• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

25. marca 2017 
strelka to je dobry pristup :slight_smile: ja som to tak brala v lete, ked som mala KET a testla som den pred krvou....teraz chcem tiez vydrzat cim dlhsie
1. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej baby, dakujem vam za odpoved, tak teraz uz len cakat na pozitivny test...
vevericka, aj ja chcem pockat az do potvrdenia tehu v centre... nechcem sa doma testovat a stresovat sa...
1. mar 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky pekne si uživajte že ste silno tehotne a hladkajte si bruška a bude vsetko OK :dizzy_face:
1. mar 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno testnem 14.marca, to budem mat den pred krvou a moja mama bude mat v ten den narodeniny :slight_smile:
1. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej vevricka, az teraz som si precitala, ze aj ty si mala dnes ET... nam dali jedno emrijko...
insolka, jasne, sme silno tehotne a brusko si hladkam a rozpravam sa s nim... dali sme mu meno milacik :slight_smile:
1. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presme tak baby,toto je jedine obdobie kedy si mozme uzit tehu a nikto nam to nemoze pokazit iba my same,tym ze si urbime test skorej a budeme vystresovane vysledkom ci je pravdivy alebo nie,ja som za pockanie... :dizzy_face:
1. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he he tak si vsetky peknehladkajme nasich milačikov a tešme sa z nich :grinning:
1. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem mat strach sa testovat skor takze asi pockam az na krv a sono... a a zpotom sa testnem aby som 1. krat v zivote uvidela MOJ pozitivny tehotensky test :grinning:
1. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som aj ja chcela uz konecne vidiet tie 2 ciarocky,lebo uz si zacinam mysliet po vsetkych tych testoch ze je to vymysel :grinning: alebo ze na mna tie testy nereaguju :grinning:
1. mar 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strelka nie si sama, aj ja by som chcela vidiet // :slight_smile:
1. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kočky ja som ich videla :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak preto nechcem teraz robiť test.Je to len strasne velke sklamanie.Kočky všetkym vam to prajem kráásne dialničky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
1. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dam si ten pozitivny test asi zaramovat :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka tak to sklamanie ti verim... baby aj ja vam prajem ti najsilnejsiu dialnicu na teste na celom svete, vsetkym nam... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah ja som tiez na tym rozmyslala uz,ze ked ich konecne uvidim tak si ich necham zasklit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ale mate napady :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a yvvesime do obyvačky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne alebo nad postel namiesto svadobnej fotky ... :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krasna vyzdoba :grinning: ale hned ako pride mimi už by tam bola jeho foto :slight_smile:
1. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka, myslim na Teba,,,,,ako sa citime? prosim, vydrz do krvneho testul... som s tebou a drzim palecky...
1. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim,ze napady sa rozbehly :grinning: jeden lepsi ako druhy,no mozno sa necham ispirovat :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem lumy no stale sa tvárim strasne tehotno ..tak dufam že to víéde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha, len sa tvar, to pomaha....pozitivne myslenie je 50% uspechu !!!! treba si povedat, ze vsetko je tak, ako ma byt... ja verim, ze si v tom spravnom casovom pasme....
1. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no v to dufam ved tak to bolo plánovane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumy a ty kedy ides na dalsie? :confused:
1. mar 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne drzim palce.....insolka, a hlavne pozitivne mysliet...
1. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam este jeden napad :grinning: test by sme mohli najprv vymenit za fotku USG-ka
1. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to bude postupne cele na stene najprv test a potom postupne vedla neho každe usg obrazok a nakoniec foto mimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo, fotka s USG v pozadi a vedla toho pozitivny test... to je kraaasa...
1. mar 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zachvilku už bude realita :wink: :wink: :wink:
1. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok