• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

20. januára 2017 
ja som to uz dnes rano ledva predychala :wink:
15. okt 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: je za dverami.
15. okt 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta to akosi skoro si zacala s tym grckanim nie ? ja som bola dvakrat v 7 tyzdni a ani raz som nepocitovala nejake priznaky
15. okt 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, aj mne uz zacina byt zle... do vcera mi bolo len tazko od zaludka, ale uz ho mam ako na vode a rano som to ledvy rozdychala...
15. okt 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy2 si povedz, ze si stastna ze si tehulka a kaslat na nejake grcanie :grinning: ja by som sa pregrckala aj do ameriky len aby som bola tehulka ...aj keby som pri zachode mala stravit celych 9 mesiacov :grinning:

drzim ti palce a uz to mas ptvrdene aj od doktora z krvicky
15. okt 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, v pondelok mi potvrdili tehu z krvi a dnes som bola na krv zasa, ci hcg rastie ako ma... u nas sa robi odber krvi 2x.... poobede mi povedia aj to, kedy pojdem na uzv.... uz sa tesim....
15. okt 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Kikina,každý je iný.A ja som mala odjakživa labilný žalúdok aj na cestovanie.Ani som neni nejaká silná,skôr chudšia,tak aj na tom záleží. :slight_smile: Mne to nevadí,mne vadí,že chcem zdravo papať,dám si aj maternu a vitamíny a ZBYTOCNE.Lebo to išlo všetko von!Vojdem do obchodu a nič nekúpim,lebo sa snažím v momente vydrať von pod strom.Tak som mala strach chodiť po ulici.Príde a musíš ísť :grinning:
15. okt 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy2 tak gratulujem a nech pekne hcg rastie a aby si uz na utz videla malinkeho chrustika ako mu je tam dobre :slight_smile:
15. okt 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikina, dakujem... aj tebe prajem, aby vam to uz konecne vyslo a hlavne s pozitivnym koncom.... :dizzy_face:
15. okt 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hadam vyjde a v decembri uz budem mat v pase ako ty 5tt :slight_smile: :slight_smile: hned po transfere mam namierene ku segre do norinbergu, tam som sa vzdy citila stastna a spokojna pojdeme po nakupoch po vianocnych trhoch a ta atmosfera to bude zase nieco uzasne sa mi tam strasne paci ked su vianocne trhy .. vraj su to najkrajsie vianocne trhy v celom nemecku .. takze tam budem kludna a ak mi to vyjde a bude 7 den tak tam spravim aj test a mozno uz odtial pojdem vysmiata 2v1 :grinning: mam to pekne naplanovane, len aby to vsetko pekne vyslo .. pri mojej smole plany su jedna vec a realita druha :frowning2:
15. okt 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikina, mysli pozitivne a nemysli na smolu... my sme uz tiez mali plno smoly, tak dufam, ze teraz to uz len dobre dopadne..... :zipper_mouth:
15. okt 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy kraaaasne ciarocky :grinning: drzime s hankou palcekyyyyyy :dizzy_face:
15. okt 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dopadne ty mas krasne tt, cize si tehulka a mimco sa usalasilo tak bude dobre.

ked sme boli na KETe, tak manzel na naseho mrazacika vymyslel ze ma farebnu pasikavu capici a ze sedi na oblaciku a ze ked sa budem rozculovat ze zahodi capicu a vykasle sa na to .... dobre ze , tak pekne drzal capicu, ale potom zrazu som ho asi nastvala tak ju zahodil a bolo po mrazaciku
15. okt 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, dakujem :slight_smile:
15. okt 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikina, ale teraz to s cerstvymi embrajkami dobre dopadne... budu silnejsie, uvidis.... :dizzy_face:
15. okt 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cerstve sa u nas predtym nechytilo ale mrazacik ano ....
ja pevne verim ze do nemecka vycestujeme uz 3 a aj sa 3 vratime, len prezit tychto 6 tyzdnov a uz to mat za sebou, ked zacnem brat proveru tak zase budem kludnejsia trosku ze sme zase o krok dalej
15. okt 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, sama vies, ako to potom uz rychlo uteka.... :slight_smile:
15. okt 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej potom to uz ide z kopca, len sa na ten kopec vyliepat, jezi ako sa mi nic nechce :frowning2:
15. okt 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, takže ja som sa zatiaľ neodvážila testovať :frowning2: včera sme aj testík kúpili a aj zostal ležať na stole. najhoršie na tom všetkom je, že sa necítim vôbec nijako špeciálne, takže mám pocit, že to zasa nevyšlo :frowning2:
15. okt 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morry, ahoj :slight_smile:
a kedy mas ist na krv? ja som sa tiez necitila nijako specialne.... jednoducho som testla zo zvedavosti....
drzim palce :dizzy_face: :zipper_mouth:
15. okt 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morryghan ... kolko si po transfere ? otestuj nemaj strach, mozno si tehulka a budes sa tesit a ked ked si tak este tymi obavami a stresom sa moze babetko zlaknut, testni prosim, drzim vsetky palceky aj na nohach :slight_smile:
15. okt 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľka som 8 deň po ET, ja som mala včera takú depku, že som naozaj nebola schopná to risknúť, ale dnes sa už prekonám :o)
15. okt 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morryghan, urob test a pomaly zacinaj rozmyslat kde kupit dialnicnu znamku na tie dilanice co pojdu cez test :slight_smile:
15. okt 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, teraz som bola na WC a začala som nejako špiniť, čo to môže byť? :frowning2:
15. okt 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morry, pokial to nie je krv, tak je to v poriadku, viacere babenky spinili a vsetko bolo v poriadku.... drz sa... urcite daj vediet, ako si dopadla...
15. okt 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moryghan - nemusí to byť nič , kým len špiníš je to v pohode - každý lekár ti povie , že to môže byť.....nie je dobré, keď krvácaš na červeno....

ináč ja som mala negatívne testy ešte 12 dní po ET ,mala som ducha jedine na mamateste 10deň a aj to riadne po termíne ......no a výsledok mám teraz doma v postieľkach

sorry ,že som Vám sem vpadla, ale veľa z vás poznám z témy IVF- nádej.... tak vás chodím aspoň čítať , a tešiť sa z pozitívnych testíkov...
15. okt 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za povzbudenia, dúfam, že to bude OK :wink: dám vedieť ako pokračujem :slight_smile:
15. okt 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica, ahoj, jasne, ze si ta pamatam... aj to, ze si nemala pozitivne testiky aj to, ze nakoniec boli z toho dvojicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. okt 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morry ja som napr.taktiez krvacala jeden den ,bol to prvy po IVF a potom prestalo a teraz cakam dvojicky... :slight_smile:
15. okt 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katy - aj teba som chodila sledovať :grinning: aj testíky so pozerala , aj som sa tešila :dizzy_face: .....pametáš si aj to moje stresovanie? :sweat_smile: :grinning:

morry- ešte som zabudla - ja som nemala úplne žiadne príznaky ..vážne ani pred testom ani potom , dokonca kedy mi brucho nerásttlo , ani neviem , že som tehu .....
15. okt 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok