Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
8. feb 2010

nie až na druhy..ivf+icsi.. 😉 😵 😵 a dakujem 😉

zuzana36
8. feb 2010

no ja som bola najskor na iui a odporucili nas na ivf a PIGD mali sme PK a malo by to byt silne embryjko, tak snad sa to podari, ale dost sa bojim. este 2 dni nazad som sa citila unavena, pobolievalo ma ja v podbrusku a aj prsia boli naliate. teraz nic. dnes by som mala mat menzes, ale beriem utrogestan, tak predpokladam, ze sa to nespusti kym to beriem. povedala som si, ze testnem v piatok. to bude 12 den po ET.

lusinkaj
9. feb 2010

ahojte 🙂

matiasko
9. feb 2010

ahoj lusi 😵

lusinkaj
9. feb 2010

matiasko no ako?

matiasko
9. feb 2010

no vcera vecer ma tak bolelo brusko akoby mala prist mrcha a dost intenzivne 😒
a prsia ma dost bolia niekedy akoby ma az rebra boleli 😨
prsia ma ale bolievaju aj normalne pred mrchou 😒

lusinkaj
9. feb 2010

matiasko to je normalne ty si ktory den po et?

matiasko
9. feb 2010

ET bol v piatok 5.2. 😉

lusinkaj
9. feb 2010

jaaaj,tak jasne ved to je este malo dni...ved to ta musi boliet brusko ved od zakroku este boli....to je normalne 😉

nivejka
9. feb 2010

zdravím moje babenky 😀 😀
ako prvé vám oznámim , že aj 2.testík z krvi mám pozitívny a že je všetko v poriadku a o 3týždne ultrazvuk 🙂 🙂
😀 😀 tak večer bola romantika 😀 😀
dicinka....aj tebe Dakujem

lusinkaj
9. feb 2010

nivejka uzasne 🙂 a uz vies kolko mas hcg???aka je hodnota?ja idem zajtra na krv tak dufam ze uz vystupilo az az
taze aj ty o 3 tyz.na utz...joooooj to budu nervy vsak???? 😒
romantika,joooj aj ja ceeem ale sa bojim ci nieco nepokazime 😉 ty sa nezdas... 😉 😀

zuzana36
9. feb 2010

nivejka tak sa tesim, setri sa, hlavne si to vychutnavajte. ubehne to rychlo 😀
lusinkaj, jasne, ze to ani uz inak nemoze byt, len ze sa to hcg bude zvysovat 😀 , to nemozes nic ine ani pripustit. a romantika skor pomaha 😀 , poznas nieco co je tak prijemne a robilo by to zle? no uznajte

matiasko
9. feb 2010

pomooc boli ma hlava myslite ze si mozem dat nejaku tabletku? ☹

zuzana36
9. feb 2010

matiasko, vela vody a paralen sa moze

matiasko
9. feb 2010

dakujem ja pijem ako duha ale mavam migreny ☹

zuzana36
9. feb 2010

ja to poznam aj ja tym trpim a pri druhom tehu ma hlava bolela takmer 4 mesiace

lusinkaj
9. feb 2010

No ako baby?mi sme si dali take male,kratke tutu mutu 😉 😀 😵
co vy robite?

zuzana36
9. feb 2010

prave som sa dohrala s adus clovece, tak mam chvilku pre seba a riesim s maminou brachov problem, tak este k tomu mojmu sa mi pridavaju aj dalsie a neriesitelne ☹ nam sa tusim smola cim dalej tym viac lepi na paty.

lusinkaj
9. feb 2010

ta co sa stalo?preco neriesitelne? 😅

zuzana36
9. feb 2010

vecne financie, 😒 robil ako otro nedostal kopec penazi, nemaju z coho zit a asi pridu o strechu nad hlavou. uz tu sialieme, tiez im nemozeme pomahat donekonecna- neda sa to utiahnut a nemozu si najst robotu. maju 10 roc. syna. ozaj sme skusili vsetko.

lusinkaj
9. feb 2010

tak toto chapem,veru s financiame nieje sranda... 😒 tak vam drzim prsty nech sa to da do poriadku

zuzana36
9. feb 2010

to hej, kto neskusil, nevie,
radsej k teme: co si dnes robkala? a ako Ti je?

lusinkaj
9. feb 2010

dnes v podstate nic,bola som na urade pr.umyla vlasy,poprala a to je sjo... 😉 veget...a ty?

zuzana36
9. feb 2010

dali sme si rande u mojej dobrej kamosky, popili kavicku, popestovala som si malinke babo a poobedie som travila s detmi a aj som si pospala. pobolieva ma hlava

krivka5
9. feb 2010

zdravim vas dievcatka !
ako sa mate tehulky a buduce tehulky?

zuzana36
9. feb 2010

ahoj krivka, tusim mas dobru naladu, ze? 😀
pekny den?

krivka5
9. feb 2010

zuzka...no ked som prisla o tretej z prace hned som zalomila a teraz vstala ,tak som vyspinkana do ruzova 🙂
inac,ten tvoj problem s bratom mi trosku pripomina moj.moj bracho je tiez v takej blbej situacii aj sme mu pozicali hotovost len nam ju do terminy nebol schopny vratit a trosku som sa kvoli tomu cez vik.poharkala s mužom.uz je to ale v pohode.s peniazmi su fakt trampoty,hlavne ked chybaju...

nivejka
9. feb 2010

hurááááá babuľky už som tu všetky vás zdravím a bozkávam 😀 😀 😀 😀

nivejka
9. feb 2010

bola som dnes vonku trošku ma aj ofúklo asi,lebo ma pobolieva pár hodín ľ.vaječník--snad som niečo nepokazila tým,lebo mávam chronické zápaly zrovna na ten škaredý vaječník 😠

lusinkaj
9. feb 2010

krivka,nivejka ahojte 😉
krivka ty kedy ides na utz?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre