• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

30. marca 2017 
lusi...u nás nehovoria aké máme hcg a neviem prečo-len mi povedali,že je to v poriadku
9. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som fakt prekvapena...ja len som zo zvedavosti chcela vediet...ja som zvedava na zajtra na moje :dizzy_face:
9. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi...na ultrazvuk idem v piatok.nejak sa to vlecie ,som z toho na nervy...
nivejka...to ze ta picha vajecnik je v pohode,mne doki povedal ze ma este bude pichat po tej stimulke tak ziadne strachy :wink:
ani mne nepovedali hcg,ale ja som sa surovo opytala a povedali 2900.
lusi a tebe povedali hned nie?ci este ides aj zajtra na krvicku?
9. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doki povedal ste tehotna a ja a ak je hodnota hcg,lebo tiez by nepovedal...ale aj tak povedal len priblizne ...ze vyse 1000 no zajtra som s aobj.na krv chcem vediet ci hcg stupa a neviem ci mi urobi utz chcela by som :slight_smile:
9. feb 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi...tak to bola super hodnota.aj ja som rozmyslala ci este nejaky testik nekupim,aby som si potvrdila stupajucu hcg,ale uz vydrzim do piatku.
neboj teraz bude vsetko v poriadku a malemu drobcovy bude krasne bit srdiecko :slight_smile:
9. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to dufam,toto si najviac prajem,by vsetko islo tak ako ma ist :wink:
neuspech by som uz asi neprezila :frowning2:
9. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi ...myslíš,že by už videli niečo na ultrazvuku??
krivka...no snad máš pravdu s tým mojím vaječníkom
9. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem sa osprsit a pripojit k mojej polovicke na gaucik.
lusi...daj zajtra vediet ake bolo hcg,to uz budu ine hodnoty :slight_smile:
9. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka tak dufam ze ano...ved krivka bola uz davno na utz ....a bolo tam nieco :wink:
jasne zajtra sa vam ozvem aka je hodnota :wink:
9. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dnes tu nikto nebol???kde ste??? :wink:
10. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinka..... :grinning: :grinning: :grinning: tak ako si dopadla moja???? :slight_smile:
10. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,ja som tu a cakam, vcera som mala 3. KET...posledny z 2. IVF..mam dnes volno, zajtra do robotky a v piatok opat oddych :slight_smile:
10. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka tak vzali mi krv maju mi volat ake su vysledky tak netrpezlivo cakaaaaam :slight_smile:
utz mi nerobili lebo je to este skoro,ale ma obj.18.2 vtedy uz by malo bit vidiet tak sa tesim :slight_smile:
hlavne som sa pytala na keksik ten,sa vobec neodporuca taze mi sme od vcera so sexikom skoncili.... :unamused: nic nechcem riskovat :grinning: :frowning2:
kukulik ahoooj,kedy ides na krv?
10. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az 22. 2. 2010.krasny datum :dizzy_face: ak budem mat ale tehu test neg, tak nepojdem...

lusinkaj , my sme nemali keksik cele tehu, zvladli sme to, ani ja , ani mm to nechcel riskovat...potom si to vynahradite :wink:
10. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je pekny datum...drzim prsty
tak mne kazdy vravle ze sa smie...ze v pohode a dnes dr.povedal ze nezakazuje ale radsej teraz este nie...tak nevadi mali sme 2 a uz nebudeme mat...az po... :slight_smile: :dizzy_face:
10. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, takze dnes budes vediet hodnoty hcg ? uuu, som zvedava :dizzy_face:
10. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz viem ja som bola na 15.den na hcg mala som vyse 1000 ale dnes sama som sa obj.a zaplatila si a mi urobili hcg chcem vediet ci stupa... :slight_smile: ale az okolo 15.budu vysl.to cakanieeee :angry: :grinning:
10. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to viem,ze si bola...ale som zvedava na ten narast :wink: urcite to uz bude cislo paradne :dizzy_face:
10. feb 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,jasne no presne aj ja nato som zvedava... :slight_smile:
10. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak volala mi sestricka hodnota hcg je 8990 taze super...tesim sa pekne stupa :slight_smile: uz len utz nech pekne potvrdi a nech je vsetko ako ma byt... :slight_smile: :dizzy_face:
10. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinka moja gratulujem no super :grinning: :grinning: --dobre vysoké hcg :slight_smile: --až mi oči vyliezli z jamiek :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
lusi nam doki povedal ze keksikovat mozme,ale mne sa teraz nechce tak hovorim mmž ze sa bojkam :slight_smile: teeeda ale teraz vedies s tym hcg,supeeeeer :wink:
kukulik...drzim palce nech sa ti bambulka poriadne zahniezdi...
nivejka...a ty ako?uz su ranne nevolnosti?mne az tento tyzden zacalo byt nejak blbo,musim furt jest inac mi je zle...
10. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka ahoj :slight_smile: :slight_smile: ...ja sa už napchávam dobré 2týždne,ale musím sa začať krotiť :wink:
dnes sa cítim v pohode ako fyzicky,ale pociťujem nejakú strašnú nervozitu

kukulik ahoj aj ja sa pridávam a držím ti moooc palčeky..nech sa tentokrát už nepustí a drží sa zubamy nechtamy :slight_smile:
10. feb 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby mala som navstevu tak mi zbehol cas :slight_smile:
no veru,krasne hcg tak len nech vsetko ide tak ako ma :slight_smile:
uz sa tesim na utz...
krivka mi doki nezakazal mas sexik,ale radsej neodporuca zatial :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, lusi tak to je super- take hcg - a nebudu 2?
10. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby nestraste nie bude jedno....ved to hcg musi stupat ved uz to je dlho od et a kazdy den stupa dvojnasobok...proste je silne babo....dufam :slight_smile:
10. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: jasne, nech mas ty a aj ostatne bezproblemove tehulkovanie. dnes mi bolo veeeelmi zle a myslela som, ze asi pojdem na pohotovost, ale to by som asi ani nezvladla. tak ma priserne bolela hlava. normalne mi trpla tvar a nemohla som artikulovat a mala som triasku na celom tele. ale uz mi je lepsie. tak sa majte. :slight_smile:
10. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi...tak teda este chvilku pockajte a potom si to vynahradite :slight_smile:
zuzana...mna tak bolela hlava asi 4 den po ET.neboj budes v poriadku...
nivejka...ja som bola minuly tyzden ako v tranze,vsetko ma urazalo ,s kazdym som sa vadila a furt som plackala.to tie hormoniky...
10. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: co robkate?
nivejka ty kde sa flakas? :slight_smile:
krivka isto pracuje,ako vcelicka :wink:
ostatne baby ahooojte :wink:
11. feb 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko lusinka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: --jáj bola som si niečo vybaviť a potom nakúpiť...
teraz varím.... ach to varenie stále dookola :angry: --stále niečo vymýšľať--to ma nebaví :unamused: --ak mi povedia načo majú chuť,tak sa mi hned lepšie varí dokonca aj s radosťou :dizzy_face:
11. feb 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok