• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

30. novembra 2016 
zlatíčko ahoj :grinning: :grinning: :grinning:---- jáááj tak tie čiaročky sú náhernééééé---proste super lusi.... :slight_smile:
tak zajtra ideš na hotovú vec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak myslela som ,že tak dlho spinkáš!! :wink:
4. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie moja ja som uz davno hore,len som bola na poste,v obchode a isla som okolo lek.tak som isla kupit a prisla domov a hned som ocurala... :wink: a hned sa objavili // krasne silne su v skutocnosti...velmi sa tesim...tak len sa modlim nech sa nadalej vsetko dobre vyvija... :wink: :wink:
4. feb 2010 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
verím tomu,že teraz je všetko 100%-tné a budete mať krásne zdravé bábetko :slight_smile: :slight_smile:
lekáreň je teraz ako droga čo???--odolať sa veru nedá :grinning:
4. feb 2010 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no presne tak...no uz len som zvedava na hodnotu hcg... :slight_smile: a nech vsteko ide hladko... :wink:
4. feb 2010 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáj aby som nezabudla včera som mala keksííík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pôjde všetko ako po masielku :wink: :wink:
4. feb 2010 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vazne???nebala si sa???aj ja ceeeeem.... :wink: moj muz este nie...nechcem tam nic dojebkat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chvíľku som obavy mala,ale to aj hned prešlo :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved jasne... :grinning: viem si to predstavit...a pouzili ste kondom?a este otazka islo to dnua lebo von...no vies toto :grinning:
4. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kondom to mi nikdy nepoužívame a ani nebudemu :slight_smile: ako vždy to išlo dnu :grinning: :grinning: --to už je sila zvyku :grinning:
4. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja len sa len pytam..ci sa moze vies dnu...lebo jedna baby v teme pisala ze sa ma pouzivat ochrana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tuším som aj ja také niečo videla napísané , no ale ved je to moje :grinning: ,tak sa nemám prečo chrániť
inak ako dnes cítiš??? stále ako pred mrchou?,bo ja áno a dosť ma bolia aj nohy
4. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved jasne je to tvoje...nase :grinning: :wink:
no mna len sem-tam zaboli brusko...potom prestane...ale nejak v noci neviem spat...sa krutim z jednej strany na druhu...asi sa nieco deje s mojim telom...uz sa pripravuje na tehulkovanie :slight_smile:
4. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to som si myslela,že neviem spať ani ja... :slight_smile: :slight_smile: až poobede zajtra budeme vedieť výsledky čo???
snád sa hned ohlásiš,že čo a ako :grinning: --mňa už chytá nervozitka :dizzy_face:
4. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veru az zajtra poobede...ale to uz je za chvilku... :wink: jooj ale to brusko by uz mohlo prestat pobolievat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a prsia?? mňa aj tie dosť pobolievaju a mám ich o koľko tvrdšie....ale to bude ešte asi tými hormonmy
4. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj ja mam prsia citlive na dotyk... :wink: ale urcite nieco este ma na svedomi z tych hormonov... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lusinkaj naozaj krasna dialnica..blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face:
4. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukulik...dakujem velmi pekne... :slight_smile:
4. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lusi, o kolkej budes vediet vysledok? bude to velmi pekne cisielko :dizzy_face:
4. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi o 13-14...uvidim co povie doki...no tak verim,ze to bude krasne hcg :wink:
4. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nivejka,kde si???uz ani ja som nevydrzala...a bol keksik.... :slight_smile: :grinning:
4. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo,halo už som tu....bol????? no super...aspoň sme trošku uvoľnenejšie a milšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hej,ale to len bo ty si napisala ze si mala...ta vravim,ta uz asi mozme aj mi...ale to bolo len take kratke,pomale... :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hi,hi,hi aj tak treba začať :grinning: ja som musela mužíčka krotiť :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja...hned na zaciatku som mu vravela pomaly :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lusi no a zajtra máme piatok :slight_smile: :slight_smile: dlho očakávaný--tak si držíme palčeky moooc
4. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru...ani neverim tomu :slight_smile: na aku hodinu ides??kedy budes vediet vysledok?
4. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde je krivka , mariana , christy ....nech nás povzbudia :slight_smile: :slight_smile: :wink:
4. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neviem kde su... :unamused: mi sa povzbudime navzajom... :wink:
4. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja idem medzi 7,30-8,30hod....a výsledky niekedy poobede okolo 14h
4. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok