nevidim dozadu 😀 asi aj ja budem v utorok alebo v stredu po transfere 🙂

walle
20. nov 2009

dievčatá...ahojte
ykceb - ja by som si to sama nepichala... 😒
tinafarkas -vitaj... 🙂 dúfam, že to vyjde a budeš čakateľka!!! obom vám i ykceb!!

------------------------------------------------------------------------ 🙂 -----------------------------------------------------------------------

znova vyzývam budúce maminky aby si kliknutím na svoje foto zmenili " logo" kde sa dá dopísať aktuálna správa o sebe...je to lepšie pre rýchlu orientáciu a info pre nováčikov i nás... 🙂 ďakujem moc!!! 🙂
tinka, ykceb...idete na ET či KET? čo máte za sebou? len veľa pite vody...aby ste nedostali OHSS ako ja .. ☹ a skončila som v nemocnici a transfer sa nekonal...až o dva mesiace z mrazáčikov...

tinafarkas
20. nov 2009

ykceb - a kedy si to mas pichnut? dnes? zajtra?
ak si z okolia blavy, tak sa mozme stretnut a pichnem ja tebe a ty mne 😀
wale - ja idem este len na odber - v utorok, a vraj v piatok by sa mali preniest embrijka. a kedy treba pit vela vody? uz teraz? ja toto straaaaasne zanedbavam... ale teraz sa budem fakt snazit

walle
20. nov 2009

tinka - tak ja som to zanedbávala...síce, ani som to nevedela...po pichnutí tej injekcie, ktorá vás čaká, pregnylu...ma začalo trošku bolieť brucho a nafúkla som...v deň odberu v noci už som bola v nemocnici s neznesiteľnými bolesťami a vysokými teplotami...spúšťa to tá injekcia...!!! ☹ hyperstimulačný syndrom ako hrom...3.stupeň!

tinafarkas
20. nov 2009

fuuuha, tak to znie straasne zle. tak od zajtra zacinam....
a do ktoreho centra chodis?

rosienka
20. nov 2009

ahojte baby, tusim som tu ja nasledujuca na test...idem v nedelu, u nas v CAR-e robia kazdy den 🙂
Co sa tyka Pregnylu, ja si to vzdy picham sama tak isto ako ostatne injekcie do brucha, tak povedal doky, netreba do zadku.

dudi- nestresuj, aj ja som bola v utorok na pokraji zufalstva, ale uz som kludna aspon do testu, na zufanie by bolo este casu dost, i ked dufam, ze nebude, lebo sa to teraz podari 😝 😀

mam aj ja asi take priznaky ako my vsetky, trocha bolest brucha ako na mrchu a citlive prsia...ostatne je vo hviezdach 😉

tinafarkas
20. nov 2009

baby, ja bezim spat. treba nacerpat nove sily na boj 😀 dobru noc!!!

luly3
21. nov 2009

😉 ahojte

luly3
21. nov 2009

kde ste kto 😀 😀 😀

rosienka
21. nov 2009

tak ja cakam uz len do zajtra...konecne je po celom vypäti a zajtra vyjde pravda na javo...bojim bojim 😅

luly3
21. nov 2009

rosienka držím palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre