Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

vevericka80
1. mar 2010

strelka to je dobry pristup 🙂 ja som to tak brala v lete, ked som mala KET a testla som den pred krvou....teraz chcem tiez vydrzat cim dlhsie

maryah
1. mar 2010

jeej baby, dakujem vam za odpoved, tak teraz uz len cakat na pozitivny test...
vevericka, aj ja chcem pockat az do potvrdenia tehu v centre... nechcem sa doma testovat a stresovat sa...

insolka
1. mar 2010

kočky pekne si uživajte že ste silno tehotne a hladkajte si bruška a bude vsetko OK 😵

vevericka80
1. mar 2010

mozno testnem 14.marca, to budem mat den pred krvou a moja mama bude mat v ten den narodeniny 🙂

maryah
1. mar 2010

jej vevricka, az teraz som si precitala, ze aj ty si mala dnes ET... nam dali jedno emrijko...
insolka, jasne, sme silno tehotne a brusko si hladkam a rozpravam sa s nim... dali sme mu meno milacik 🙂

strelka11
1. mar 2010

presme tak baby,toto je jedine obdobie kedy si mozme uzit tehu a nikto nam to nemoze pokazit iba my same,tym ze si urbime test skorej a budeme vystresovane vysledkom ci je pravdivy alebo nie,ja som za pockanie... 😵

insolka
1. mar 2010

he he he tak si vsetky peknehladkajme nasich milačikov a tešme sa z nich 😀

maryah
1. mar 2010

ja budem mat strach sa testovat skor takze asi pockam az na krv a sono... a a zpotom sa testnem aby som 1. krat v zivote uvidela MOJ pozitivny tehotensky test 😀

strelka11
1. mar 2010

to by som aj ja chcela uz konecne vidiet tie 2 ciarocky,lebo uz si zacinam mysliet po vsetkych tych testoch ze je to vymysel 😀 alebo ze na mna tie testy nereaguju 😀

vevericka80
1. mar 2010

strelka nie si sama, aj ja by som chcela vidiet // 🙂

insolka
1. mar 2010

No kočky ja som ich videla ☹ ☹ ☹ ☹ tak preto nechcem teraz robiť test.Je to len strasne velke sklamanie.Kočky všetkym vam to prajem kráásne dialničky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

maryah
1. mar 2010

a dam si ten pozitivny test asi zaramovat 😀 😀 😀

insolka
1. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maryah
1. mar 2010

insolka tak to sklamanie ti verim... baby aj ja vam prajem ti najsilnejsiu dialnicu na teste na celom svete, vsetkym nam... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

strelka11
1. mar 2010

maryah ja som tiez na tym rozmyslala uz,ze ked ich konecne uvidim tak si ich necham zasklit 🙂 🙂 🙂

vevericka80
1. mar 2010

vy ale mate napady 😀 😀

insolka
1. mar 2010

No a yvvesime do obyvačky 😀 😀 😀 😀

maryah
1. mar 2010

presne alebo nad postel namiesto svadobnej fotky ... 😀 😀 😀

insolka
1. mar 2010

no krasna vyzdoba 😀 ale hned ako pride mimi už by tam bola jeho foto 🙂

lumya
1. mar 2010

insolka, myslim na Teba,,,,,ako sa citime? prosim, vydrz do krvneho testul... som s tebou a drzim palecky...

strelka11
1. mar 2010

vidim,ze napady sa rozbehly 😀 jeden lepsi ako druhy,no mozno sa necham ispirovat 😀 😀 😀

insolka
1. mar 2010

Dakujem lumy no stale sa tvárim strasne tehotno ..tak dufam že to víéde 😵 😵 😵

lumya
1. mar 2010

haha, len sa tvar, to pomaha....pozitivne myslenie je 50% uspechu !!!! treba si povedat, ze vsetko je tak, ako ma byt... ja verim, ze si v tom spravnom casovom pasme....

insolka
1. mar 2010

...no v to dufam ved tak to bolo plánovane 😀 😀 😀 😀 😀 😀

insolka
1. mar 2010

lumy a ty kedy ides na dalsie? 😕

lumya
1. mar 2010

strasne drzim palce.....insolka, a hlavne pozitivne mysliet...

vevericka80
1. mar 2010

no ja mam este jeden napad 😀 test by sme mohli najprv vymenit za fotku USG-ka

insolka
1. mar 2010

No to bude postupne cele na stene najprv test a potom postupne vedla neho každe usg obrazok a nakoniec foto mimi 😀 😀 😀 😀

maryah
1. mar 2010

nooooo, fotka s USG v pozadi a vedla toho pozitivny test... to je kraaasa...

insolka
1. mar 2010

No zachvilku už bude realita 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre