Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
3. feb 2010

veru moja...tesim sa uz...zajtra budem ako na ihlach nech je uz piatok rano.... 🙂
zase ma pali zaha...ani soda nezabrala... ☹

mariana953
3. feb 2010

nivejka tak to si ako ja trocha ma pichne v bruchu a uz som na zachode 😀 ja som si povedala ze si uz test nikdy nespravim uz som ich tolko videla s jednou ciarkou,ze by som to uz nezvladla keby to zase bolo tak ☹

nivejka
3. feb 2010

babuľky zajra sa ozvem musím ísť... ☹

lusinkaj
3. feb 2010

nivejka kam ides??
mariana ja nepamätam kedy som test robila..a som na nho cumela jak divna ze co sa tam objavi

mariana953
3. feb 2010

lusinkaj mne sa srdce rozbucha len,ked si to predstavim,ze by som si mala spravit test uz vydrzim do piatku 😅

lusinkaj
3. feb 2010

jasne pockaj...mas pravdu...mna este sem tam zaboli brucho tak na mrchu...joooj strasne to je 😒

mariana953
3. feb 2010

tak to si ma trosku ukludnila,ze aj teba este trochu pobolieva brusko aj ked si tehu 😉 po krvicke pojdem rovno do roboty tak ani nebudem vediet ako ste dopadli iba vecer 😠

lusinkaj
3. feb 2010

myslis ze je dobry napad ist do prace?nechces este odychovat?sem tam zaboli a prestane...som zvedava ko su na tom tie moje vajecniky... 😒

mariana953
3. feb 2010

lusi ja uz chodim od pondelka do roboty ale neboj nepretrhavam sa robim v kvetinarstve a v januari je ludi malo tak skor sedim ako robim 😀

lusinkaj
3. feb 2010

jaj,ty uz chodis???nono kvetinarstvo....nieje tam zima pri kvetoch len aby si neprechladla....dlho cakas na // a ja by som neriskovala....

lusinkaj
3. feb 2010

dobre idem si ja lahnut...nedobre sa mi tu sedi...dobru nocku 😔

krivka5
3. feb 2010

nivejka...ja som tam na siedmy den najprv nic nevidela a bola som dost sklamana,ale moj mnž to potom uvidel a taka radost to bola,pokym som nevidela ine testiky na fore.tak som po dvoch dnoch testla znova a potom este az ked uz nebola palicka taka aka by mi vyhovovala 😀 ved to cakanie bolo neuveritelne stresujuce...ale preco si nedate do albumika testiky.
lusinka...si chorucka?tak sa pekne naparuj a ziadne lieciky iba ak paralen...
mariana...ty si jedna z tych silnejsich co vydrzia netestovat az po krvicku?to je v pohode ked nemas odvahu,ja som bola len hrozne zvedava a teraz som stastna 🙂
tak vam drzim na piatok riadne silno palceky,nech mate riadne vysoke hcg 😉 😉

mariana953
3. feb 2010

krivka5 dakujeme velmi pekne 😀 veru ja sa bojim sklamania a takto nadej stale zije a niesom zatial sklamana v piatok sa rozhodne 🙂 aj ja sa lucim zajtra sa ozvem

nivejka
4. feb 2010

dobré ránko... 😀 😀 --snažila som si dať testíky do albumu,ale sú ešte také slabučké,že skoro nič nieje na nich vidieť ☹ a taaak som sa snažila 😒 , tak dúfam,že to nieje moja fantázia,alebo ešte dozvuky z nejakých liekov..

kukulik30
4. feb 2010

ahojte,
nivejka, testiky su krasne,ja vidim //.. vyzera to veeeeeeelmi dobre a potichucky blahozelaaaaaaaam..to nie su dozvuky z liekov...pekne //, iked je este ta druha slabsia, ale je tam a o par dni uz bude riadna dialnica, to mi ver 😉

nivejka
4. feb 2010

ahoj kukulik 🙂 🙂 jááj dakujem a ja som bola už taká smutná ☹ si fakt zlatíčko 🙂
dnes sa cítim dosť blbo--zase...k bolestiam bruška sa pridali aj nohy a to mám vždy pred mrchou
úplne vážne sa tak cítim--ako keby každú chvíľku mala prísť 😠

kukulik30
4. feb 2010

nivejka, to je aj tehu priznak, neboj 😉 ...ja som po KET, ked som cakala Samka myslela, ze kazdu chvilku sa mrska rozbehne, kazdu chvilu som bola na zachode tzv papierokova choroba a sledovala som , ci nespinim uz... a krv potvrdila opak..proste tie pocity su silne,ale neznamenaju vzdy prave mrchu 😵

nivejka
4. feb 2010

kukulik...ja idem zajtra na krv a to mám 10.deň , tak snád sa tam niečo objaví 😅
o tom wcku ani nehovorím--kontrola a zároveň strach...
ked som čakala dcéru,tak som dostala ,ale iba nejaké slabe ružové špinenie

kukulik30
4. feb 2010

zajtra krvicka urcite potvrdi to , co ukazuje testik 🙂

nivejka
4. feb 2010

jáj dúfam,že to bude tak ako hovoríš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kukulik30
4. feb 2010

drzim palce 😵

nivejka
4. feb 2010

kukulik....dakujem 🙂 😉 kedy sa robí ultrazvuk až pri druhom teste???neviem kam chodíš ty ,ale ja do gyn-fivu

kukulik30
4. feb 2010

ja do Splnu..nam potom po krvicke, my chodime na krv 14. den po transfere a o 2 tyzdne robi UZV 😉

nivejka
4. feb 2010

u nás sa chodí 10.-14.deň od transferu.....hm..a prosím ťa kde je ten Spln??- o tom som ešte nepočula 😉

kukulik30
4. feb 2010

v KE je toto Sanatorium pre liecbu neplodnosti- SPLN 🙂

nivejka
4. feb 2010

no už som múdrejšia 😀 😀 ...ja mám za sebou 1IVF...len my už nezostali mrazáčikovia ☹ a musela by som ísť úplne od začiatku,tak snád sa to podarilo..

kukulik30
4. feb 2010

uz nebude treba, lebo babo si uz oddychuje zahryznute v perinke 🙂

nivejka
4. feb 2010

vložili my dve embyjka--vlastne tie,čo mi zostali--mala som aj predl.kult...ale aj tak som tam chodila 1rok
lebo stále my niečo bolo,že my tam ponachádzali nejaké fujky 😠

lusinkaj
4. feb 2010

ahojte baby,bola som na poste a neodolala som a isla kupit test..teraz som robila...tie // ciarky su krasne ako dialnica...tak som ho dala do albumu kuknite...v skutocnosti je to este krajsie... 🙂
nivejka super...neboj aj tvoje budu silniet 😉

lusinkaj
4. feb 2010

Ahojte baby,neodolala som bola som si kupit test a urobila som...su tam krasne // ciarky... 🙂 kuknite do albumu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre