• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. januára 2017 
nie až na druhy..ivf+icsi.. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a dakujem :wink:
8. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola najskor na iui a odporucili nas na ivf a PIGD mali sme PK a malo by to byt silne embryjko, tak snad sa to podari, ale dost sa bojim. este 2 dni nazad som sa citila unavena, pobolievalo ma ja v podbrusku a aj prsia boli naliate. teraz nic. dnes by som mala mat menzes, ale beriem utrogestan, tak predpokladam, ze sa to nespusti kym to beriem. povedala som si, ze testnem v piatok. to bude 12 den po ET.
8. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
9. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusi :dizzy_face:
9. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matiasko no ako?
9. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vcera vecer ma tak bolelo brusko akoby mala prist mrcha a dost intenzivne :unamused:
a prsia ma dost bolia niekedy akoby ma az rebra boleli :fearful:
prsia ma ale bolievaju aj normalne pred mrchou :unamused:
9. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matiasko to je normalne ty si ktory den po et?
9. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ET bol v piatok 5.2. :wink:
9. feb 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj,tak jasne ved to je este malo dni...ved to ta musi boliet brusko ved od zakroku este boli....to je normalne :wink:
9. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím moje babenky :grinning: :grinning:
ako prvé vám oznámim , že aj 2.testík z krvi mám pozitívny a že je všetko v poriadku a o 3týždne ultrazvuk :slight_smile: :slight_smile:
:grinning: :grinning: tak večer bola romantika :grinning: :grinning:
dicinka....aj tebe Dakujem
9. feb 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka uzasne :slight_smile: a uz vies kolko mas hcg???aka je hodnota?ja idem zajtra na krv tak dufam ze uz vystupilo az az
taze aj ty o 3 tyz.na utz...joooooj to budu nervy vsak???? :unamused:
romantika,joooj aj ja ceeem ale sa bojim ci nieco nepokazime :wink: ty sa nezdas... :wink: :grinning:
9. feb 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka tak sa tesim, setri sa, hlavne si to vychutnavajte. ubehne to rychlo :grinning:
lusinkaj, jasne, ze to ani uz inak nemoze byt, len ze sa to hcg bude zvysovat :grinning: , to nemozes nic ine ani pripustit. a romantika skor pomaha :grinning: , poznas nieco co je tak prijemne a robilo by to zle? no uznajte
9. feb 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomooc boli ma hlava myslite ze si mozem dat nejaku tabletku? :frowning2:
9. feb 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matiasko, vela vody a paralen sa moze
9. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ja pijem ako duha ale mavam migreny :frowning2:
9. feb 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to poznam aj ja tym trpim a pri druhom tehu ma hlava bolela takmer 4 mesiace
9. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ako baby?mi sme si dali take male,kratke tutu mutu :wink: :grinning: :dizzy_face:
co vy robite?
9. feb 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som sa dohrala s adus clovece, tak mam chvilku pre seba a riesim s maminou brachov problem, tak este k tomu mojmu sa mi pridavaju aj dalsie a neriesitelne :frowning2: nam sa tusim smola cim dalej tym viac lepi na paty.
9. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta co sa stalo?preco neriesitelne? :sweat_smile:
9. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecne financie, :unamused: robil ako otro nedostal kopec penazi, nemaju z coho zit a asi pridu o strechu nad hlavou. uz tu sialieme, tiez im nemozeme pomahat donekonecna- neda sa to utiahnut a nemozu si najst robotu. maju 10 roc. syna. ozaj sme skusili vsetko.
9. feb 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto chapem,veru s financiame nieje sranda... :unamused: tak vam drzim prsty nech sa to da do poriadku
9. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej, kto neskusil, nevie,
radsej k teme: co si dnes robkala? a ako Ti je?
9. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes v podstate nic,bola som na urade pr.umyla vlasy,poprala a to je sjo... :wink: veget...a ty?
9. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali sme si rande u mojej dobrej kamosky, popili kavicku, popestovala som si malinke babo a poobedie som travila s detmi a aj som si pospala. pobolieva ma hlava
9. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas dievcatka !
ako sa mate tehulky a buduce tehulky?
9. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krivka, tusim mas dobru naladu, ze? :grinning:
pekny den?
9. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka...no ked som prisla o tretej z prace hned som zalomila a teraz vstala ,tak som vyspinkana do ruzova :slight_smile:
inac,ten tvoj problem s bratom mi trosku pripomina moj.moj bracho je tiez v takej blbej situacii aj sme mu pozicali hotovost len nam ju do terminy nebol schopny vratit a trosku som sa kvoli tomu cez vik.poharkala s mužom.uz je to ale v pohode.s peniazmi su fakt trampoty,hlavne ked chybaju...
9. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurááááá babuľky už som tu všetky vás zdravím a bozkávam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som dnes vonku trošku ma aj ofúklo asi,lebo ma pobolieva pár hodín ľ.vaječník--snad som niečo nepokazila tým,lebo mávam chronické zápaly zrovna na ten škaredý vaječník :angry:
9. feb 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka,nivejka ahojte :wink:
krivka ty kedy ides na utz?
9. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok