• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

29. mája 2017 
kolky den si po transfere ????
14. okt 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morry, strasne ma bolia prsia, v noci mam problem spat na boku a je mi hrozne tazko od zaludka.... a citim podbrusko....
strasne ti drzim palce, velmi ti to prajem, aby si nasla //....
kikina, dakujem :dizzy_face: aj tebe prajem zazit to, co zazivam ja.... :slight_smile:
14. okt 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikina, dnes je 7 deň, tak neviem či to už bude stačiť

katy, mala si tieto rpíznaky už 7 deň po ET? alebp ich máš až teraz?
14. okt 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy2 pohoda na kazdeho dojde aj na mna, verim tomu ze v decembri som tehu aj ja

morry skus test po 7 dnoch by uz mal ukazat spravny vysledook, dicinke uz na 5 den po transefer sa ukazali 2 // drzim palce pri testovani a cakam na pozitivne spravicky
14. okt 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morry, prsia ma boleli uz vtedy a podbrusko som citila tiez... nevolnosti prichadzaju az teraz....
14. okt 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem kikina :grinning:
katy, berieš okrem utrogestanu aj iné lieky?
14. okt 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby drzte sa a morry cakam na vysledok a katy ty ma dufam pozitivne poetsis // ciarkami na teste
14. okt 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatká!Tak ked budete testíkovať.....posielam........TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT-tehu výrusíky!
14. okt 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta uz ti je vidno nejake brusko ?
14. okt 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy, zu celeho srdiečka gratulujem :dizzy_face:

Ja som dnes po kyrete, ráno som začala potrácať a išla som hneď aj na čistenie. Takže to "dobre" dopadlo. Bude ťažké ísť ďalej, keď sa smola lepí na päty...uvidíme časom. :confused:

Ahojte a držím palčeky všetkým :slight_smile:
14. okt 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem cikyta :wink: ty sa ako cítiš? už máš nejaké tehu príznaky? :wink:
14. okt 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zulka, si veľmi statočná a ver mi, že za to budeš aj odmenená krásnym bábom :wink: :slight_smile:
14. okt 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka29 to mi je velmi luto ... ale sme silne tak sa z toho musime dostat, ber to pozitivne vies, ze mozes byt tehu a druhy krat to uz bude dokonale .... ver mi, ja som po 2 potratoch a som sa rozhodla ze v decembri uz budem tehu a dotiahnem to do stastneho konca

zulka musime verit, nic ine nam nezostava, opatruj sa a aj ked sa to teraz tazko da mysli pozitivne a mas este nejake embryjka zmrazene ?

baby preboha co ste sa zblaznili potracate tu jedna za druhou, zulka v ktorom tyzdni si bola ?
14. okt 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka :pensive: prajem vela sily ist dalej..... velmi na teba myslim....
morry, beriem estrimax 3x1, duphaston rano a na obed 2 a utrogestan vecer 2
14. okt 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy to mas riadnu bateriu, ja som brala duphaston a utrogestan ale estrimax nie
14. okt 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, chcu mat istotu :wink:
14. okt 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pre dnešok sa lúčim ozvem sa zasa zajtra, tak sa zatiaľ držkajte :wink: papa
14. okt 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy to je super len pekne papkaj podla okynov a opatruj babetko, oza je jedno alebo 2 ?
14. okt 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morry, drzim palce na zajtrajsi testik :zipper_mouth: :dizzy_face:
kiki, kolko ich je sa dozviem az na uzv, a ten bude az buduci tyzden...
14. okt 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy2 drzim palce nech su 2 aspon to budes mat z krku naraz .... alebo zeby 3????? :grinning: ti teda prajem

morry drzim palceky a zajtra ocakavam od teba pozitivnu spravicku

papa odchadzam z roboty

kika
14. okt 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj a drz sa :slight_smile:
14. okt 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ci mám bruško?No začalo rásť ako divé a tento týžden už nejak pomenej. :slight_smile: Ci mám príznaky?No to hej.Som sa "natyčkovala" čosi aj viac krát denne.Aj v nemocke som skrz to bola.Ale už týžden ani ťuk.Nič.Nevraciam a nieje mi tak príšerne zle. :unamused: Stvrtok mám UTZ+screning+krv a tak sa začínam báť,ked sa mi zmiernili príznaky,či to nieje zlé znamenie......Väčšinou ked je už lepšie,tak sa stane niečo zlé bábu. :unamused: Tak som zvedavá a nedočkavá............................................. :sweat_smile:
14. okt 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cikytka neboj, dobre to dopadne, proste mas za sebou to priznakove tyckovacie obdobie :grinning:
14. okt 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky..cosi salena?tak proste ti to uz ustupilo..a nie preto lebo sa nieco stalo..proste si sa uz dost nagrckala... :dizzy_face:
14. okt 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence....vstupujem vam do debaty,ak vam to neva.....ja idem na KET,a to prvy krat...dr.mi predpisal estrofem.....neviete,co je to zac?ci je to nieco ucinne,lebo sa bojim,ze ci to nie je len tahak na prachy.Pytal sa ma totizto hned,ci si vypisem ziadost na dalsiu IVF.....tak som zostala v pomykove....preco by sa na to pytal,ked ma este caka toto....takze uz neverim v stastny koniec....
14. okt 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta ... si sa zrazila s konom, co by malo byt zle, vsetko je v najlepsom poriadku, ty trdlo

didicnka a ty ako ? uz sa tesis na utz?
14. okt 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmonna, estrofem je pri KET potrebny na rast sliznice maternice, aby sa mali embryjka kde uchytit.... Je fakt, ze uspesnost KET je mensia v porovnani s IVF, ale to nezbamena, ze nemozes byt tehu.... Je tu vela bab, ktore otehotneli prave po KET....
Takze musis verit.... Drzim palce.....
A s tou ziadostou na IVF... My sme skusali KET 2x a nevyslo to, zle sa nam rozmrazovali embryjka, tak sme nakoniec nechali este 3 mrazaciky v zalohe a sli sme do 2.IVF a uspesne....
Ale treba skusat... Neboj, raz to vyjde....... :dizzy_face:
15. okt 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dievčatká,tak dnes ráno som zase mala na WC šoky.Tyčkovanie nemalo konca.Tak už som presvedčená,že je všetko v poriadku :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta, ty si cislo :slight_smile: vcera si tu stresovala, tak ti to babo rukolapne dokazalo, ze nemas mat pochmurne mylsienky.... :wink:
15. okt 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Katy,aj ja si myslím,že ušká už má,tak ma počulo,ako ho ohováram.Tak ma za trest potrápilo nad misou.Cez misu mi posiela znamenia-už som to pochopila............Takže bábo,už budem dobrá.Verím,že si v poriadku.Už nemusím grckať.Zivot je taký krásny,ked človek netyčkuje.Takže dík a môžeš dalej rásť-už nemám pochybnosti o tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: Počkaj Katy,aj teba to čaká.Mne to tuším v 6tt začalo :wink:
15. okt 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok