• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

30. marca 2017 
holki neprovokujte s vyzdobou,lebo ak sa tam ta ciarocka neukaze tak si ju tam dokreslim :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
tak na to ani nepomyslaj strelka, ze sa tam neobjavi :wink:
1. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.neboj nebudes musiet viobec dokreslovat :wink:
1. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ak sa tam objavi,tak aj tak tomu nebudem verit :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No myslim že až ked budeš počut verdikt od dr tak tomu uveríš :slight_smile:
1. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strelka a to je dalsi dovod preco si to dam zaramovat lebo tomu nebudem moct uverit...
baby, idem sa osprsit, vlozit utrogestan a ulozit do postielky a kukat panelak... tak sa majte, zajtra tu budem znova a pozdravujte svojich milacikov v brusku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len urcite mi to bude chvilku trvat dokym to spracujem a uverim,ze je to pravda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
uz aby to bolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...N aj ja si pojdem kuknut panelak :grinning: :grinning: a ešte hodim pokec s prckami nech pekne ostanu ved sa na nich strasne teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre insolka,tak pozdrav a mame dalsi dnicek za sebou a blizsie k testu aj ja uz pojdem este nieco zahryznut a potom valat na gauc,dobru noc :slight_smile:
1. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem.....u nas nadherne svieti slniecko :slight_smile:
2. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranko aj u nas svieti nkrásne slniečko a mne do rana napuchla mandla :frowning2: :frowning2:
2. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, tak to nem dobre :frowning2:
2. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už som si naordinovala cajik s nmedikom tak dufam že to prejde.hned po vklade ma to tiež chytilo a cajik s medikom to spravil tak uvidime :sweat_smile: :sweat_smile:
2. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufajme, ze to pomoze :slight_smile:
2. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musíííí :grinning:
2. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, ze musi.....treba pozitivne mysliet :slight_smile:
2. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, aj tu krasne svieti slniecko, jooj, tusim je uz jar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko alebo dobra desiata ..mozem sa aj ja pridat?citam vas tu od nedele kedze ste taka tema co by aj mne vyhovovala,som 2den po ET a citala som tu ze minimalne tri z nas pojde 15 na krv a sono...takze prajem aby vserkym maminam vydrzali gazulky bambulky v brusku a tesili sa ze sme tehulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim fazulky
2. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dasah....vitaj medzi nami :slight_smile:
2. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dasah vitaj medzi nami silnymi tehulkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky co dobre robite, ze tu nikto nie je?
2. mar 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka no je len podaktorý nespali do pl druhej a teraz dospavaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...myslim tym seba
2. mar 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj, no ja som od siedmej hore, od kedy nam tak krasne svieti slniecko, rano neviem spat, hoci ja som velky spachtos :grinning: takze teraz si podriemkavas? hrdlo sa ako ma? :wink:
2. mar 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dasah ,vitaj medzi nami cakatelkami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
insolka tak ta to zase chytilo?no mozno je to dobre znamenie :wink:
inak aj u nas v martine svieti slniecko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som sa zobudila o 6h potom mangel púrišiel o 7h a daql mi božtek samozrejme že som sa zobudila :sweat_smile: a potom som zalahla a spala až do niakej 12h a teraz som prepadla ladničku :grinning: :grinning: No hrdlo ma mierne boli ale čajik to spravy teda aspon dufam :sweat_smile:
2. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aho strelka radsej nech mi da ine znamenie to to neni oc príjemne :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no insolka, tak to znaci nieco dobre :wink:
2. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem insolka,ale kamoska tiez takto ochorela a to este nevedela,ze je tehotna,potom jej zacalo byt zle a prehanalo ju a ona si chudatko myslela,ze ma crevnu chripku,dokonca si aj test urobila a vysiel jej negativny,no ale ked to neprestavalo a nakoniec nedostala ani menzes,tak zisitili,ze je v tom :slight_smile: a teraz ma krasne dievcatko :slight_smile:
2. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stym prehananim niesom daleko :grinning: :grinning: :grinning: .......to je dalsia vec co ma dnes trapi :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok