• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

27. marca 2017 
veru moja...tesim sa uz...zajtra budem ako na ihlach nech je uz piatok rano.... :slight_smile:
zase ma pali zaha...ani soda nezabrala... :frowning2:
3. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka tak to si ako ja trocha ma pichne v bruchu a uz som na zachode :grinning: ja som si povedala ze si uz test nikdy nespravim uz som ich tolko videla s jednou ciarkou,ze by som to uz nezvladla keby to zase bolo tak :frowning2:
3. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky zajra sa ozvem musím ísť... :frowning2:
3. feb 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka kam ides??
mariana ja nepamätam kedy som test robila..a som na nho cumela jak divna ze co sa tam objavi
3. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinkaj mne sa srdce rozbucha len,ked si to predstavim,ze by som si mala spravit test uz vydrzim do piatku :sweat_smile:
3. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne pockaj...mas pravdu...mna este sem tam zaboli brucho tak na mrchu...joooj strasne to je :unamused:
3. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si ma trosku ukludnila,ze aj teba este trochu pobolieva brusko aj ked si tehu :wink: po krvicke pojdem rovno do roboty tak ani nebudem vediet ako ste dopadli iba vecer :angry:
3. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis ze je dobry napad ist do prace?nechces este odychovat?sem tam zaboli a prestane...som zvedava ko su na tom tie moje vajecniky... :unamused:
3. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi ja uz chodim od pondelka do roboty ale neboj nepretrhavam sa robim v kvetinarstve a v januari je ludi malo tak skor sedim ako robim :grinning:
3. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,ty uz chodis???nono kvetinarstvo....nieje tam zima pri kvetoch len aby si neprechladla....dlho cakas na // a ja by som neriskovala....
3. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre idem si ja lahnut...nedobre sa mi tu sedi...dobru nocku :pensive:
3. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka...ja som tam na siedmy den najprv nic nevidela a bola som dost sklamana,ale moj mnž to potom uvidel a taka radost to bola,pokym som nevidela ine testiky na fore.tak som po dvoch dnoch testla znova a potom este az ked uz nebola palicka taka aka by mi vyhovovala :grinning: ved to cakanie bolo neuveritelne stresujuce...ale preco si nedate do albumika testiky.
lusinka...si chorucka?tak sa pekne naparuj a ziadne lieciky iba ak paralen...
mariana...ty si jedna z tych silnejsich co vydrzia netestovat az po krvicku?to je v pohode ked nemas odvahu,ja som bola len hrozne zvedava a teraz som stastna :slight_smile:
tak vam drzim na piatok riadne silno palceky,nech mate riadne vysoke hcg :wink: :wink:
3. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka5 dakujeme velmi pekne :grinning: veru ja sa bojim sklamania a takto nadej stale zije a niesom zatial sklamana v piatok sa rozhodne :slight_smile: aj ja sa lucim zajtra sa ozvem
3. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :grinning: :grinning: --snažila som si dať testíky do albumu,ale sú ešte také slabučké,že skoro nič nieje na nich vidieť :frowning2: a taaak som sa snažila :unamused: , tak dúfam,že to nieje moja fantázia,alebo ešte dozvuky z nejakých liekov..
4. feb 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
nivejka, testiky su krasne,ja vidim //.. vyzera to veeeeeeelmi dobre a potichucky blahozelaaaaaaaam..to nie su dozvuky z liekov...pekne //, iked je este ta druha slabsia, ale je tam a o par dni uz bude riadna dialnica, to mi ver :wink:
4. feb 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kukulik :slight_smile: :slight_smile: jááj dakujem a ja som bola už taká smutná :frowning2: si fakt zlatíčko :slight_smile:
dnes sa cítim dosť blbo--zase...k bolestiam bruška sa pridali aj nohy a to mám vždy pred mrchou
úplne vážne sa tak cítim--ako keby každú chvíľku mala prísť :angry:
4. feb 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka, to je aj tehu priznak, neboj :wink: ...ja som po KET, ked som cakala Samka myslela, ze kazdu chvilku sa mrska rozbehne, kazdu chvilu som bola na zachode tzv papierokova choroba a sledovala som , ci nespinim uz... a krv potvrdila opak..proste tie pocity su silne,ale neznamenaju vzdy prave mrchu :dizzy_face:
4. feb 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik...ja idem zajtra na krv a to mám 10.deň , tak snád sa tam niečo objaví :sweat_smile:
o tom wcku ani nehovorím--kontrola a zároveň strach...
ked som čakala dcéru,tak som dostala ,ale iba nejaké slabe ružové špinenie
4. feb 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra krvicka urcite potvrdi to , co ukazuje testik :slight_smile:
4. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj dúfam,že to bude tak ako hovoríš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce :dizzy_face:
4. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik....dakujem :slight_smile: :wink: kedy sa robí ultrazvuk až pri druhom teste???neviem kam chodíš ty ,ale ja do gyn-fivu
4. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja do Splnu..nam potom po krvicke, my chodime na krv 14. den po transfere a o 2 tyzdne robi UZV :wink:
4. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sa chodí 10.-14.deň od transferu.....hm..a prosím ťa kde je ten Spln??- o tom som ešte nepočula :wink:
4. feb 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v KE je toto Sanatorium pre liecbu neplodnosti- SPLN :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som múdrejšia :grinning: :grinning: ...ja mám za sebou 1IVF...len my už nezostali mrazáčikovia :frowning2: a musela by som ísť úplne od začiatku,tak snád sa to podarilo..
4. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nebude treba, lebo babo si uz oddychuje zahryznute v perinke :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vložili my dve embyjka--vlastne tie,čo mi zostali--mala som aj predl.kult...ale aj tak som tam chodila 1rok
lebo stále my niečo bolo,že my tam ponachádzali nejaké fujky :angry:
4. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,bola som na poste a neodolala som a isla kupit test..teraz som robila...tie // ciarky su krasne ako dialnica...tak som ho dala do albumu kuknite...v skutocnosti je to este krajsie... :slight_smile:
nivejka super...neboj aj tvoje budu silniet :wink:
4. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,neodolala som bola som si kupit test a urobila som...su tam krasne // ciarky... :slight_smile: kuknite do albumu
4. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok